Меню
Your Cart

  peracetic acid instructions for use 2915210000

  peracetic acid instructions for use
  peracetic acid instructions for use
  peracetic acid instructions for use
  peracetic acid instructions for use
  peracetic acid instructions for use
  peracetic acid instructions for use
  peracetic acid instructions for use
  peracetic acid instructions for use
  Attention! The site contains wholesale prices
  peracetic acid instructions for use Bulk prices
  850.00 грн.
  Found it cheaper?
  • Availability: In stock
  • Packaging: 20 литров
  • SKU: 1206341001
  • ТН ВЭД: 2915210000
  • The country of manufacture: Украина
  • vendor code: 1539
  • Status: предоплата
  • Brand name: Произведено в Украине
  674 views
   
   
   
   
   


  Надоцтова кислота: корисні властивості і варіанти застосування

  Що являє собою надуксусная кислота і для чого вона застосовується? Це водний розчин, який містить у своєму складі від 20 до 25% перекису водню, від 18 до 30% оцтової кислоти і від 9 до 15% стабілізованою надуксусной кислоти. Використовують її для проведення дезінфекційних робіт на різних типах промислових підприємств, в сфері торгівлі, транспорту і громадського харчування, а також сільському господарстві.

  Надоцтова кислота: інструкція до використання і основні характеристики

  Це хімічна речовина має вигляд прозорої рідини, її колір варіюється від абсолютно безбарвного до яскраво-солом'яного. Надоцтова кислота відрізняється сильним оцтовим запахом.

  Основні властивості хімічної речовини:

  • надуксусная кислота добре поєднується з водою в будь-якій пропорції;

  • щільність кислоти становить від 1,110 до 1,1130 г / см3;

  • при нізкіхтемпературах не замерзає і зберігає всі корисні властивості;

  • її рівень pH близький до нейтрального.

  Надоцтову кислоту купити варто вже через те, що цей вид кислоти легко видалить жир, білкові і механічні типи забруднень. Вона відмінно змивається з будь-яких видів поверхонь, не залишаючи на них нальоту.

  Головна особливість цього засобу в тому, що воно і відмінно дезінфікує, і при цьому є екологічно безпечним. Всі компоненти відпрацьованих розчинів надуксусной кислоти не завдають шкоди ні навколишньому середовищу, ні здоров'ю людини і швидко розкладаються. Що важливо, робочі розчини надуксусной кислоти дозволяється застосовувати неодноразово.

  Її дезінфікуючі спроможності відчутно збільшуються при нагріванні від +40 до +500 градусів. Вони зберігаються навіть при досягненні температури +900 градусів.

  Надоцтова кислота: застосування речовини для дезінфекції

  Застосовувати надоцтову кислоту, дезінфекція за допомогою якої вкрай ефективна, можна для обробки різних видів об'єктів, виготовлених зі скла, гуми стійкого до корозії металу, дерева, полімерів, порцеляни, кахлю, фаянсу, емалі, епоксидної смоли. Вона використовується для санітарної очистки поверхонь з гальванічним, лакофарбовим та полімерним покриттям. Виняток становлять лише об'єкти, виготовлені з кольорових металів.

  У розчину надуксусной кислоти немає вибіркового антимікробної дії. Він відрізняється дуже сильною бактерицидною, фунгіцидною і противірусну активність. З її допомогою можна продезінфікувати будь-які види поверхонь і знищити цвілеві і дріжджові гриби, стрептококів, віруси грипу, полівіруси, сальмонел, стафілококів, туберкульозну паличку, кишкову паличку, а також спороутворюючі бактерії.

  Також його використання попереджає поява на поверхнях штамів патогенної і умовно-патогенної мікрофлори, стійкої до впливу дезинфікуючого засобу.

  Особливості використання надуксусной кислоти

  За основними характеристиками своєї токсичності цей вид кошти дезінфекіціі відноситься до помірно небезпечних засобів для життя і здоров'я людини.

  Розчини надуксусной кислоти, своїми руками зробити які не складе особливих труднощів, в концентрації від 0,005 до 1,5% не мають ніякого згубного впливу нашкірні покриви і слизові. Розчини з концентрацією трохи вище 3% можуть викликати сильне лущення шкіри, а також подразнювати слизові верхніх дихальних шляхів і очі.

  Надоцтова кислота: як зробити робочий розчин самостійно

  Готувати розчин рекомендується безпосередньо перед його використанням. Допускається застосування розчинів з концентрацією активної речовини в межах 0,1-1,5% або від 0,012 до 0,18%.

  Обробка різних поверхонь і устаткування за допомогою такого розчину для дезінфекції можлива будь-яким із способів - зануренням, циркуляцією, зрошенням або ж застосуванням CIP-систем. Тривалість цього процесу складає в середньому від 5 до 40 хвилин при температурі від 1 до 35 градусів. Після такої обробки рекомендується ретельно промити продезінфіковані поверхні за допомогою чистої води.

  Санітарна обробка окремих об'єктів і цілих приміщень неодмінно повинна проводитися в повній відповідності з правилами, які затверджує МОЗ для кожної з галузей промисловості окремо.

  Надоцтову кислоту купити в Україні ви можете у нас у зручний для вас час. Ми пропонуємо вигідні умови замовлення хімічних реактивів, їх високу якість і оперативну доставку в будь-яку точку нашої країни.

  Specifications
  Compositionperoxyacetic acid production Ukraine
  Office hoursDisinfection
  StateNew
  Time of sterilization10.0 cut
  Typeperoxyacetic acid
  Type of instrument which is sterilizedKosmetologicheskiy|manikyurnyY|parikmakherskIy|pedikyurnyy|dlya of food industry
  Type of sterilizationChemical

  Write a review

  Note: HTML is not translated!
  Bad Good