Внимание! Важная информация для наших покупателей! ЧИТАТЬ
+380660445700
+380
66
044-57-00
+380
96
351-73-61
+380
63
568-04-65
ПЕРВЫЙ УКРАИНСКИЙ МАРКЕТ ХИМИЧЕСКОГО СЫРЬЯ (066) 044-57-00 (096) 351-73-61 (063) 568-04-65
КАРБАМІД (СЕЧОВИНА), фото 2

КАРБАМІД (СЕЧОВИНА)

от 7 800 грн.

Показать оптовые цены
 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 0000654496
КАРБАМІД (СЕЧОВИНА)
КАРБАМІД (СЕЧОВИНА)
В наличии
от 7 800 грн.
+38066044-57-00
многоканальная линия
 • +38096351-73-61
  многоканальная линия
 • +38063568-04-65
  многоканальная линия
 • +38044333-61-86
  многоканальная линия
+38066044-57-00
многоканальная линия
 • +38096351-73-61
  многоканальная линия
 • +38063568-04-65
  многоканальная линия
 • +38044333-61-86
  многоканальная линия

Заказ только по телефону

 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Карбамід - ЗАПИТУЙТЕ ЦІНУ У ВІДДІЛІ ПРОДАЖУ 

Карбамід (сечовина) – хімічна речовина, котру використовують переважно в якості добрива. На сьогодні випускається два різновиди карбаміду:

 • карбамід марки «А» – призначений для використання в галузі тваринництва та хімічній промисловості;
 • карбамід марки «Б» − призначений для використання у сільськогосподарському виробництві.

«Перший український маркет хімічної сировини»  пропонує вам багатий вибір карбаміду марки «Б», виробленого провідними українськими компаніями. Ми гарантуємо бездоганно високу якість та оригінальність усієї продукції, представленої на сайті нашого інтернет-магазину та у регіональних представництвах «Першого українського маркету хімічної сировини».

Карбамід: властивості та історія відкриття

Хімічна формула карбаміду – H2N-CO-NH2. Сечовина є продуктом розпаду білків. У природніх умовах сечовина міститься переважно в продуктах життєдіяльності ссавців та деяких видів риб, здебільшого у поті та сечі.

Випускається карбамід у вигляді білих або напівпрозорих кристалів, без запаху, з солонувато-гірким присмаком. Головною особливістю цієї речовини є її хімічні властивості. Карбамід відрізняється високою здатністю до розчинення у воді, спирті тощо. Натомість, у неполярних розчинниках, на кшталт алканів чи хлороформу, ця речовина взагалі не підлягає розчиненню.

Відкриття сечовини як окремої речовини, котре сталося приблизно у другій половині XVII століття, приписують французькому вченому Раулю. Пізніше, у 1818 році, в Англії практикуючий лікар та хімік Вільям Праут ідентифікував цю речовину.  Ще через 10 років, у 1828 році, німецький хімік Фрідріх Велер синтезував органічну сечовину в лабораторних умовах за рахунок нагрівання неорганічної речовини – ціанату амонію.

Наразі карбамід виготовляють шляхом синтезування аміаку та вуглецю, використовуючи реакцію Базарова.

Карбамід: застосування та особливості використання

Найбільше поширення карбаміду спостерігається в трьох галузях виробництва:

 • сільськогосподарській;
 • харчовій;
 • косметологічній.

Сільське господарство є основною сферою використання сечовини. Як азотне добриво, карбамід вирішує одразу кілька задач:

 • прискорює ріст рослин;
 • підвищує врожайність;
 • допомагає підвищити рівень вмісту білка у зернових культурах.

Карбамід добриво є висококонцентрованою речовиною. Вміст азоту в ній сягає 46,2%, що є найвищим показником серед усіх видів азотних добрив, які наразі існують.

Сечовину можна використовувати як основне добриво, для передпосівного чи проміжного підживлення. У твердому вигляді карбамід використовують для зовнішнього підживлення системи коренів злакових, овочевих чи плодових культур. Через високу здатність аміаку до випаровування, під час поверхневого застосування вкрай важливо якомога скоріше вкрити добриво прошарком ґрунту. Це допоможе скоротити можливі втрати азоту.

Розчин карбаміду використовують для обприскування плодових дерев та кущів. Також розчин можна використовувати для звичайного збагачення землі, змішуючи його з іншими видами рідких азотних добрив.

В якості добрива карбамід можна використовувати для будь-якого типу ґрунту та різновидів сільськогосподарських культур. Однак при обробці кислих ґрунтів, рекомендовано змішувати його з карбонатом кальцію у співвідношенні 1:0,8. Також для покращення хімічного складу кислого ґрунту можна змішувати карбамід із суперфосфатом чи фосфоритним борошном.

Головна перевага сечовини – її безпечність для рослин. При використанні карбаміду на поверхні стебел та листя не виникає жодних опіків чи інших хімічних пошкоджень. Друга важлива перевага карбаміду полягає в його стійкості до вимивання. Саме тому цей різновид азотних добрив широко застосовується в поливному землеробстві.

У харчовій промисловості карбамід більш відомий як харчова домішка E927b. Сечовину використовують для покращення структури продукту, його смаку та аромату, а також при глазуруванні готової продукції. Здебільшого цю домішку використовують під час виробництва борошняних і кондитерських виробів. Також харчову домішку E927b використовують для виготовлення жувальної гумки.

У процесі виробництва спирту сечовина використовується для збагачення азотом інших харчових домішок.

У галузі косметології карбамід використовують під час виробництва засобів по догляду за волоссям та шкірою: шампунів, фарб для волосся, дезодорантів тощо.

Такій речовині як карбамід застосування знайшлося й в галузі меблевого виробництва та енергетичному секторі (для очищення поверхонь від газів та диму).

В інших галузях використовуються незначні обсяги карбаміду. Сечовина входить до складу деяких фармакологічних засобів, а також використовується у чистому вигляді – в якості дегідратуючої речовини. Карбамід використовують переважно для запобігання виникненню набряку мозку або зменшення вже існуючих набряків.

Останнім часом карбамід активно використовують для очищення викидів на сміттєспалюючих заводах і теплоелектростанціях. При цьому використовується не чиста сечовина, а продукти термічного розпаду карбаміду. Їх застосовують для відновлення оксидів азоту.

Одним з інноваційних напрямків використання сечовини є виготовлення 32,5-відсоткового розчину карбаміду, який отримав назву AdBlue. Ця речовина призначена для обробки вихлопних газів автомобілів із дизельними двигунами. Завдяки використанню AdBlue якість цих викидів вдається підвищити до рівня стандартів Euro-4 та Euro-5.

Зберігання та транспортування карбаміду

Карбамід марки «Б», що використовується в сільському господарстві, випускають у вигляді маленьких гранул. Такий формат дозволяє попередити злежування добрива та подовжує строк його можливого зберігання.

Добриво фасують у промислову тару або малі пакети (для роздрібної торгівлі). Транспортування карбаміду можливо не тільки у розфасованому вигляді, але й насипом. В останньому випадку обов’язковою умовою є використання спеціальних вагонів-хопперів, металевих контейнерів або мінераловозів.

За нормальних умов сечовина не є токсичною та не становить жодної загрози з точки зору пожежної безпеки. Тим не менш, транспортувати карбамід можна лише наземним або водним транспортом. Авіаперевезення цієї речовини заборонено.

Добриво можна зберігати в закритих складських приміщеннях із низьким рівнем вологості та гарною вентиляцією повітря. На відкритих майданчиках карбамід можна зберігати лише в спеціальних пакетах для транспортування або ж у закритих контейнерах.

Де придбати карбамід?

Якщо вам треба придбати карбамід, «Перший український маркет хімічної сировини» допоможе вам обрати найбільш якісне добриво. В нашому асортименті є продукція провідних українських виробників. Заходьте на сайт нашого інтернет-магазину, обирайте варіант фасування, який найкраще відповідає вашим цілям, та оформлюйте замовлення безпосередньо на сайті.

У нашому онлайн-магазині на високоякісний карбамід ціна пропонується дійсно вигідна й економічно обґрунтована. Бажаєте переконатися? Телефонуйте просто зараз, і наш консультант надасть усю інформацію, яка вас цікавить.

FIRST UKRAINIAN MARKET CHEMICAL RAW MATERIALS

soda.kiev.ua

 

Характеристики
Основные
Вид удобренияКарбамид
Препаративная форма  Гранулы  
Концентрированная форма удобрения  Да
Минимальная температура эффективного действия  0.0 (град.)
Максимальная температура эффективного действия  50.0 (град.)
Производитель  Европа
Страна производительЕвро Союз
Информация для заказа
 • Цена: от 7 800 грн.
 • Способ упаковки: мішки 50 кг, біг-беги, насип