Меню
Your Cart
  Популярно
  Популярно
  Популярно
  ХАРЧОВА ХІМІЯ
  Дивитися продукцію
  полімерна продукція
  полімерна продукція
  Спец пропозиції
  Полімерна продукція
  Дивитися пропозиції
  розчинники
  Оптові ціни
  розчинники
  дивитися пропозиції
  добрива
  Вищої якості
  добрива
  дивитися пропозиції
  ХІМІЧНА СИРОВИНА
  ХІМІЧНА СИРОВИНА
  Хіт продажу
  ХІМІЧНА СИРОВИНА
  дивитися продукцію
  Бренд: Украина
  Аміачна селітра Україна N-34,4 Шановні клієнти! У ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ СЕЗОНУ ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АКТУАЛЬНОЮ ЦІНИ ПРОСИМО..
  6 000.00 грн.
  Карбамід недорого з доставкою, універсальний засіб для всіх культур і грунтів ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ На сьогоднішній день карбамід (сечовина) є самим ..
  7 200.00 грн.
  Бренд: Европа
  У системі опалення використовується як пропіленгліколь так і етіленгіколь. Температура замерзання: Пропіленгліколь: - 60 * етиленгліколь: ..
  42.00 грн.
  Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте в подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Перекис водню 35% для басейну ..
  450.00 грн.
  Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Рекомендація фахівців - перекис ..
  1 000.00 грн.
  Бренд: Украина
  Одним з найбільш ефективних засобів з швидкодіючим дезинфікуючим ефектом є гіпохлорит натрію. Ця речовина запобігає розмноженню і зростання великої кі..
  600.00 грн.
  Бренд: Европа
  Пероксид водню (перекис водню), H2O2 - найпростіший представник пероксидов. Безбарвна рідина з «металевим» смаком, необмежено розчинна у воді, спирті ..
  600.00 грн.
  Бренд: Азот
  Карбамід - аміачна селітра (КАС) - водний розчин карбаміду і аміачної селітри. Застосування: КАС містить амідний азот карбаміду і амонійний та нітр..
  5 000.00 грн.
  Бренд: Украина
  Нітроамофоска NPK Дане добриво містить в собі величезну кількість доступного фосфору, а також калій і азот. Таке поєднання надає потрійний позит..
  10 200.00 грн.
  Бренд: Китай
  Ціна вказана при покупці від 25 кг Є фасування від 1 кг Сукралоза E955 тріхлоргалактосахароза - є термостабільним подсластителем який щодо цу..
  1 680.00 грн.
  Яблучна кислота Е296
  Новинка
  Бренд: Европа
  Головною відмінністю цієї речовини є той факт, що воно може бути як неорганічним, так і органічним. На упаковках продуктів харчування її також вказуют..
  66.00 грн.
  Внаслідок незначної гігроскопічності винна кислота підходить для розчинних напоїв і шипучих таблеток. Також використовується як регулятор кислотності ..
  90.00 грн.
  ЦІНА 1 каністра - 450 грн ПРОДАЖ ВІД 1 каністра, ВІДПРАВЛЯЄМО "НОВОЇ ПОШТОЮ" антисептик KOVISEPT в каністрах 5 літрів на спиртовій основі ..
  450.00 грн.
  Бренд: Европа
  Глутамат натрію Е 621 компанія виробник: Meihua опис продукту: Харчова добавка, призначена для збільшення смакових відчуттів Глутамат натрію ..
  32.00 грн.
  Бренд: Европа
  Сорбат калію Е 202 компанія виробник: RUGAO CHANG JIANG FOOD CO., LTD Сорбат калію - калієва сіль сорбінової кислоти, є природним консервантом..
  140.00 грн.
  Бренд: Европа
  Бензоат натрію (Е-211) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не ..
  38.00 грн.
  Купити розчин сірчаної кислоти 43 % в каністрах 13,3 кг нетто (НЕ прекурсор) і кубах, можливо налити в тару покупця. Розчин сірчаної кислоти від ка..
  380.00 грн.
  Бренд: импорт
  У нас Ви можете придбати розчин соляної кислоти 13% - не є прекурсором, в каністрах по 10 літрів а також кубах і наливом, також доставляємо автоцистер..
  10.00 грн.
  Бренд: импорт
  молочна кислота розфасована в каністри 25 кг ( як на фото) мінімальне замовлення каністра молочна кислота харчова Закупівлю даного про..
  39.00 грн.
  надоцтової КИСЛОТА (пероксіуксусная к-та, перук- Сусне к-та) СН3С (О) О-ОН, мол.м. 76,05; бесцв. рідина з різким запахом; т.пл. - 0,1 ° С, т.кіп. ..
  980.00 грн.
  Бренд: импорт
  Оцтова кислота харчова Оцтова кислота: що це і де застосовується Оцтова кислота знайшла широке застосування в різних промислових галузях і побу..
  21.00 грн.
  Бренд: импорт
  етиленгліколь Одним з найбільш часто використовуваних в промисловості речовин є етиленгліколь - це найпростіший багатоатомний спирт. Завдяки сво..
  26.00 грн.
  Бренд: Европа
  Кислота ортофосфорна харчова 85% (Китай) Каністри по 35 кг КОНТАКТИ Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаженн..
  22.00 грн.
  Бренд: Европа
  Кислота ортофосфорна і азотна для аграрного сектора ВІДДІЛ ПРОДАЖУ: ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ товар відвантажується ВІД МІНІМАЛЬНОГО КІЛЬКОСТІ ..
  22.00 грн.
  Янтарна кислота Е363
  Новинка
  Бренд: импорт
  Янтарна кислота, добавка Е363 Будучи побічним продуктом ферментації цукру, бурштинова кислота міститься майже у всіх напоях, виготовлених в проце..
  87.50 грн.
  Яблучна кислота Е296
  Новинка
  Бренд: Европа
  Головною відмінністю цієї речовини є той факт, що воно може бути як неорганічним, так і органічним. На упаковках продуктів харчування її також вказуют..
  66.00 грн.
  Яблучна кислота
  Новинка
  Бренд: импорт
  Яблучна кислота і переваги її застосування У 1785 році кислота яблучна натурального походження вперше синтезована науковцями зі Швеції. Зараз ї..
  66.00 грн.
  Яєчний білок Альбумін сухий
  Новинка
  Бренд: импорт
  яєчний білок Альбумін сухий виробництво ЄС мішки 25 кг..
  248.00 грн.
  Щавлева кислота тих
  Новинка
  Бренд: Европа
  Кислота щавлева - являє собою безбарвні моноклінні гігроскопічні кристали, легко розчинні у воді. Обмежено - в етиловому спирті і діетиловому ефірі,..
  35.00 грн.
  Бренд: Европа
  Оцтову кислоту , концентрація якої близька до 100%, називають крижаною. 70-80% водний розчин оцтової кислоти називають оцтовою есенцією, а 3-15% - оцт..
  21.00 грн.
  Бренд: Каустик
  Сода каустична; (Гранула, луска) виробництво Росія, Тайвань, Румунія, Польща. Сода каустична - КРАЩА ЦІНА У НАС НА СКЛАДІ! у зв'язку з кол..
  17.50 грн.
  Бренд: импорт
  Етиловий спирт - ефективний засіб для боротьби з хвороботворними мікроорганізмами Одним з найбільш часто використовуваних дезінфікуючих засобів є е..
  31.00 грн.
  Бренд: Азот
  КАС-32: внесення в грунт, склад, переваги Карбамидо-аміачна суміш - комплексне добриво, що об'єднує в складі розчинену у воді селітру і карбамідну с..
  5 000.00 грн.
  Бренд: Европа
  очищення и санітарної ОБРОБКИ широкого спектру об'єктів, зокрема, поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, медобладнання, кювезів для новон..
  1 446.00 грн.
  Бренд: Европа
  Сода кальцинована є безбарвний кристалічний порошок, розчинний у воді з розігріванням, не розчиняється в більшості органічних розчинників. Гігроскопі..
  10.00 грн.
  Бренд: Европа
  Ізопропіловий спирт, пропанол-2 (2-пропанол), ізопропанол, діметілкарбінол, ІПС - найпростіший вторинний одноатомний спирт аліфатичного ряду. Належить..
  60.00 грн.
  Швидка доставка
  Швидка доставка власним автопарком
  Висока якість
  Висока якість, сертифікати та перевірені постачальники
  Низькі ціни
  Найнижчі ціни + спец пропозицію оптовикам
  Кращий сервіс
  Професійні менеджери і досвідчені логісти

  Категорії товарів

  ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МАРКЕТ ХІМІЧНОГО СИРОВИНИ (066) 044-57-00 (096) 351-73-61 (063) 568-04-65

  Колектив нашого підприємства висловлює свою повагу і запрошує до співпраці!
  Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент товарів і сировини хімічного характеру, для застосування в різних секторах промисловості України. Для кожного покупця передбачена гнучка система знижок.
  У зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни на продукції за контактними номерами телефонів.