Перекис водню концентрований для басейнів: плюси покупки та ефективність

Перекис водню, пергидроль чи кисень активний – це прозоре засіб очищення води, яке застосовується замість речовин з урахуванням хлору. Кисень активний швидко розчиняється в ефірі/спирті/воді, перешкоджає цвітінню води. Перекис підходить для підтримки прозорості води, чистоти стін, фільтрів та дна водойми.

Як діє перекис концентрований?

При контакті з водою речовина виділяє активний кисень, який знищує бактерії. При цьому дезинфекція триватиме 1-2 дні, залежно від обсягу басейну. У нас ви можете замовити перекис водню для басейну з концентрацією пергідролю від 35 до 60%. Аптечний перекис містить лише 3% речовини. Для досягнення кращого ефекту ми пропонуємо засоби від водоростей для басейнів. Комбінація засобів дезінфікування продовжить чистоту води в 2 рази.

7 причин купити перекис водню для басейну:

Проаналізувавши відгуки наших покупців, ми виділили 7 основних переваг концентрованого перекису для басейнів:

  1. немає необхідності замовляти агресивні хімічні препарати для очищення, альгіцид та іншу дорогу хімію, яку так старанно намагаються нав'язати фірми з обслуговування басейнів;
  2. вартість пергідролю вдвічі нижча за інші ефективні препарати для дезінфекції;
  3. активний кисень відмінно справляється з очищенням води і не викликає алергічних реакцій, тому в басейні зможуть плавати малюки навіть до року;
  4. речовина очищає воду та стінки басейну від нальоту, уповільнює процес цвітіння;
  5. відсутність яскраво вираженого запаху та кольору;
  6. ефект після очищення збережеться до 2 місяців, залежно від частоти плавання;
  7. вода з басейну може використовуватись для поливу рослин.

Основні принципи використання та розрахунок дозування перекису водню

Концентрований розчин 35% використовується в дозі 700 мл на 1000 л води, перекис 60% заливається 500 мл. Якщо після дезінфекції вода стала каламутною або набула зеленого відтінку необхідно повторно внести розчин пергідролю в пропорції від 1 до 2 літрів речовини на 1000 літрів води. Протягом 12 годин після обробки не можна плавати у басейні.

Запобіжні заходи

Концентрований розчин активного кисню викликає опіки на шкірі, тому перед використанням необхідно надягати рукавички. У разі попадання пергідролю на шкіру або в очі потрібно промити їх великою кількістю води.

Чому варто купити перекис водню для басейну у нас?

У нашому магазині є перекис водню декількох видів: 35% і 60%, хлор для дезінфекції гранульований, рідкий і в таблетках, засоби для зниження PH.

Наші технологи підберуть оптимальний тип активного кисню та розрахують обсяг, необхідний для вашого басейну.