Електронна сигарета – не тільки спосіб кинути палити, це ціла субкультура, присвячена певному способу життя. Переваги електронної сигарети над тютюновою попередницею доведені науково, тому дедалі більше людей відмовляються від нікотину на користь нешкідливої пари. Ще один плюс електронної сигарети – її самостійне заправлення, так ви точно будете впевнені в нешкідливості складу.

Заправка для цигарки своїми руками

Створення заправки починається з того, що необхідно купити пропіленгліколь для електронних сигарет та розхідники. Після цього починається процес змішування. Важливо правильно розрахувати пропорції, інакше рідина для ширяння вийде надто концентрованою.

Для створення заправки знадобляться:

  • Пропіленгліколь
  • Гліцерин
  • Ароматизатор
  • Нікотин (за бажанням)
  • Діст. вода.

Чому варто робити заправку самостійно, адже можна просто купити її в магазині?

Тому що так ви отримуєте продукт, який точно відповідає вашим вимогам до смаку та фортеці. Фортеця рідини для ширяння безпосередньо залежить від кількості пропіленгліколю - чим більше додати, тим міцніше буде заправка. Оскільки ціна пропіленгліколю для електронних сигарет є цілком доступною, експериментувати з концентрацією рідини можна нескінченно.

Загальноприйнятими пропорціями для самозамісу вважаються 10% дистильованої води, 35% заправки та 55% пропіленгліколю. З цих пропорцій можна розпочати свій досвід змішування заправки, а далі шляхом спроб та експериментів підібрати оптимальний варіант.

Залежно від переслідуваних цілей в основі може бути: більше пропіленгліколю для імітації міцності тютюнової сигарети або більше гліцерину для м'якості смаку та ефектної пари.

Для створення рідини для ширяння достатньо знайти потрібну ємність і відміряти необхідну кількість складових. Після цього отриману суміш потрібно збовтнути і дати відстоятись близько 2-х годин. Ті, хто не знає, як відміряти потрібну кількість, можуть купити спеціальну вимірювальну колбу. Результат самозамішування може зберігатися кілька місяців, тому його не обов'язково використовувати відразу. В отриману базу додаються нікотин та смакові добавки.

Пропіленгліколь – основа для заправки

Пропіленгліколь швидко засвоюється слизовими оболонками, тому є провідником нікотину або ароматизаторів до горла та смакових рецепторів. Наукові дослідження, які проводяться на групі тварин, показали, що він нешкідливий і не чинить побічних ефектів на системи органів. У харчовій промисловості пропіленгліколь використовується для створення кондитерських та хлібобулочних виробів. Як головний компонент заправки для електронної сигарети, суттєво посилює смак ароматизаторів та нікотинових добавок.

Одна з найприємніших властивостей цієї добавки є ціна - пропіленгліколь коштує зовсім недорого, а термін зберігання досягає 2-х років. Зберігати рекомендується в сухому прохолодному місці, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів.

Виробники фасують пропіленгліколь у флакони по 100 мл. У більшості випадків вони оснащені спеціальним дозатором, який дозволяє точно виміряти кількість: 30 крапель = 1 мл.

Наш інтернет-магазин пропонує купити пропіленгліколь оптом та в роздріб. Для покупців завжди діє низка акційних пропозицій, що дають можливість придбати товари зі знижкою. Ви отримаєте замовлення у найшвидші терміни, оскільки ми використовуємо свої автоцистерни. Крім того, гарантована якість і приємна ціна.