Домашнє миловаріння – це приємний спосіб провести час та можливість поповнити запаси гігієнічних засобів.

Прозора мильна основа

Домашнє миловаріння – це приємний спосіб провести час та можливість поповнити запаси гігієнічних засобів. Перевагою такого хобі є низька ціна на інгредієнти, а посуд та форму можна знайти у звичайних магазинах для випічки або зробити самостійно. Перше, що потрібно зробити – купити прозору мильну основу, без якої неможливо розпочати процес миловаріння.

При виборі основи важливо звернути увагу на склад, деякі бази містять у формулі хімікати, які можуть спричинити алергічну реакцію. Рекомендується вибирати кошти із позначкою SLS Free. Це означає, що до складу основи не належить лаурилсульфат натрію. Він часто застосовується для створення миючих засобів, оскільки здатний утворити густу піну, але може залишити на шкірі подразнення. Саме тому рекомендується вибирати мильну основу без цієї хімічної сполуки.

Процес миловаріння

Варто відзначити, що миловаріння – це цікавий процес, який дає можливість створювати справжні шедеври. Мило ручної роботи є чудовим подарунком на будь-яке свято, та й просто так, щоб порадувати оточуючих. Поєднання ароматизаторів та масел дозволяють вивести свій улюблений запах. Миловари-початківці можуть купити відразу готовий набір для новачків і спробувати свої сили. Раніше для такого цікавого хобі було складно знайти всі необхідні складові, тому воно й не мало такої широкої популярності. Однак сьогодні прозора мильна основа, яку можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині, є дуже доступним товаром.

Для миловаріння знадобляться:

  • прозора мильна основа;
  • харчовий барвник водорозчинний;
  • ефірне масло;
  • косметична віддушка;
  • силіконова форма.

Це стандартний комплект компонентів для створення мила. Згодом можна перейти на складніші рецепти з додаванням декількох видів олій та ароматизаторів.

Як вибрати мильну основу?

Прозора мильна основа, цінаЯкою залежить від розфасовки, є дуже економним продуктом, оскільки з 1 кг виходить близько 10 шматків мила по 100 г. Сьогодні багато країн випускають основи для миловаріння, але вони можуть відрізнятися за структурою і консистенцією.

Перше, на що слід звернути увагу, це виробник. Великим попитом користуються бази з Англії, Німеччини, Бельгії та ін. Для початківців рекомендується вибирати простіші основи, щоб спочатку визначити для себе правильні пропорції для змішування.

Основа також повинна добре плавитися як у мікрохвильовій печі, так і на водяній бані. Рекомендується вибирати бази без запаху, оскільки він може перебити чи змінити приємний аромат ефірної олії. Хороша основа швидко взаємодіє із іншими добавками. Після змішування має бути чиста однорідна маса. Основа має швидко застигати. В ідеалі час застигання 1:00, густі суміші залишаються у формі до 3-х годин.

Використовувати мильну основу досить просто: достатньо нарізати її дрібними шматочками та відправити у мікрохвильову піч. Потім додають олії та розливають по формах. Хороша якісна мильна основа поводиться вже відразу – з нею дуже легко і приємно працювати.

У нас продаються тільки найякісніші мильні засади за оптовими та роздрібними цінами. Велика кількість акційних пропозицій для наших покупців дозволяють вибрати товари за найпривабливішими цінами. Бонусом до всього є швидка доставка по всій Україні за рахунок використання особистого транспорту.