Як використовувати ксантанову камедь, область застосування камеді ксантанової, ксантанова камедь в косметиці, ксантанова камедь купити

Область застосування камеді ксантанової
Ксантанова камедьчи ксантан є природним полісахаридом. Для її отримання використовують бактерії Xanthomonas campestris, у яких вона міститься у міжклітинній речовині, захищаючи від вірусів та пересихання. Технологічний процес включає ферментацію бактеріальних культур з використанням глюкози чи сахарози. Після бродіння, яке триває 1-4 дні, додають етанол або ізопропіловий спирт. Даний етап необхідний для утворення осаду, який шляхом висушування, фільтрації та розтирання перетворюють на дрібний білий або сірий порошок, що не має смаку та запаху. Речовина (хімічна формула (C35H49O29)n, добре розчиняється в гарячій або холодній воді, стійко до високих температур, механічного впливу, кислого середовища. Його мінімальна концентрація дозволяє збільшити в'язкість рідини, завдяки чому зберігаються однорідна консистенція, форма та текстура.

Як використовувати ксантанову камедь
Вона відома як харчова добавка Е415, що виконує функції загусника та стабілізатора. Основною сферою застосування стала харчова промисловість. У виробництві м'ясних виробів (сосисок, сарделок, варених ковбас) її додають у фарш, що робить його еластичним та в'язким. Завдяки їй соуси та молочна продукція (йогурти, сири, сметана, десерти), плодово-ягідні наповнювачі мають стабільну та пластичну структуру, тісто для випічки набуває необхідної клейкості. При виготовленні майонезу допомагає пов'язувати білки та жирову емульсію. Стабілізатор ксантанова камедь дозволяє домогтися необхідної консистенції, не призводить до додаткових енерговитрат під час обробки продуктів, покращує їх властивості при заморожуванні та розморожуванні. Сприяє запобіганню втрати рідини при термічній обробці. Харчова добавка Е415 вважається безпечною для здоров'я. Використовується у безглютеновому та дієтичному харчуванні. Поєднується з гуаровою камеддю, смолою ріжкового дерева, крохмалем, пектином, желатином, альгінатом, декстрином.
Ксантанова камедь у косметицізнайшла широке застосування як сполучного компонента, стабілізатору, загусника. Дає можливість збільшити термін придатності без втрати первісних якостей продукту, сприяє кращому поглинанню шкірою, має зволожуючі властивості. Вона є нетоксичним, неканцерогенним компонентом. Добавка входить до складу кремів, лосьйонів, шампунів, бальзамів, кондиціонерів, зубних паст та інших засобів особистої гігієни. Оскільки її джерелом є природні сполуки, речовина додається до складу органічної та натуральної косметики. Стандартна концентрація вбирається у 0,5-1%.

Ксантанова камедь: купити
У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати ксантанову камедь оптом та в роздріб. Для цього достатньо зв'язатися телефоном або залишити заявку на сайті.