Коагулянт для басейну: що це і як правильно його застосовувати

Коагулянт та флокулянт для басейнів

Яке очікування від купання в басейні? Абсолютно прозора вода, без сторонніх запахів та комфортної для шкіри тіла температури. Але з часом, наскільки ефективно з поверхні басейну не усувалося плаваюче сміття, його дрібні частинки не можуть утриматися фільтрувальним пристроєм.

З кожним днем у товщі води їх стає все більше і поступово вода каламутніє. Навіть додаткова робота фільтра та його ретельне промивання не можуть повноцінно впоратися з цією проблемою.

Від купання у погано очищеній воді на шкірі часто з'являються роздратування та висипання. І тоді на допомогу приходить спеціальний засіб, що очищає – флокулянт для басейну ціна від бренду Aquadoctor вас приємно здивує.

Коагулянт для басейну: що це і як правильно його застосовувати

В основі цієї речовини міститься сульфат алюмінію, який допомагає системі фільтрації працювати більш ефективно, і при цьому безпечний для здоров'я людини. Завдяки унікальним властивостям він значно підвищує якість фільтрації води в басейні, роблячи частинки у воді, що раніше не фільтруються, фільтруються.

Головний плюс його використання в тому, що він однаково ефективно діє як воді низької, так і високої температури, завдяки помірній розчинності однієї упаковки флокулянта вам вистачить надовго.

Додатково його активні компоненти посилюють дію дезинфікуючого засобу, який ви використовуєте для очищення води в басейні від хвороботворних бактерій, водоростей і мікроорганізмів. Вже після першого використання візуально помітно, наскільки вода в басейні чистіша і прозоріша!

Флокулянт для басейну купити варто навіть для невеликого за об'ємом зони для купання в заміському будинку – так ви зможете бути повністю впевненими у безпеці води для ваших близьких.

Коагулянт для басейну: інструкція до використання

Флокулянт для басейнів від Aquadoctor упакований в окремі мішечки (картуші). Він складається з дрібних гранул тривалої дії, які мають властивість об'єднувати дрібні частинки пилу і бруду у більші, і склеювати їх між собою. Такі пластівці фільтраційна система в басейні вже здатна вловити, також їх можна прибрати з води за допомогою спеціальних пилососів.

Додавати коагулянт слід безпосередньо у воду басейну перед фільтром. Щоб у воді утворився щільний осад з часток бруду, який легко зібрати, необхідно повністю відключити систему фільтрації води на 24 години і тимчасово не купатися в басейні. Також фільтр необхідно ретельно промити після збору осаду, щоб пластівці пилу не заважали його подальшій роботі. Найкращий результат флокулянт від компанії Aquadoctor демонструє при рН води в басейні від 7 до 7,4 – перед початком використання необхідно його наблизити до цих показників.

У нас ви можете купити коагулянт для басейну за найвигіднішою ціною – рекомендуємо його поєднувати з активним киснем для забезпечення максимальної дезінфекції води у вашому басейні!