найкращий кисневий відбілювач, перкарбонат натрію Німеччина


Кисневий відбілювач: склад та основні характеристики речовини


Кисневий відбілювач – це ефективний миючий засіб, який дозволяє видалити практично будь-які плями з одягу без необхідності застосування сильнодіючих хімікатів. Завдяки екологічному та безпечному для здоров'я людини складу ця речовина є одним із найпопулярніших засобів на ринку побутових очисників.


Кисневий відбілювач являє собою природне сполучення частинок соди та перекису водню. Візуально він має вигляд невеликих білих гранул, які добре розчиняються у воді. При безпосередньому контакті з водою ця речовина вивільняє молекули кисню, які дозволять продезінфікувати одяг, а також видалити з нього плями будь-якого походження та усунути різні неприємні запахи.


Цей засіб продається як окремо, так і входить до складу багатьох миючих засобів – його розводять у теплій чи прохолодній воді для усунення жовтизни та сірого кольору на білих речах.


Завдяки тому, що до складу кисневого відбілювача входить така нетоксична речовина як сода, вона є абсолютно безпечною як для функціонування системи водопостачання, так і для навколишнього середовища. Безпечніше для людини лише відбілювання білого одягу під прямим сонячним промінням!


Якщо вас цікавить кисневий відбілювач, відгуки про його вплив на плями, ви звернулися за адресою. Активний процес розкладання речовини у воді та вивільнення частинок кисню починається вже при попаданні у воду за температури 50°С. Саме в цьому випадку можна досягти бажаного ефекту відбілювання речей та усунення з їхньої поверхні навіть найскладніших плям натурального походження.


Особливості кисневого відбілювача


На відміну від часто використовується, але абсолютно небезпечної для здоров'я людини хлорного відбілювача, це речовина:


· не має неприємного запаху;


· Легко виполіскується з одягу - його частинки не викликають алергічної реакції на шкірі;


· Не змінює структуру тканини і не ушкоджує її цілісність;


· Підходить для одягу будь-якого кольору.


 


Крім приголомшливого ефекту очищення одягу від забруднень та жовтизни, кисневий відбілювач також згубно діє різні види мікроорганізмів. За доступною ціною ви отримуєте якісну дезінфекцію дитячого та дорослого одягу, постільного та кухонного приладдя, а також захист від появи накипу на спіралі нагріву в пральній машині. Завдяки карбонат-іонам, які формуються при розчиненні частинок соди у воді, пом'якшується водопровідна вода.


Кисневий відбілювач: застосування у побутовій сфері домашнього господарства


Це ідеальний компонент для усунення на одязі плям органічного походження, здатних глибоко проникати в структуру тканини. Йдеться про сліди крові, трави, соків, фруктів, їжі. Трохи складніше йому впоратися зі слідами жиру та плямами синтетичного походження, але, якщо вчасно замочити у відбілювачі речі, а потім випрати, ви досягнете їхньої ідеальної чистоти.


Цей вид відбілювача можна використовувати для попереднього замочування речей – особливо це необхідно для одягу білого кольору, який з часом стає сірим або жовтуватим. У воді потрібно розчинити 1-2 ложки відбілювача, добре розмішати до повного розчинення, а потім замочити речі. Якщо плями невеликі, то досить 1 години, а якщо плями старі або дуже великі, то непогано речі залишити в цьому розчині на всю ніч.


Для надання речам білого кольору 1 ложку кисневого відбілювача додають до порошку перед початком ручного або машинного прання. Не рекомендується застосовувати його для догляду за вовною, натуральним та штучним шовком. У той же час кисневий відбілювач оптом купити для усунення плям набагато безпечніше та вигідніше, ніж його аналог на основі хлору.


Для отримання бездоганного результату використання такого типу відбілювача рекомендуємо дотримуватись ряду простих рекомендацій:


· Завжди дотримуйтесь інструкції, вказаної на упаковці засобу – недостатня або надмірна концентрація речовини може призвести як до пошкодження тканини, так і до того, що плями не випраються.


· Кисневий відбілювач можна застосовувати як окремо, так і для надання звичайному пральному порошку, який ви використовуєте, посиленого миючого ефекту.


· Не змішуйте під час замочування або прання кисневий відбілювач разом із хлорним. Це може призвести до непередбачених наслідків у вигляді зміни кольору або погіршення якості тканини.


Кисневий відбілювач: як використовувати засіб, окрім як для прання речей?


Крім прання білих, кольорових та темних речей, кисневий відбілювач також можна застосовувати для видалення плям на килимових покриттях. Для цього достатньо змішати 1 ложку цього відбілювача зі склянкою води, і отриманим розчином обробити пляму. Для проміньшого ефекту залиште його в такому вигляді на 30 хвилин, і лише потім ретельно промийте водою.


Не менш ефективно цей засіб справляється із забрудненнями на плитці, підлозі, сантехніці в туалеті та ванній кімнаті. За допомогою кисневого відбілювача можна очистити внутрішню частину унітазу від відкладень – засіб також знищить специфічний неприємний запах та хвороботворні бактерії.


Якщо у вас пригоріла їжа в каструлі, то нічого страшного. У нас ви можете купити кисневий відбілювач, не виходячи з дому - він впорається з цією проблемою, достатньо лише насипати невелику кількість речовини всередину посуду, залити його окропом і залишити на ніч. Потім посуд можна вимити вручну або в посудомийній машині.


Як безпечно зберігати та використовувати кисневий відбілювач?


Пам'ятайте, що ця речовина, хоч і є безпечною для навколишнього середовища після розкладання, може спровокувати небажані побічні реакції. При замочуванні чи пранні речей вручну з використанням кисневого відбілювача варто обов'язково вдягати рукавички. Це допоможе вам уникнути місцевого подразнення епідермісу. Слизова оболонка очей також може постраждати при попаданні на її поверхню частинок відбілювача, тому слід бути особливо обережними у процесі прання.


Щоб кисневий відбілювач максимально ефективно впливав на одяг під час прання, його необхідно правильно зберігати:


· не розміщуйте засіб в одній тарі з кислотами – це призведе до підвищеного рівня газоутворення;


· уникайте зберігання відбілювача у вологому середовищі – через надлишок води він втрачає кисень і, відповідно, корисні властивості;


· у зв'язку з його високою пожежонебезпечністю, не рекомендується зберігати засіб у приміщеннях з підвищеною температурою, під прямим сонячним промінням або у безпосередньому контакті з органічними розчинниками;


· Зберігати кисневий відбілювач потрібно в місцях, куди немає доступу дітям.


При правильному використанні цей засіб дбайливо відбілить ваші речі, позбавить їх мікробів і подарує свіжий аромат. Кисневий відбілювач купити у Києві ви можете у нас за вигідною ціною, замовивши товар прямо зараз!