Етиловий спирт технічний – універсальний антибактеріальний засіб для побутового застосування, а також для виробництва антисептиків.

Етиловий спирт – універсальний антибактеріальний засіб

На вигляд етиловий спирт має вигляд безбарвної, абсолютно прозорої рідини, яка має неймовірно пекучий присмак і характерний інтенсивний запах.

Основні властивості етилового спирту

Хімічна речовина легко спалахує, і закипає вже при нагріванні до температури 78°С. Етиловий спирт добре поєднується в будь-якій пропорції без осаду з гліцерином, хлороформом ефіром і водою. Питома вага цієї речовини за її рівні концентрації 95% становить від 0,809 до 0,813 р.

Спирт етиловийможна упакованим як у куби, так і бочки. Зберігати його рекомендується за кімнатної температури в приміщеннях, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Рекомендується оберігати тару з етиловим спиртом від прямого контакту з вогнем, оскільки він дуже легко піддається спалаху.

Основні властивості речовини:

  • Інтенсивний антимікробний ефект;
  • Виведення надмірної кількості рідини з клітин;
  • ефективно знімає болючі відчуття;
  • Має лікувальний ефект.

Як використовувати етиловий спирт для внутрішнього застосування?

При прийомі етилового спирту внутрішньо у невеликих дозах та за його слабкої концентрації у розчині покращується моторика органів травного тракту та внутрішньої секреції. Він також добре бореться із симптомами гниття та бродіння їжі в органах травного тракту, а при вживанні його жуйними тваринами спостерігається ще й румінаторний ефект.

Для вживання етиловий спирт призначають при:

  • Атонії;
  • гіпотонії;
  • Розширення шлунка;
  • Сильному здутті та коліках.

Спирт етиловий купити в Києвіі застосовувати варто також при травмах, крововтратах, виснажливих захворюваннях внутрішніх органів, при сильному перевтомі. Він використовується як ефективний зігрівальний засіб при обмороженні та переохолодженні.

70%-ний спирт має інтенсивний протимікробний ефект – користь від його застосування можна порівняти з позитивним ефектом використання розчину сулеми або фенолу. Важливо пам'ятати, що при збільшенні концентрації спирту погіршується антибактеріальний ефект, тому користь від такої дезінфікуючої обробки з його використанням буде мінімальною.

Спирт також має збуджуючий ефект, його варто застосовувати при сильній слабкості та виснаженні, при збоях у процесі обміну речовин, а також при сильній втраті крові та тривалих пологах.

Етиловий спирт дозволений для використання при гангрені легень, гострому сепсисі, пневмонії, а також як аналгетик при сильних внутрішніх та зовнішніх ушкодженнях кісткової тканини.

Переваги покупки спирту етилового для зовнішнього застосування

Ця речовина відмінно підходить для зовнішнього використання у вигляді компресів або пов'язок при запаленнях зовнішніх шкірних покривів, а також при забитих місцях, розтягуванні м'язів, запалення хрящів і суглобів. В'яжучий ефект від етилового спирту дозволяє застосовувати його при опіках епідермісу.

На етиловий спирт ціна за 1000 мл більш ніж доступна, тому його повсюдно використовують для дезінфекції шкіри, хірургічного інструментарію в лікарнях. Додатково його застосовують якрозчинникарізних типів лікарських препаратів – йоду, вератрину та інших ліків.

Чи дозволено для використання етиловий спирт тваринам? Велике його дозування діє організм тварини як нормальний наркотичний препарат, вона сприяє тривалому періоду уявного збудження. При внутрішньовенному введенні етиловий спирт діє як наркоз, тому в такій формі його використовують під час хірургічних операцій у ветеринарних клініках. Зазвичай, такого наркозу вистачає на 1,5 години.

Коням для введення в наркоз етиловий спирт не застосовується у чистому вигляді, його розбавляють іншими компонентами. На 1 кг ваги необхідно внутрішньовенно ввести 3-4 мл складу 33%-ної концентрації. У розчин стандартного наркозу замість магнію сульфату використовується звичайний ізотонічний розчин.

Спирт етиловий у ветеринаріїзастосовують при здутті та сильному газоутворенні у шлунку, при гнитті їжі в організмі. Також його призначають при звуженні стравохідної трубки, а також для усунення сильних кольк, застої їжі і калових мас в товстому і тонкому кишечнику. Етиловий спирт входить до складу засобів для лікування корости у худобі.

Вас цікавить спирт етиловий де купити – звертайтесь до нашої компанії. Ми надаємо вигідні умови як для роздрібних, так оптових покупців. Ми відвантажуємо спирт для дезінфекції в кубах 1000 літрів (як на фото) самовивозом зі складу та з доставкою. Спирт для антисептика та інших дезінфекційних засобів не можна застосовувати внутрішньо. З питань покупки звертайтесь до відділу продажу 0660445700 багатоканальна лінія.

На даний момент мінімальний продаж спирту здійснюється від 1 куб (1000 літрів) самовивезення або доставка. Купити спирт можливо зі складу, на інших складах залишку немає.