ПРОПОНУЄМО ВАШОЇ УВАГИ СУЛЬФАТ АЛЮМІНІЮ (АЛЮМІНІЙ СІРНОКИСЛИЙ) ГОСТ 12966-85. ВАРТІСТЬ ОДНІЙ ТОННІ СКЛАДАЄ 2000 ГРИВЕНЬ З ПДВ, З ОБЛІКОМ ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ.

Отримання: Алюмінію сульфат технічний очищень отримують взаємодією гідроксиду алюмінію із сірчаною кислотою.

Застосування: Алюмінію сульфат технічний очищений призначений для очищення води господарсько-питного та промислового призначення та для використання в паперовій, текстильній, шкіряній та інших галузях промисловості.

Формула: Al2(SO4)3•nH2O

Алюмінію сульфат технічний очищений не горючий, пожежо- та вибухобезпечний, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу опасности.

Упаковка: Алюмінію сульфат технічний очищений упаковують у м'які спеціалізовані контейнери разового використання, а також у чотири-, п'яти-, шестишарові паперові мішки масою не більше 50 кг.

Транспортування, зберігання: Алюмінію сульфат технічний очищення транспортують в упакованому вигляді або навалом. Алюмінію сульфат насипом транспортують у критих залізничних вагонах, а також автомобілях, а упаковок у контейнери та мішки – всіма видами транспорту, крім повітряного. Продукт, запакований у м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається транспортувати відкритим рухомим складом. Алюмінію сульфат технічний очищення зберігають насипом або в мішках у закритих складських приміщеннях на площадках з твердим покриттям або бункерах. Продукт, упакований у м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається зберігати на незабруднених відкритих майданчиках, що мають тверде покриття зі стоком вод та забезпечують роботу вантажних механізмів.