Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Про нас

  "Перший український маркет хімічної сировини" - це масштабний і довгостроковий проект, створений небайдужими українцями на благо своєї країни. Багаторічний досвід нашої роботи сформував девіз компанії-розвиватися, не зупиняючись ні на хвилину! 
   
  Ми лідери у своїй галузі і прагнемо всебічно виправдати цю позицію, пропонуючи вітчизняним підприємцям відмінну сировину для розвитку виробництва. Харчова хімія, Хімічна та полімерна сировина, розчинники  і поверхнево-активні речовини-такий широкий асортимент задовольнить запити найвибагливіших клієнтів! Крім того, ми орієнтовані на дрібний опт і роздрібну торгівлю – побутова хімія, продукція будівельної галузі, добрива і теплоносії.
   
  Розуміючи потреби і аналізуючи попит, ми прагнемо передбачити запити наших партнерів, щодня поповнюючи товарний ряд. Головне завдання-створити оптимальні умови для клієнтів, пропонуючи прямі ціни від виробників, без штучного завищення і накруток. Тільки так в майбутньому ми зможемо оздоровити економіку країни, продовжуючи розвиватися і відкривати нові можливості для підприємців і виробників.
  Асортимент: у нас є все!
  Завдяки загальній ідеї і прагненню до лідерства каталог наших товарів постійно розширюється. Щоб задовольнити запити широкого кола покупців, ми додаємо нові позиції і не зупиняємося на досягнутому рівні.
   
  Весь асортимент наших хімічних товарів можна умовно розділити на наступні категорії:
  *          Харчова хімія;
  *          хімічна сировина;
  *          полімерна сировина;
  *          добрива;
  *          розчинники;
  *          кислоти;
  *          продукція для опалювальних систем;
  *          субстанції для ветеринарії та фармацевтики;
  *          органічна продукція;
  *          неорганічна продукція;
  *          Пави і хімічні препарати для косметичної промисловості;
  *          косметологічні препарати;
  *          будівельні та зварювальні матеріали;
  *          побутова хімія;
  *          дезінфікуючі засоби.
   
  Крім того, ми пропонуємо своїм партнерам оптові поставки дизельного палива, ЗЕРНОВИХ культур, парфумерної сировини. Крокуючи в ногу з часом, ми забезпечимо вас найсучаснішою продукцією: наприклад, такий як рідкі наповнювачі для електронних сигарет та інше.
  Харчова хімія за доступною ціною
  Харчова хімічна продукція нашої компанії орієнтована, перш за все, на кінцевого споживача – приватні та державні виробництва м'ясних, рибних і ковбасних виробів, хлібозаводи і пекарні, кондитерські цехи, підприємства з виготовлення алкогольних і безалкогольних напоїв. У нас ви завжди знайдете основні групи харчових добавок високої якості, вітамінні комплекси, консерванти, харчові фосфати і різні види кондитерських жирів. Крім того, ми поставляємо клієнтам асортимент продуктів для спортивного харчування: амінокислоти, Протеїнові концентрати та інше.
   
  Власники тваринницьких фермерських господарств можуть придбати на сторінках нашого сайту необхідні кормові добавки для тварин.
   
  Цікаві позиції каталогу харчових товарів, що користуються попитом, - соєва продукція – рослинні замінники вершків, підсолоджувачі та підсилювачі смаку.
   
  Величезний вибір продукції для виробництва м'ясних делікатесів дозволить вам вибрати саме ті складові, які передбачені рецептурою вашого виробництва.
   
  Власники приватних пекарень зможуть отримати вигідні умови на високоякісні інгредієнти для хлібобулочної продукції: борошно, дріжджі, цукор, крохмаль, соду, сіль та інші товари.
  Хімічна сировина-основа будь-якого виробництва
  Сотні найменувань хімічної продукції користуються популярністю у наших клієнтів і в основному орієнтовані на наступні види виробництв:
  *         гумова промисловість;
  *         вироблення шкіряних виробів (шкіряна галузь);
  *         виготовлення кераміки і скляних товарів;
  *         фармацевтичні підприємства;
  *         виробництво побутової хімії;
  *         Аграрні промислові цехи.
   
  Крім того, на наших складах в наявності більше 30 видів кислот вітчизняного та зарубіжного виробництва, широко застосовуваних в різних галузях промисловості.
   
  Полімерна сировина  – поліетилени високого і низького тиску, поліпропілени, полістирол, пластмаси та їх різновиди – ви легко зможете знайти за допомогою тематичного покажчика в нашому каталозі.
   
  Широкий вибір розчинників, розфасованих в каністри і бочки, можна замовити як оптом, так і в роздріб. Якщо ви сумніваєтеся у виборі-зверніться за допомогою до наших досвідчених менеджерів.
  » Органіка«,» неорганіка", Пави і багато іншого ...
  На сторінках електронного каталогу нашого сайти ви знайдете практично всю таблицю Менделєєва в з'єднаннях і сумішах! Продукція зручно розділена на» органічні «і» неорганічні" компоненти, що полегшує пошук потрібного товару. Ми несемо відповідальність за якість продукції і тому ретельно стежимо за умовами її зберігання і транспортування.
   
  У нас ви зможете замовити все, що необхідно для виробництва косметики, парфумерії та побутової хімії: Пави, комплексоутворюючі реагенти, хімічні та оптичні відбілювачі, замутнители і перламутрові добавки. Краща ціна на порошок економ-класу В ОПТОВІЙ розфасовці-тільки в нашому маркеті!
   
  Власники ферм з розведення тварин і птахів знайдуть для своїх вихованців широкий асортимент ветеринарних препаратів, що дозволяють вирощувати здорове поголів'я. Продукція представлена як в рідкому, так і в порошкоподібному або таблетованому вигляді.
   
  Практично в будь-якому виробництві стане в нагоді дезінфікуюча продукція на основі хлору та інших компонентів, яку ви зможете замовити попутно з основними товарами.
  Добрива для сільського господарства
  Фермери, городники і власники фруктово-овочевих господарств будуть приємно здивовані ціною і якістю добрива, придбаного в нашому маркеті! Величезний вибір селітри (аміачна, калієва, кальцієва та ін.), азотних, фосфатних, калійних і сірковмісних підгодівлі здивує навіть досвідченого покупця, а комплексні добрива відмінної якості стануть вашим ефективним помічником у боротьбі за багатий і здоровий урожай.
  Опт і роздріб: дорожимо кожним клієнтом
  Мета компанії"Перший Український маркет хімічної сировини" - розширити ринок збуту і забезпечити українських виробників якісною сировиною за оптимальною ціною. Саме тому ми приймаємо замовлення будь-якого рівня: від одиничних позицій до оптових поставок. Кожен клієнт для нас – це перш за все партнер, і ми намагаємося зробити все можливе, щоб це партнерство було довгостроковим і взаємовигідним!
   
  Здійснюючи покупки в нашому інтернет-маркеті, Ви отримуєте:
  *         оптимально низькі ціни на весь асортимент;
  *         висококласне обслуговування;
  *         професійну консультацію по будь-якій позиції;
  *         гнучку систему знижок для кожного покупця;
  *         сучасні товари найкращої якості.
   
  Оцініть перевагу покупок в» першому українському маркеті хімічної сировини" вже сьогодні! Ми чекаємо ваших заявок і пропозицій в онлайн-режимі або за контактними телефонами, вказаними на сайті.
  Наша філософія-сталий розвиток,  якість,  лідерство, як стратегія довгострокового розвитку.
  Наша мета-зниження ваших витрат на закупівлю сировини. Наша місія-внесок в оздоровлення економіки України.
  Ми працюємо для Вас!