Амофос - стратегія відмінного врожаю!

Амофос - висококонцентрований комплексне добриво, що складається на 52% з фосфорних сполук і на 12% з азотних. Таке поєднання діючих речовин сприятливо впливає на овочеві, злакові та плодово-ягідні культури, сприяючи підвищенню стійкості рослин до погодних факторів і збільшення загальної врожайності.

Завдяки добре розчинного в воді фосфору амофос відмінно засвоюється всіма видами грунтів, а тому широко застосовується в якості передпосівного і основного добрива на полях і присадибних ділянках. У посушливих регіонах підгодівлю використовують як самостійний препарат, в інших - успішно комбінують азотні, калійні компоненти і амофос. Ціна на добриво цілком прийнятна, а економічна ефективність при такій комбінації зростає на 40%!

Використання амофосу дозволяє:

збільшити продуктивність культур;

підвищити посухостійкість рослин;

зміцнити кореневу систему;

прискорити зростання і дозрівання;

поліпшити смакові якості кінцевого продукту;

продовжити терміни зберігання готових плодів.

Щоб стати успішним фермером, досить заздалегідь замовити амофос, купити добриво до початку посівного сезону і внести в грунт, дотримуючись рекомендовані дозування для кожного конкретного виду культур.

Амофос, або фосфорнокислий амоній - розчинна комплексне добриво, яке отримують шляхом нейтралізації ортофосфорної кислоти аміаком. Співвідношення азоту до фосфору в такий підгодівлі приблизно 1: 4. При такій концентрації амофос добриво в 2,5 рази ефективніше таких поширених підгодівлі як аміачна селітра або суперфосфат.

Для чого потрібен амофос?

Як правило, подібні добрива доцільно використовувати в якості основного живильного компонента на грунтах, що зазнають гостру потребу в фосфорі і вимагають не надто багато азоту. Підгодівлею амофос активно користуються жителі посушливих регіонів країни, намагаючись удобрити землю в передпосівний період. Не менш ефективний азотно-фосфорного комплекс при збідненості грунтів і їх планової «реанімації». А в слабощелочном або нейтральному грунті добриво створює сприятливий фосфатний режим для рослин, відмінно взаємодіючи з азотними і калійними добавками.

Внесення амофосу - економічно вигідний захід для фермерів і городників! Ефект від застосування зростає на 30-40%, якщо комбінувати підгодівлю з іншими азотовмісними добавками (наприклад, аміачною селітрою). Кількість амофосу, необхідне для кожної конкретної грунту, розраховується фахівцями виходячи з даних попереднього аналізу.

Амофос: застосування на грунті

Деякі дачники припускаються грубої помилки, підсипаючи амофос як універсального добрива під всі рослини на ділянці. Це не зовсім коректно, адже багато культур потребують швидше в звичайному суперфосфаті, ніж в комплексній добавці.

Найбільш ефективний амофос в тандемі з такими культурами як:

овочі і коренеплоди (буряк, картопля, морква, капуста, томати та ін.);

злакові культури (кукурудза, пшениця, ячмінь, овес, жито);

плодові дерева;

ягідні чагарники;

квіти і газонна трава.

У кожному конкретному випадку необхідно розрахувати дозу амофосу з урахуванням індивідуальних особливостей рослини. Наприклад, для збільшення крахмалистости в бульбах картоплі вносять 2 г підгодівлі в кожну лунку. Щоб підтримати виноградну лозу і запобігти накопиченню нітратів в зрілих ягодах, рекомендується обробити землю під пагонами, розвівши 400 г добрива в 10 л води. Вторинна обробка проводиться через 14 днів у вигляді позакореневого підживлення (150 г сухої речовини на 10 л води). Для збільшення солодощі цукровмісних коренеплодів типу буряка і виведення з бульб шкідливих сполук, амофос вносять безпосередньо при посадці з розрахунку 5 г на 1 м посівного ряду.

Таким чином, амофос, ціна на який цілком прийнятна і виправдана, посприяє не тільки розвитку потужної кореневої системи і підвищення врожайності ваших рослин. Підживлення поліпшить смакові якості овочів, злаків і ягід, а також продовжить терміни зберігання дозрілої продукції!

Саме добриво невибагливо до умов зберігання і ефективно протягом 24 місяців з моменту виготовлення: головне - не допускати попадання опадів на відкриті гранули амофосу.

Щоб сходи були сильними і стійкими до перепадів погоди, а урожай порадував кількістю і якістю, ознайомтеся з вигідними пропозиціями від компанії "ГК "Україна промислова" на амофос. Купити якісне добриво вітчизняного виробництва ви зможете, зробивши замовлення на сайті або зв'язавшись з нашим менеджером за контактними телефонами. Обслуговуючи як роздрібних клієнтів, так і великих оптових замовників, ми оперативно доставляємо свій товар, щоб виконувати всі умови зберігання та транспортування.