Меню
Your Cart

  Cтатті

  16 Feb Амофос - стратегія відмінного врожаю!
  admin 0 53
  Амофос - стратегія відмінного врожаю!Амофос - висококонцентрований комплексне добриво, що складається на 52% з фосфорних сполук і на 12% з азотних. Таке поєднання діючих речовин сприятливо впливає на ..
  27 Jan Нітроамофоска: корисні властивості і правила використання
  admin 0 37
  Нітроамофоска: корисні властивості і правила використанняЩо таке азофоска? Добриво ще називають нітроамофоски - це один з найефективніших видів азотно-фосфорно-калійних добрив комплексного типу. Вона ..
  06 Jan скільки додавати глутамату натрію на 1 кг м'яса
  admin 0 880
  Глутамат натрію: що це і з чим його їдятьЩо таке глутамат натрію Е621? Це нова хімічна речовина була вперше синтезована в Токіо ще на початку ХХ століття вченим Ікеда Кікунае. Спочатку японці для прир..
  18 Dec Особливості застосування мікродобрив
  admin 0 80
  Особливості застосування мікродобривНа перший погляд, важко оцінити справжню роль мікродобрив у процесі вирощування різноманітних сільськогосподарських культур. Однак кожен кваліфікований фахівець з а..
  19 Nov лабораторний посуд
  22 Oct Аспаргінова кислота, аспаргін
  30 Sep Треонин. Биологическая роль треонина в организме
  30 Sep Глутаминовая кислота, глутамат натрия, Глутамин
  0 143
  Глутаминовая кислота (α-аминоглутаровая) является одной из важнейших аминокислот растительных и животных белков.В фокусе проблемы возникновения жизни на Земле интересен вопрос первого синтеза аминокис..
  30 Sep Аланин
  0 135
  Аланин – одна из 20 основных аминокислот, соединенных в определенной последовательности пептидными связями в полипептидные цепи (белки). Относится к числу заменимых аминокислот, т. к. легко синтезируе..
  28 Sep Минорные аминоксилоты, очень интересная статья от экспертов о аминокислотах о которых Вы не знали, рекомендуем прочитать.
  28 Sep Триптофан и мелатонин
  28 Sep Аргинин
  0 128
  Аргинин (2-амино-5-гуанидинпентановая кислота; -амино- -гуанидил-н- валериановая кислота) – алифатическая основная -аминокислота. Аргинин (2-амино-5-гуанидинпентановая кислота). Аргинин впервые выделе..
  Показано з 1 по 12 із 54 (всього 5 сторінок)