Меню
Your Cart

  Азот

  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  КАС-32: внесення в грунт, склад, переваги Карбамидо-аміачна суміш - комплексне добриво, що об'єднує в складі розчинену у воді селітру і карбамідну складову. Якщо говорити про процентне співвідношення, то склад речовини можна розподілити таким чином: близько 45% селітри, 35% карбаміду, а також бли..
  5 000.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Як добриво - ефективна у всіх зонах, майже поп всі сільськогосподарські культури. Застосовується як посівне (основне) добриво, а також ранньовесняне підживлення рослин. Упаковка - в поліетиленові або поліпропіленові мішки по нормативно-технічної документації, що забезпечують збереження продукту. Т..
  10 100.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Унікальні властивості і користь амофосу При виборі ефективних добрив на основі фосфору вибір більшості досвідчених хліборобів падає на амофос, ціна і якість якого ідеально підходить як для сезонного внесення, так і регулярної підгодівлі різних зернових культур. Повна назва амофосу звучить як ..
  19 000.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Карбамід - аміачна селітра (КАС) - водний розчин карбаміду і аміачної селітри. Застосування: КАС містить амідний азот карбаміду і амонійний та нітратний азот аміачної селітри. Внесений в грунт азот легко засвоюється рослинами, з найвищим ефектом впливає на них, коли виникає потреба у шви..
  9 000.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Найменування показників Норма Масова частка азоту в перерахунку на суху речовину,%, не менше 27 Масова частка води,%, не більше 0,3 сушінням і 0,6 методом Фішера Масова частка карбонатів кальцію і магнію в перерахунку на CaCO 3 ,%, не менше 17 Масова..
  8 500.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Унікальні властивості і користь амофосу При виборі ефективних добрив на основі фосфору вибір більшості досвідчених хліборобів падає на амофос, ціна і якість якого ідеально підходить як для сезонного внесення, так і регулярної підгодівлі різних зернових культур. Повна назва амофосу звучить я..
  19 000.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: кг.
  Застосування азотної кислоти в техніці засноване на двох її властивості: окисляє здатності і нітрит дії. Як окислювач вона використовується для отримання сірчаної кислоти баштовим способом. Н ітрующее дію азотної кислоти використовують для виготовлення більшої частини органічних барвн..
  15.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Аміачна селітра (нітрат амонію, азотнокислий амоній) - NH4NO3 - гранульований продукт білого кольору з жовтуватим відтінком. Шановні клієнти! В ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ СЕЗОНУ ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АКТУАЛЬНОЮ ЦІНИ ПРОСИМО ЗВОНИТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ В ВІДДІЛІ ПРОДАЖ: http: / /soda.ki..
  10 100.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: тонна
  Нітроамофоска NPK замовити зараз КОНТАКТИ Добриво, про Пожалуйста піде мова, містіть в Собі Величезне Кількість доступного фосфору, а такоже калій и азот. Таке поєднання має Потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваніх рослин. NPK добрива відносяться до Повільно діючіх. Сморо..
  13 000.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  уточнювати ЦІНУ ЗА ТЕЛ. У РОЗДІЛІ "КОНТАКТИ" зі складу, ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЯК ПО МІСТУ, ТАК І ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ НАТРІЄВА СЕЛІТРА (НАТРИЙ АЗОТНОКИСЛИЙ, НІТРАТ НАТРІЮ) представляє собою кристалічна тверда речовина білого кольору, іноді з сіруватим або жовтуватим ..
  19 000.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: кг.
  Катіоніт. КУ-2-8. катiонiт. Іонообмінна смола продукція виготовлена ​​в КНР, розфасовка 20 кг п / п мішки СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ КАТІОНІТ КУ 2-8 Наімування показників норма Результати аналізу Зовнішній вигляд < Коефіцієнт набухання у воді 1,..
  28.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 17 (всього 2 сторінок)