Меню
Your Cart

  Baltiachemi

  Бренд: Baltiachemi Фасовка: кг.
  Призначення Універсальний концентрований засіб для очищення і миття поверхонь, приміщень, санітарно-технічного обладнання, промислового обладнання, технологічних трубопроводів, теплообмінників, інвентарю, тари (у т.ч. таких, контактують з харчовими продуктами) та ін. Основні властивості Во..
  780.00 грн.
  Бренд: Baltiachemi Фасовка: кг.
  SARS ( «атипових Пневмонія»), грибів роду Candida, збудників дерматомікозів, плісняві гриби Aspergillus niger в спорових форм, спор мікроорганізмів, а також збудників особливо небезпечних інфекцій, зокрема сибірської виразки, чуми, холери, псевдотуберкульозу, бруцельозу, лептоспірозу. Показники бе..
  57.00 грн.
  Бренд: Baltiachemi Фасовка: канистра
  Склад дезинфікуючого засобу Санікон Комплекс чотирьох четвертинних амонієвих сполук (не менше 5,5%) і допоміжні компоненти (в т.ч. ПАР, барвник, ароматизатор). рН концентрату 12,4 ± 0,5 Антимікробна активність Миючий дезінфікуючий засіб Санікон володіє широким спектром антимікробної активн..
  1 446.00 грн.
  Бренд: Baltiachemi Фасовка: упаковка 1 к
  Соліклор ефективне, зручне в застосуванні універсальне і економічний засіб дезінфекції в формі таблеток і гранул для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, миття, поточної і генерального прибирання. продукт виготовлений: OÜ Baltiachemi . Reg: 10965891. Maagi 5. 74114, Maardu, EESTI. ..
  540.00 грн.
  Бренд: Baltiachemi Фасовка: канистра
  Склад препарату Максісан Комплекс чотирьох четвертинних амонієвих сполук (не менше 50%) і допоміжних компонентів. Не містить барвника й ароматизатора. Нейтральний рН концентрату і робочих розчинів. Антимікробна активність Максісан має бактерицидну (включаючи мікобактерії туберкульозу, List..
  1 100.00 грн.
  Бренд: Baltiachemi Фасовка: кг.
  1.007-76). Не має сенсибілізуючої і мутагенного дії. Розчини Новохлор-Екстра з вмістом активного хлору від 0,01% до 0,1% можуть застосовуватися в присутності осіб не причетних до проведення дезінфекційних робіт. Властивості Дезінфікуючий засіб Новохлор-Екстра і його робочі розчини мають лужну ..
  57.00 грн.
  Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)