Меню
Your Cart

  BASF

  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Бутанол (бутиловий спирт) - безбарвна, злегка масляниста рідина з характерним запахом сивушного масла (дуже і дуже сильно "паленої горілки"). Обмежено розчинний у звичайній воді. КОНТАКТИ Існують 4 ізомери бутанола: 1 - нормальний або первинний бутиловий спирт (н-бутанол) (1-бутанол), 2 -..
  39.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Диметилсульфоксид (ДМСО) - хімічна речовина з формулою - (CH3) 2SO. Безбарвна рідина, важливий біполярний апротонний розчинник. Він менш токсичний, ніж інші представники цієї групи, такі як диметилформамід, диметилацетамід , N-метил-2-піролідон, ГМФТА. Завдяки своїй сильній розчинюючої здатн..
  72.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Аргінін (2-аміно-5-гуанідіновалеріановая кислота) - аліфатична основна α-амінокислота. Оптично активна, існує у вигляді L- і D- ізомерів. L-Аргінін входить до складу пептидів і білків, особливо високий вміст аргініну в основних білках - гістонів і протаминах (до 85%). Аргінін - умовно-незамінна..
  275.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  / P> Од. вим. Стандарт Результат Characters Опис ---- Світло коричневий або червоний порошок. 6,0 3,2 Діюча Речовини Лукаротін 10 CWD / O Plus відповідає Вимоги монографії "Бета-каротин" Ph.Eur. 9.0 та "ß-Carotene" монографі..
  1 700.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  бутилгідрокситолуол (E-321) - харчова добавка, синтетичний аналог вітаміну E, використовується як антиоксидант. бутилгідрокситолуол (E-321) використовується в якості речовини-антиоксиданти. Використовується в харчових продуктах, в косметиці, ліках, паливі для реактивних двигунів, гумових і нафтов..
  132.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Гліцерин фарм. - (1,2,3-тріоксіпропан) - найпростіший представник триатомним спиртів. Хімічна формула HOCH2CH (OH) -CH2OH. Легко утворюється при гідролізі природних жирів і масел (тригліцеридів). Являє собою безбарвну в'язку рідину, необмежено розчинну в воді. Солодкий на смак, від чого і от..
  26.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: Тонна
  Ізопрапанол складова в рідину для омивача скла автомобіля в зимовий період. На 10л каністру води досить 4л ІХС і дана суміш не замерзне при -37С, ви можете самостійно регулювати концентрацію, в залежності від температури повітря. Ізопропіловий спирт використовується сумлінними виробниками омивают..
  60 000.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Ізопрапанол складова в рідину для омивача скла автомобіля в зимовий період. На 10л каністру води досить 4л ІХС і дана суміш не замерзне при -37С, ви можете самостійно регулювати концентрацію, в залежності від температури повітря. Ізопропіловий спирт використовується сумлінними виробниками ..
  60.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  перхлоретілен - ОПТИМАЛЬНИЙ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ ТА ІНШИХ СЕКТОРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ за доступною ціною. Шановні клієнти! перхлоретілен відвантажується зі складу від 1 бочки (325 кг). Відвантаження перхлоретілена здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку п..
  32.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Бутилдигликоль, BASF Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. У нас завжди .. Вигідні ціни: ..
  39.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Гліцерин (1,2,3-трігідроксіпропан; 1,2,3-пропантриол) хімічна сполука з формулою HOCH2CH (OH) -CH2OH або C3H5 (OH) 3. Найпростіший представник триатомним спиртів. Являє собою в'язку прозору рідину. Гліцерин - безбарвна, в'язка, гігроскопічна рідина, необмежено розчинна в воде.Область застосу..
  26.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Азопреціпітат - комплексне добриво, яке містить два основних поживних елементів - азот і фосфор. Азопреціпітат застосуємо на всіх видах грунтів, при цьому найбільш еффектівнодействует на кислих грунтах. Фосфор, що міститься в азопреціпітате, в грунті повністю переходить в форму, засвоюв..
  9.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 25 (всього 3 сторінок)