Меню
Your Cart

  Brenntag CEE

  Бренд: Brenntag CEE Фасовка: кг.
  гіпофосфіт натрію - неорганічна сполука , сіль лужного металу натрію і фосфорноватистой кислоти з формулою Na (PH2O2) Безбарвні кристали, добре розчинні у воді, утворює кристалогідрат. Розчин має нейтральну реакцію. Розчиняється в етанолі, погано розчиняється в рідкому аміаку. Застосовуєт..
  93.00 грн.
  Хлорат калія
  Немає у наявності
  Бренд: Brenntag CEE Фасовка: кг.
  Іноді використовується в піротехніці як джерело хлору для цветнопламенних складів, входить до складу горючої речовини сірникової головки, і вкрай рідко в якості ініціюючих вибухових речовин (хлоратниє порох - «Сосіс», що детонує шнур, тертковим складу ручних гранат вермахту). Закупівлю дан..
  1.00 грн.
  Бренд: Brenntag CEE Фасовка: кг.
  Аммофосфат ( фосфат амонію) містить 6% азоту і 45-46% фосфору. 70% фторсодержащих речовин цього добрива водорозчинні і добре засвоюються рослинами. Основний фазою зразків аммофосфата є NН4Н2РО4 (моноамонійфосфат). Крім того, до його складу входять гідроортофосфат кальцію (СаНРО4) та інші..
  22.00 грн.
  Бренд: Brenntag CEE Фасовка: кг.
  Ксилол являє собою безбарвну рідину з характерним запахом бензолу. Малорастворима в воді (менше 0,015%), добре розчиняється в органічних розчинниках таких як етанол, діетиловий ефір, ацетон, хлороформ, бензол. Виявляє властивості типових ароматичних вуглеводнів, легко алкілуючі, хлорується, сул..
  32.00 грн.
  Бренд: Brenntag CEE Фасовка: кг.
  Всі наші суміші складалися в процесі тривалих випробувань, протестовані на м'ясопереробних підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими функціональними сумішами! Наші препарати мають різну ступінь гідратації, але в будь..
  60.00 грн.
  Бренд: Brenntag CEE Фасовка: кг.
  Бікарбонат калію Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди .. Вигідні ціни: ..
  41.80 грн.
  Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)