Пропонуємо до Вашої уваги високоякісні аналоги фосфоритного борошна:

Шановні покупці!

Через сировинну кризу на світовому ринку ми стикаємося не тільки з фантастичною динамікою зростання цін, а й виникненням дефіциту обсягів. Відповідно у аграріїв виникає питання – чим замінити фосфоритне борошно? Можливо замінити фосфорне добриво м'ясо-кістковим і рибним борошном? Відповідь наших експертів – так. Насамперед пропонуємо аналог фосфоритного борошна, це комплексне добриво «GRANFOSKA® + K, S» із вмістом калію, сірки, магнію, кальцію, кремнію. Дане добриво за довгий час застосування в аграрному секторі України зарекомендувало себе як високоефективний та якісний продукт, заслуживши найвищу оцінку серед аграріїв. Будь ласка ознайомтеся з фізико-хімічними показниками добрива, інформація вказана згідно з оригіналом сертифікату якості заводу виробника:

ПАСПОРТ ЯКОСТІ «GRANFOSKA® мелена +K, S»

(аналог фосфоритного борошна)

№ пп

Найменування показників і одиниці виміру

Норма

Визначено аналізом*

1

Масова частка фосфатів у перерахунку на Р2О5 (розчинний у рівноважному розчині цитрату амонію і воді), % (± 3%)

20,0

21,7

2

Масова частка калію в перерахунку на К2О, % (± 2%)

3,0

2,1

3

Масова частка магнію в перерахунку на MgO, % (не більше)

2,0

відп.

4

Масова частка сірки в перерахунку SО3, % (± 3%)

6,0

7,7

5

Масова частка бору В в перерахунку на оксид бору, % (не менше)

0,01

0,2

6

Масова частка оксиду кальцію СаО, % (не більше)

35,0

33,4

7

Масова частка кремнію SiО2, % (не більше)

10,0

10,5

8

Масова частка вологи Н2О, % (не більше)

3,0

2,4

9

Гранулометричний склад: - від 0 до 0,1 мм, %

100

відп.

11

Статична міцність гранул, МПа (кгс/см2 )

1,0

відп.

12

Розсипчастість, %

100,0

відп.

* - дані визначені із розрахунку на суху речовину Продукт відповідає ТУ У 20.1-37593110-004:2019

Що стосується використання в якості альтернативи м'ясо-кісткового та рибного борошна, варто звернути увагу на вміст фосфору в продукті, як ми бачимо з наведеного нижче оригінального сертифікату якості, наданого заводом виробником м'ясо-кісткового борошна, вміст фосфору 48,6%. Цей показник безумовно підтверджує раціональність використання продукту як добрива, зокрема з більш ощадливою нормою витрати ніж фосфоритне борошно. Усі товари, перелічені вище, можна придбати як за умов самовивезення так і замовити з доставкою. Завдяки наявності власного автопарку Ваше замовлення буде доставлено в найкоротший термін. Сертифікат якості м'ясо-кісткове борошно:


Порада для початківців Аграріїв, якщо хтось не знає яка норма витрати фосфоритного борошна на гектар землі? Найчастіше використовується від 150 до 300 кг на 1 гектар залежно від параметрів ґрунту і, дуже важливо пам'ятати, що фосфоритне борошно несумісне з вапном або вапняними добривами, тому добриво потрібно вносити до вапнування або в різні шари ґрунту. Фосфоритне борошно та інші фосфоровмісні аналоги підходять усім сільськогосподарським культурам. Гарного врожаю!