Menu
Ваша корзина

  CHEMICO GROUP

  Бренд: CHEMICO GROUP Фасовка: кг.
  vertical-align: baseline; background: transparent; "> Молібдат натрію синоніми і міжнародні назви Молібдат натрію дигідрат, молібдат натрію, sodium molybdate dehydrate, disodium molybdate dehydrate, sodium molybdate. Застосування молибдата Молібдат натрію застосовується як інгібітор корозії..
  475.00 грн.
  Гліоксаль
  Немає у наявності
  Бренд: CHEMICO GROUP Фасовка: кг.
  Хімічна сировина оптом і в роздріб: ваша вигідна покупка! Сучасний виробник змушений розраховувати день з точністю до секунди, щоб укластися в щільний графік. Левову частку часу забирають пошуки постачальників, надійних і економічно вигідних. Вам більше не потрібно моніторити сотні сайтів, щоб ..
  40.00 грн.
  Бренд: CHEMICO GROUP Фасовка: кг.
  Ветеринарні препарати і субстанції: дельтаметрин де купити краще і дешевше? Розводьте великий або дрібну рогату худобу, кролів, свиней і птахів? Дбаєте про здоров'я поголів'я, а також прибутковості бізнесу? Забезпечте безпеку тварин заздалегідь! Якісні і перевірені ветеринарні препарати - о..
  3 000.00 грн.
  Бренд: CHEMICO GROUP Фасовка: кг.
  аміноантипірину-4 чистий Оцініть перевага покупок в В«Першому українському маркеті хімічної сировиниВ» вже сьогодні ! Ми чекаємо ваших заявок і пропозицій в онлайн-режимі або за контактними телефонами, вказаними на сайті. Наша філософія - сталий розвиток, якість, лідерство, як стратегія ..
  6 000.00 грн.
  Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)