Меню
Your Cart

  ЧеркассиАзот

  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Карбамід - Запитів ЦІНУ У відділі ПРОДАЖУ Карбамід ( сечовіна) - хімічна Речовини, Котре Використовують в основном в якості добрива. На сегодня віпускається два різновиди карбаміду: карбамід марки «А» - призначення для использование в Галузі тваринництва та хімічній промисловості; кар..
  7 200.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Карбамід Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів Карбамід (сечовина) - хімічна речовина, що використовується переважно в якості добрива . Сьогодні випускаються два різновиди карбаміду: марка «А» - призначена для хімічної промисловості та сфери тваринництва; мар..
  12 600.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  Рідке комплексне, концентроване, безнітратний, азотно-фосфорне добриво. Не містить токсичних домішок і радіоктівних речовин. Застосування Високоефективне добриво. Використовується на будь-яких грунтах для основного внесення і підгодівлі. Вноситься під плодово-ягідні, овочеві, зернові та дек..
  19.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  Рідке комплексне, концентроване, безнітратний, азотно-фосфорне добриво. Не містить токсичних домішок і радіоктівних речовин. Застосування Високоефективне добриво. Використовується на будь-яких грунтах для основного внесення і підгодівлі. Вноситься під плодово-ягідні, овочеві, зернові та декорат..
  19.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Карбамід - універсальне концентроване водо-розчинна азотне добриво призначене для застосування під все вирощувані культури на всіх типах грунтів. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Застосування: у виробництві пластмас, клеїв, смол; в сільському господарстві як найбільш ефективне азотне добриво Властивос..
  12 600.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  Катіоніт КУ-2-8представляет собою невеликі гранули (близько 1 мм в діаметрі) від світло-жовтого до темно-коричневого кольору. Це монофункціональна сильнокислотную іонообмінна смола з гелевою структурою, високомолекулярне полімерне речовина. Сополимер стиролу і дивинилбензола. Містить один вид фік..
  25.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: тонна
  Аміачна вода : опис, застосування і зберігання. Хімічний екскурс: загальний опис водного аміаку. Аміак водний 25% має безліч назв і позначень, як в офіційній літературі, так і в побуті. Його називають гідроксид амонію, гідроксид амонію, нітрид водню або аміачна вода. Яке позначення б..
  2 800.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  br /> Це монофункціональна сильнокислотную іонообмінна смола з гелевою структурою, високомолекулярне полімерне речовина. Сополимер стиролу і дивинилбензола. Містить один вид фіксованих іонів - сульфогрупи, приєднані до ароматичних кілець. Основною характеристикою катионитов є присутність в скл..
  25.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  Здійснюємо внесення аміаку власною технікою , ціна залежить від обсягу виконаних робіт, телефонуйте. Аміак (від грецького αμμωνιακόν - «смолистая камедь») - хімічна сполука азоту з воднем, безбарвний газ з характерним різким задушливим запахом. Величезні кількості аміаку використовують..
  2.80 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Рідке азотне добриво КАС 32 являє собою суміш з таких добрив як селітра аміачна і карбамід (сечовина). Мінімальний вміст азоту в добриві КАС - мінімум 32%. При відсутності вільного аміаку рідке добриво КАС-32 виключає втрати азоту при транспортуванні. Основним показником ефективності КАС-32 є д..
  9 000.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  Рідке комплексне, концентроване, безнітратний, азотно-фосфорне добриво. Не містить токсичних домішок і радіоктівних речовин. Застосування Високоефективне добриво. Використовується на будь-яких грунтах для основного внесення і підгодівлі. Вноситься під плодово-ягідні, овочеві, зернові т..
  19.70 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Промислове отримання азотної кислоти. Аміак як ключовий продукт різних азотовмісних речовин, які застосовуються в промисловості і сільському господарстві. Процес його синтезу. Фізико-хімічні властивості аміачної селітри. Аміачна селітра - являє собою кристалічний порошок або гранули білого кольор..
  10 100.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 17 (всього 2 сторінок)