Menu
Ваша корзина

  ЧеркассиАзот

  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: тонна
  Аміак водний технічний випускається двох марок в залежності від призначення: А - для різних галузей промисловості; Б - для сільського господарства як азотне добриво. Водний аміак - негорюча і не вибухонебезпечне рідина. Основні показники Норма для марки А Б Зовнішній вигляд ..
  6 100.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Карбамід - Запитів ЦІНУ У відділі ПРОДАЖУ Карбамід ( сечовіна) - хімічна Речовини, Котре Використовують в основном в якості добрива. На сегодня віпускається два різновиди карбаміду: карбамід марки В«АВ» - призначення для использование в Галузі тваринництва та хімічній промисловості; к..
  7 200.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Карбамід Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів Карбамід (сечовина) - хімічна речовина, що використовується переважно в якості добрива . Сьогодні випускаються два різновиди карбаміду: марка В«АВ» - призначена для хімічної промисловості та сфери тваринництва; м..
  23 000.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Карбамід - універсальне концентроване водо-розчинна азотне добриво призначене для застосування під все вирощувані культури на всіх типах грунтів. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Застосування: у виробництві пластмас, клеїв, смол; в сільському господарстві як найбільш ефективне азотне добриво Властивос..
  23 000.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  Рідке комплексне, концентроване, безнітратний, азотно-фосфорне добриво. Не містить токсичних домішок і радіоктівних речовин. Застосування Високоефективне добриво. Використовується на будь-яких грунтах для основного внесення і підгодівлі. Вноситься під плодово-ягідні, овочеві, зернові та декорат..
  19.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  Рідке комплексне, концентроване, безнітратний, азотно-фосфорне добриво. Не містить токсичних домішок і радіоктівних речовин. Застосування Високоефективне добриво. Використовується на будь-яких грунтах для основного внесення і підгодівлі. Вноситься під плодово-ягідні, овочеві, зернові та дек..
  19.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: кг.
  Катіоніт КУ-2-8представляет собою невеликі гранули (близько 1 мм в діаметрі) від світло-жовтого до темно-коричневого кольору. Це монофункціональна сильнокислотную іонообмінна смола з гелевою структурою, високомолекулярне полімерне речовина. Сополимер стиролу і дивинилбензола. Містить один вид фік..
  25.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Сечовина (карбамід) - хімічна сполука, діамід вугільної кислоти. Білі кристали, розчинні у полярних розчинниках (воді, етанолі, рідкому аміаку). Безбарвні кристали без запаху. Сечовина добре розчинна в полярних розчинниках (вода, рідкі аміак і сірчистий ангідрид), при зниженні полярності розчинни..
  23 000.00 грн.
  Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)