Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Діетиленгліколь 2909410000

  Діетиленгліколь
  Новинка
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Діетиленгліколь Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: бочка 200 л
  • SKU: 1221227138
  • ТН ВЭД: 2909410000
  • Країна виробник: Импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  7029 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Діетиленгліколь: властивості хімічного реактиву та його застосування

  Диэтиленгликоль, ще його називають дигликолем або скорочено ДЭГ – хімічне з'єднання, яке відноситься до двохатомним спиртам. Чаще всього його застосовують на підприємствах хімічної промисловості для синтезу нових сполук, виготовлення рідин для автотранспорту, а також у якості газоосушувача.

  Диэтиленгликоль: властивості реактива

  Двуэтиленовый спирт (його формула C4H10O3) має вид прозорої білої рідини, яка відрізняється достатньою в’язкою консистенцією. Диетиленгликоль не має запаху і відрізняється сладкованим смаком.

  Для речовин характерна гігроскопічність, воно відмінно розчиняється в низьких спиртах, воді, амінобензолі, диметилкетоні, метилтрихлориді та гідроксибензолі в широкому діапазоні їх температури. Невелика кількість діетиленгліколю розчиняється в тетрахлорметані, цексиетане та бензолі, дуже слабо – в маслах рослинного та мінерального походження.

  Серед інших властивостей реактиву можна виділити:

  • щільність – вона рівна 1118 г/см³;

  • молярну масу – 106,12 г/моль;

  • температура плавлення – для дієтиленгліколя вона рівна -7,8 градусам;

  • температура кипіння – вона рівна 245 градусам.


  Діетиленгліколь, токсичність якого висока, також є пожежоопасним, взрывоопасним і горючим речовиною. При роботі з ним необхідно підтримувати правила техніки безпеки, правильно його транспортувати і зберігати.

  Діетиленгликоль схильний до самопроизвольному окисленню частинками кислороду, які знаходяться в повітрі. Процес окислення може проходити більш інтенсивно, якщо в повітрі міститься, крім кисню, ще й примеси з'єднані на основі пероксидів. Також він може проходити повільніше, якщо використовувати інгібітори.

  З його допомогою формуються міжмолекулярні та внутрішні зв'язки з реактивами, що містять у своїй основі атоми з електроотримувачем. Це можливо завдяки наявності в молекулі даної речовини 2 спиртових груп.

  Що практично, для дигліколі характерні одночасно хімічні властивості і складні ефіри, і діолов. Якщо його з ангідридами та хлорангідридами, а також кислотами класу карбонів, то на виході можна отримати ди- та моноефіри. Якщо він містить його з кетонами та альдегідами при умові використання ортофосфорної кислоти в якості каталізатора, то можна отримати циклічні ацетали.

  У процесі дегідрування та оксиэтилирования на основі дієтиленгликоля можна отримати ряд нових хімічних сполук. Речь йде про 1,4-діоксан-2-он (при умові, що каталізатор хімічної реакції цинково-медно-хромовий або медний), а також про 1,4-діоксан (если каталізатор щелкової).

  Процес промислового синтезу дієтиленгліколю включає в себе 2 важливих етапи, а саме оксиэтилирование 1,2-діоксиэтану, а потім виділення 1,2-діоксиетану в якості побочного продукту.

  Диэтиленгликоль: застосування в промисловості

  Призначається активна речовина в різних галузях хімічної промисловості. На його основі синтезують поліефіракрили, поліуретани та складні ефіри. Дигликоль можна застосовувати як пластифікатор – він сприяє кращій екстракції ароматичних речовин при риформінгу.

  Содержиться дієтиленгликоль у складі гідротормозних, гідравлічних і незамерзаючих рідин – він забезпечує підвищені експлуатаційні характеристики в поєднанні з этиленгликолем.

  Використовують речовину в якості газоосушителя із-за його значної гігроскопічності. Оно допомагає ефективно вибирати водний пар із газів, які прокачиваются по трубопроводам, а також сприяє виведенню з них углекислоти та сернистого водороду.

  Применять діетиленгліколь можна для розчинення ряду матеріалів (поліэфірних смол, нітроцелюлози).

  Диетиленгликоль купити ви можете в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Ми пропонуємо оперативну доставку замовлень по всій території України, а також широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників.

  CAS
  Міжнародна назва:(2-hydroxyethoxy)ethan-2-ol,diethylene glycol; ethylene diglycol; diglycol; 2,2\'-oxybisethanol; 3-oxa-1,5-pentanediol;dihydroxy diethyl ether
  Синонім:ДЕГ, двоетиленовий спирт, 2,2-оксидіетанол, (2-гідроксіетокси)етан-2-ол, дигліколь, дигідроксідіетиловий ефір
  Хімічна формула:(HOCH2CH2)2O
  CAS №:111-46-6
  Упаковка:200 л
  Характеристики
  Продукт відповідає ГОСТ10136-77

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Діетиленгліколь недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Діетиленгліколь у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.