Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Дисульфід молібдену 2613900000

  Дисульфід молібдену
  Новинка
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Дисульфід молібдену Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: 25
  • SKU: 1221227124
  • ТН ВЭД: 2613900000
  • Країна виробник: Китай, СНГ
  • Бренд: Импорт
  822 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Дисульфід молібдену і його користь для промисловості

  Високоякісне хімічна сполука такого типу в своєму складі містить більше 98% активної речовини. Домішок і води в ньому не більше 2%. Дисульфід молібдену купити у нас ви можете онлайн, попередньо обравши відповідну для вас упаковку - барабани по 8 або 90,72 кг.

  Дисульфід молібдену: застосування речовини в промисловості

  У більшості випадків цей компонент використовується як:

  - Матеріал, з допомогою якого конструюються реактори на атомних електростанціях. Саме покриття з дисульфіду молібдену найкраще підходить для цього - інші металеві сплави не справляються з поставленим завданням.

  - Компонент процесу легування сплавів металів, сталей різної якості. Це стало можливим завдяки придатності запчастин в ракетах і електровакуумних приладах з молібдену і сплавів на його основі працювати у вакуумі при температурі, яка часом доходить до 1800 ° С.

  - Матеріал для виробництва обшивки для ракет, літаків. В цьому випадку молібден і хімічні сполуки на його основі використовується як для виготовлення основної конструкції, так і для виробництва теплових екранів. Властивості дисульфіду молібдену, а особливо достатній рівень питомої міцності до 1370 ° С, визначають його переважне використання для цієї мети.

  - Частина обладнання, яка постійно перебуває в агресивному середовищі.

  - Основну складову для виготовлення дроту, придатної для використання в високотемпературних печах. Дріт на основі сірчистий молібдену підходить для застосування в сфері радіоелектроніки, а також для виготовлення трубок, призначених для рентгенівських апаратів, деталей до ламп і інших видів подібних приладів.

  - Основний компонент для виробництва теплових екранів, панелей для літальних космічних апаратів, теплообмінників, стабілізаторів для надзвукових літаків. Чому для цієї мети вибирають саме ця речовина? Все дуже просто - сплави на основі молібдену відрізняються високою міцністю, а також стійкістю до дії процесу окислення і газової ерозії.

  - Матеріал, придатний для виготовлення електродів, необхідних для організації процесу плавлення в скляної промисловості. Неймовірна міцність дисульфіду молібдену і його твердість дозволяє йому не деформуватися під час гарячої обробки під високим тиском.

  - Пігмент для лакофарбових матеріалів, які використовуються для фарбування різних видів хутра і текстилю.

  - Мастило для деталей, які труться між собою під час роботи при низькій і високій температурі навколишнього середовища.

  - Корисний компонент в моторному маслі. Саме дисульфід молібдену формує на поверхнях з металу невеликий прошарок, яка помітно зменшує тертя. Найчастіше подібне моторне масло застосовують в лебідках і редукторах з циліндричними зубами.

  Але ні в якому разі не варто його купувати для бензинових двигунів, які працюють на високих оборотах. Чому? Це недоцільно через те, що таке моторне масло являє собою не однорідний хімічний розчин, а фізичну суміш. В її складі містяться досить великі молібденові частинки, які при роботі двигуна часто потрапляють в небажані області.

  В результаті такої мастильний матеріал під впливом високої температури всередині двигуна формує тверді відкладення на поршневих кільцях, які згубно впливають на роботу ЦРП. Надалі це може привести до підвищення температурної навантаження на двигун, а також до прориву газів в моторне масло. Тому кращі світові автомобільні виробники не рекомендують використовувати моторні масла на основі сірчистий молібдену.

  Дисульфід молібдену для чого ще використовується? Для поліпшення фізичних характеристик стали, а саме її в'язкості, прокаливаемості, міцності і стійкості до корозійного впливу. Тому сплави, які містять в своєму складі цей компонент, переважно використовуються для виробництва найбільш важливих за значенням виробів, приладів і їх деталей.

  Крім цього, сірчистий молібден входить до складу стелліта - особливих сплавів металів. Застосовують їх для обробки країв сталевих деталей, які працюють на знос. У використання подібних сплавів є набагато більше переваг, ніж у інших видів, так як вони стійкі до впливу високої температури і агресивному кислотному середовища.

  Дисульфід молібдену, термін зберігання якого від дати виготовлення становить не більше 2 років, придатний до використання в якості:

  - каталізатора хімічних реакцій;

  - становить компонента для виготовлення глазурі;

  - добавки до добрив, часто використовуваних в сільському господарстві;

  - твердого мастильного матеріалу, що витримує високі температури;

  - компонента в процесі виготовлення дзеркал для газодинамічних лазерів високої потужності;

  - термоелектричного матеріалу.

  Дисульфід молібдену: де купити його швидко і вигідно?

  Нашим клієнтам ми пропонуємо придбати 2 марки сірчистий молібдену - американського і китайського виробництва. Всі цікаві для в ас деталі про товар, а саме наявність гарантій про виробників і міжнародних сертифікатів якості ви можете завжди уточнити у наших менеджерів, зв'язавшись з ними онлайн або за номером телефону.


  Дисульфід молібдену купити в Україні тепер стало набагато простіше, адже вам не потрібно більше шукати точку продажу цієї сировини в вашому місті. Ми пропонуємо зручні умови для замовлення товару онлайн. Його доставка здійснюється будь-якою кур'єрською компанією, яка вам найбільше підходить. При оформленні замовлення ми з кожним клієнтом в індивідуальному порядку уточнюємо терміни доставки замовлення і повідомляємо його підсумкову вартість.

  CAS
  Хімічна формула:MoS2
  CAS №:1317-33-5
  Зовнішній вигляд:Порошок белого цвета
  Основна речовина:98.6%

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Дисульфід молібдену недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Дисульфід молібдену у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.