Menu
Ваша корзина

  Європа

  Бренд: Европа Фасовка: упаковка
  Кількість шт КНРНімечина1001502005003504501000650800 Шановні покупці! У нас Ви зможете купити желатинові капсули № 00, желатинові капсули № 1, №2, №3, №4, Тверді желатинові капсули № 0 шлунковорозчинні, Тверді желатинові капсули № 1 шлунковорозчинні, Тверді желатинові капс..
  100.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Оцтову кислоту , концентрація якої близька до 100%, називають крижаною. 70-80% водний розчин оцтової кислоти називають оцтовою есенцією, а 3-15% - оцтом [15]. Водні розчини оцтової кислоти широко використовуються в харчовій промисловості (харчова добавка E260) і побутової кулінарії, а також в кон..
  59.00 грн.
  Гамма-бутиролактон НЕМАЄ В наявності
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ?-бутіролактон - органічна сполука, відноситься до класу складних ефірів, а точніше - лактонов. Запах ефірний, кілька різкий, специфічний. У забрудненого - гіркий, сильний. Застосовується: для виготовлення препарату ГАМК, за технологією фірми DuPont. як розчинник, в тому числі розчинник епок..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сода кальцинована є безбарвний кристалічний порошок, розчинний у воді з розігріванням, не розчиняється в більшості органічних розчинників. Гігроскопічний. На повітрі поглинає вологу і вуглекислоту з утворенням кислої солі NaHCO3, при зберіганні на відкритому повітрі злежується. Водні розчини мают..
  8.50 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  У системі опалення використовується як пропіленгліколь так і етіленгіколь. Температура замерзання: Пропіленгліколь: - 60 °C етиленгліколь: - 40 °C Будь-ласка уточнюйте ціну товару у відділі продажів https://soda.kiev.ua/contact-us/ Доставка в усі регіони України. Пропіл..
  110.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Канистра 10
  Азотна кислота - безбарвна або жовтувата рідина. Сильна одноосновная кислота. Утворює кристалогідрати. Азотна кислота змішується з водою у всіх співвідношеннях. У водних розчинах практично повністю дисоціює на Н + і NO3. Азотна кислота обмежено розчинна в ефірі. азотна кислота сильний окислюв..
  9.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Канистра
  Пероксид водню (перекис водню), H2O2 - найпростіший представник пероксидов. Безбарвна рідина з ВВВВВВВВВВВВ«металевимВВВВВВВВВВВВ» смаком, необмежено розчинна у воді, спирті і ефірі. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Концентровані водні розчини вибухонебезпечні. Пероксид водню є хорошим розчинником. З води виділяє..
  600.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Суперагро Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів Додаткова підживлення ґрунту мінеральними речовинами і набором микрокомпонентов значно збільшує врожайність будь-яких сільськогосподарських культур. Ефективність витрачених на добрива фінансових коштів безпосередньо залеж..
  16 400.00 грн.
  Силікагель (КСМГ, КСЬКГ)
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Силікагель є напівпрозорі або Меловідниє зерна білого або жовтуватого (через домішок) кольору, в висушеному стані крихкий, мало розчинний і не набухає у воді і органічних розчинниках. Це висушений гель, що утворюється з перенасичених розчинів кремнієвих кислот. Твердий гідрофільний сорбент. За св..
  35.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Гліцерин дистильований Прозорий і безбарвний гліцерин застосовується в якості основного або додаткового елемента для створення заправки електронних сигарет. VG (рослинний гліцерин) вважається абсолютно нешкідливим речовиною, яке використовується в багатьох сферах промисловості. Як компонент ..
  26.00 грн.
  Н-ГЕКСАН, розчинник гексану, 2-Метилпентан, изогексан, 3-Метилпентан, 2,3-Диметилбутан,диизопропил
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Н-Гексан для олійноекстракційних заводів Виробництво соняшникової олії набирає обертів з великою швидкістю. На сьогоднішній день це величезний багатомільярдний бізнес, який виробляє близько 2 млн тонн продукції щорічно. Це пояснюється тим, що процес виробництва соняшникової олії не дуже витратний..
  49.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: канистра
  очищення и санітарної ОБРОБКИ широкого спектру об'єктів, зокрема, поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, медобладнання, кювезів для новонароджених ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Методичні вказівки относительно! застосування засобів "ДЕЗЕКОН ОМ" ( "DISECON OM") з метою дезінфекції та досте..
  1 446.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 1389 (всього 116 сторінок)