Menu
Ваша корзина

  Європа, Україна, Китай, Малайзія, Індія

  Винна кислота Е334
  Хіт продажу
  Внаслідок незначної гігроскопічності винна кислота підходить для розчинних напоїв і шипучих таблеток. Також використовується як регулятор кислотності у виробництві овочевих і фруктових консервів (до 1 г / кг), кондитерських виробів, морозива, безалкогольних напоїв (до 1700 мг / л), вин (до 2 г / л),..
  90.00 грн.
  Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз при ураженні: великої рогатої худоби: - шлунково-кишковими та легеневими нематодами (дорослі і личинкові стадії-) - Ostertagia spp., Haemonchus placei, Cooperia spp., Oesophagostomum radiatum, Trichostrongylus spp., Slrongyloides papillosas, Bunost..
  9 800.00 грн.
  Кроськармеллоза натрію
  Немає у наявності
  кроскармелоза натрію кроскармелоза - хімічна речовина, білий або сіро-білий порошок. Запаху не має, позбавлений смакових якостей. Високий ступінь поглинання. Легко розчинний у воді. Спосіб застосування кроскармелоза натрію застосовують, перш за все, як дезінгідрант для ліків внутрі..
  300.00 грн.
  Призначення і способи застосування бензальдегида Бензальдегід - це органічна сполука, що відноситься до ароматичних альдегідів. Рідина не має забарвлення і відрізняється специфічним запахом, характерним для мигдалевого горіха і яблучних кісточок. Під час зберігання змінює колір і набуває жовт..
  420.00 грн.
  Хімічний склад Може викликатися дією сильних кислот (наприклад, соляної). 1 г лактулози нагрівається до 100 ?С, потім повністю гідрозізіруется на лактозу і глюкозу протягом однієї години в 100 мл 10% -ної сірчаної кислоти. При температурі нижче 10 ?С і при нагріванні, гідроліз може протікат..
  270.00 грн.
  Амоній сірчанокислий Амоній сірчанокислий, ГР, 101217.1000, Merck 1 кг < tbody> Амоній сірчанокислий, осч Амоній сірчанокислий (BASF) Амоній сірчанокислий,тих Амонію сульфамат ACS reagent, ?98.0%, 22,874-5, Sigma Aldrich 100 г / Td> / Td> ..
  8.90 грн.
  0); font-family: Verdana, Tahoma, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; "> 1695-77-8 є активним антибіотиком, що дає ефективну дію відносно мікроорганізмів і бактерій які відрізняються високою стійкістю до дії антибіотиків. Застосовується в тваринництві для свиней і телят, також ..
  750.00 грн.
  Амоній фосфорнокислий 1-заміщений Амоній фосфорнокислий 2-заміщений ..
  21.00 грн.
  Людство використовує гірчицю вже протягом багатьох тисячоліть і, навіть через стільки часу, вона користується великим попитом. У багатьох народів гірчичне зернятко - це не просто основа для отримання пекучої і ароматної приправи, а ще це метафоричний символ, який висловлює величезну міць, не дивляч..
  30.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 17 (всього 2 сторінок)