Menu
Ваша корзина

  Фталевий ангідрид 2917350000

  Фталевий ангідрид
  Новинка
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Фталевий ангідрид Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг
  • SKU: 1221227125
  • ТН ВЭД: 2917350000
  • Країна виробник: Беларусь
  • Бренд: Импорт
  261 переглядів
   
   
   
   
   

  Фталевий ангідрид: варіанти використання речовини

  Фталевий ангідрид - інша назва хімічного компонента ангідрид фталевої кислоти, активно використовується в промисловості. Зовні він має вигляд порошку - білого кольору або зовсім безбарвного.

  Фталевий ангідрид: формула і способи застосування

  Синтез речовини відбувається в результаті проведення реакції каталітичного окислення ортоксілола (нафталіну). Даний вид ангідриду схильний до сублімації, він відмінно піддається розчиненню в етанолі і бензолі.

  Фталевий ангідрид, застосування якого дозволено для промислового виробництва пластмас, фарб і лаків, також підходить для виготовлення:

  - пластифікаторів;

  - сповільнювачів процесу подвулканізаціі;

  - барвників;

  - алкідних і поліефірних смол;

  - лікарських препаратів;

  - препаратів для знищення бур'янів і комах-шкідників;

  - присадок до мастил.

  Фталевий ангідрид, хімічні властивості якого дозволяють його використовувати при виготовленні авіаційного палива в якості добавки, часто застосовується в аналітичній хімії. З його допомогою в речовинах виявляють феноли, фенольні смоли, нижчі і вищі спирти - ангідрид виступає в ролі реагенту.

  Заходи безпеки та основні правила зберігання

  Хочете придбати фталевий ангідрид - виробники речовини посилено звертають увагу покупців на необхідності дотримання правил безпеки при роботі з ним.

  Навіть найменше попадання ангідриду на слизові оболонки, шкіру або дихальні шляхи викликає сильну місцеву реакцію у вигляді подразнення. При тривалому прямому контакті з речовиною починається сильна алергічна реакція, що вимагає медикаментозного втручання. Тому при роботі на фталевий ангідрид потрібно використовувати засоби особистого захисту - рукавички і респіратори.

  Зберігати речовина необхідно в складському приміщенні при помірній температурі, далеко від прямих джерел вогню. Воно повинно добре провітрюватися.

  Фталевий ангідрид купити в Україні у нас ви можете за оптовою ціною. На складах нашої компанії ми зберігаємо тільки товар високої якості, готовий до відправки в будь-яку точку України.

  Ми співпрацюємо з усіма основними вітчизняними службами доставки, тому ви зможете вибрати підходящий варіант отримання замовлення, як за ціною, так і за часом.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре