Menu
Ваша корзина

  Fufeng Group

  Бренд: Fufeng Group Фасовка: кг.
  Карбоксиметилцелюлоза (КМЦ) Карбоксиметилцелюлоза, КМЦ, натрій очищений КМЦ - як тільки не називають цю речовину. На сьогоднішній день - це один з найбільш популярних і доступних за ціною загусники, який широко використовують в харчовій і кондитерській промисловості. Також цей компонент зуст..
  78.00 грн.
  Бренд: Fufeng Group Фасовка: кг.
  В наявності карагенан харчової Е407, Е407 каппа і йота (iota), очищений і напівочищення, KB120L, KB120E, мішки 25 кг карагенан - харчова добавка природного походження Вперше зіткнулися на упаковці продуктів харчування з терміном В«карагенанВ» - що це ви не знаєте? Тоді вам варто озна..
  320.00 грн.
  Бренд: Fufeng Group Фасовка: Тонна
  ксантановая камедь для бурових розчинів або бурова ксантановая камедь формула: C35H49O29 в'язкість: 40 mesh класифікується як харчова добавка Е-415 виробник: Fufeng країна походження: КНР упаковка: мішки 25 кг призначення: компонент бурового розчину горизонт..
  54 000.00 грн.
  Бренд: Fufeng Group Фасовка: кг.
  Виробництво харчових продуктiв камедь целюлози Це хімічна речовина - натрій КМЦ очищений - ще називають карбоксиметилцелюлозою. На даний момент воно вважається одним з найбільш поширених загущающих агентів, які дозволені для використання на підприємствах харчової промисловості. Скорочен..
  85.00 грн.
  Бренд: Fufeng Group Фасовка: кг.
  упаковка як на фото ящик 25 кг головне властивість добавки E415 - увелічіеніе в'язкості рідини при додаванні речовини в дуже малій кількості (зазвичай менше 1%). На відміну від інших загусників, ксантанова камедь володіє стабільними властивостями в дуже широкому діапазоні температур (в..
  75.00 грн.
  Бренд: Fufeng Group Фасовка: кг.
  Пропонуємо ефективний загущувач - камедь дерева тара (в'язкість мінімум 5000cps, Е 417, tara gum). Продукт дає кремообразную і щільну структуру золю. Камедь тари розчинна у холодній воді, а найбільшою в'язкості такий розчин досягає при температурах понад 70?С. При концентрації 2-3% утворюєт..
  240.00 грн.
  Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)