Меню
Your Cart

  хімічна сировина

  Бренд: Сода Фасовка: тонна
  Доставка від 1 тонни, авто та залізничного транспортом. Вартість товару та доставки уточнюйте у відділі продажів https://soda.kiev.ua/contact-us/ Харчова сода: основні властивості та області застосування сода харчова (NaHCO3), відома також як гідрокарбонат натрію, вважається одним з найб..
  9 500.00 грн.
  Бренд: Каустик Фасовка: кг.
  Сода каустична; (Гранула, луска) виробництво Росія, Тайвань, Румунія, Польща. Сода каустична - КРАЩА ЦІНА У НАС НА СКЛАДІ! у зв'язку з коливанням курсу валюти просимо Вас уточнювати вартість товару на поточну дату в відділі продажів. Сода каустична купити в Києві? Найкраща ціна н..
  14.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Гліцерин дистильований Прозорий і безбарвний гліцерин застосовується в якості основного або додаткового елемента для створення заправки електронних сигарет. VG (рослинний гліцерин) вважається абсолютно нешкідливим речовиною, яке використовується в багатьох сферах промисловості. Як компонент ..
  26.00 грн.
  Каустик (їдкий натр)
  Хіт продажу
  Бренд: Каустик Фасовка: кг.
  Сода каустична; (Гранула, луска) виробництво Росія, Тайвань, Румунія, Польща. Сода каустична - КРАЩА ЦІНА У НАС НА СКЛАДІ! Сода каустична купити в Києві? Найкраща ціна на соду тільки у нас на «Першому Українському складі хімічної сировини». Якщо Ви бажаєте купити соду каустичну з доставк..
  14.00 грн.
  Бренд: Czechoslovakia Фасовка: кг.
  Карбід кальцію виробництва «Novacke chemicke zavody» AS (Словаччина) 100 кг Евробочка; Китай 100 кг., Споживча фасування 3, 5, 10, 25, 50 кг Шановні клієнти! У нас Ви зможете придбати оригінальний карбід кальцію 50 * 80 виробництво АТ "НОВАЦЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД» зі складу в Києві, Тернополі,..
  35.00 грн.
  Бренд: Сода Фасовка: кг.
  Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова пошта, Нічний експрес, та іншими службами)..
  8.50 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Йод однохлористого Рідина однорідна, оранжево-жовтого кольору, на повітрі димить. Розчиняється в будь-яких співвідношеннях в воді і гліцериноподібні розчинниках типу триетиленгліколь. До складу препарату входить однохлористого йод і соляна кислота. Фармакологічні властивості І дія Антисепт..
  49.00 грн.
  Бренд: Волгоградский Химпром Фасовка: кг.
  Вапно, продаж від мішка до вагона Вапно - є сумішшю двоосновний солі гіпохлориту кальцію, оксихлорида, хлориду і гідроксиду кальцію. Застосовується в якості сильного окислювача в текстильній і паперовій промисловості для відбілювання тканин і целюлози, в деяких хімічних виробництвах для отриман..
  22.00 грн.
  Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональни..
  9 500.00 грн.
  Бренд: Славнефть-Янос Фасовка: кг.
  Віск являє собою воскообразное речовина, однорідну масу від світло-жовтого до коричневого кольору (зовні нагадує бджолиний віск), без запаху, у воді і етанолі розчиняється. Віск марки 75 розм'якшується при температурі вище 75 ° С. Температура плавлення (каплепадения) 75- 80 ° C. Додавання тако..
  66.00 грн.
  Бренд: Сода Фасовка: тонна
  У Важа клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіо..
  9 500.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Тринатрійфосфат (НАТРІЮ ФОСФАТ, трехзамещенний фосфат натрій) ГОСТ 201-76 Використовується в енергетиці; целюлозно-паперової промисловості; харчової промисловості; при виробництві синтетичних миючих засобів; як ПАР у виробництві цементів та при бурінні свердловин; в бурових розчинах в склад..
  15.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 295 (всього 25 сторінок)