Menu
Ваша корзина

  хімічна сировина

  СОДА КАУСТИЧНА
  Хіт продажу
  Бренд: Каустик Фасовка: кг.
  Сода каустична; (Гранула, луска) виробництво Росія, Тайвань, Румунія, Польща. Сода каустична - КРАЩА ЦІНА У НАС НА СКЛАДІ! у зв'язку з коливанням курсу валюти просимо Вас уточнювати вартість товару на поточну дату в відділі продажів. Сода каустична купити в Києві? Найкраща ціна н..
  36.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Синтанол АЛМ-10 (паста) бочки 200 кг У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказ..
  59.00 грн.
  Карбонат калія (вуглекислий калій, поташ) K2CO3
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карбонат калію (вуглекислий калій, поташ) K2CO3 - середня сіль калію і вугільної кислоти. Це біла кристалічна речовина, добре розчинна у воді. поташ застосовують для виготовлення рідкого мила, кришталевого або тугоплавкого скла, фарбування, вирощування сільськогосподарських культур (солі калію..
  32.00 грн.
  Бренд: B-KONTAKT Фасовка: Тонна
  Вапно 1 - 3 сорт купити в Україні за вигідною ціною від світових виробників; виробництво B-KONTAKT Болгарія мішки 20 кг. Доставка все міста України Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіонал..
  22.00 грн.
  Бренд: Украина, Китай Фасовка: кг.
  Свинцевий глет або окис свинцю (PbO) - це неорганічне бінарне з'єднання свинцю з киснем. Зовнішній вигляд Червоні і жовто оранжевий кристали. Погано розчиняється в етанолі і воді. Властивості Окис свинцю термічно стійка як при кімнатній, так і при низькій температурі. Має антик..
  210.00 грн.
  Бренд: Лукойл Фасовка: кг.
  margin: 0px 20px 5px 0px; padding-right: 0px; padding-left: 0px; border: 0px; outline: 0px; background: transparent; list-style: none;"> воски нафтові (ЯВ-1 і ЗВ-П); натуральний пасечний бджолиний віск. Характеристика Найменування показника Норма Щільність при 20 0 С, не м..
  65.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Сульфат барію (сірчанокислий барій) - сірчанокисла сіль барію. Хімічна формула - BaSO4. Кристалічна речовина - білий порошок або прозорий кристал. Практично не розчиняється у воді (розчинність 0,0015 г / л при 18 ° C) та інших розчинниках. У природі зустрічається у вигляді мінералу бариту, який є..
  12.00 грн.
  Бренд: Завод Горного Воска Фасовка: кг.
  Наименование показателяНорма и характеристикаМарка 1Марка 2Марка 3Марка 41 Внешний видВоскообразная масса от белого до коричневого цветаВоскообразная масса от белого до коричневого цвета2Температура плав-ления, 0С, не ниже52..
  65.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Амоній фосфорнокислий 1-заміщений, ч Амоній фосфорнокислий 2-заміщений, ч Амоній хлористий д / молекул. біології, 09718, Fluka 250 г Амоній хлористий, хч Амоній хлористий (кристалічний) ч, тих < Бензидин солянокислий, чда Бензойна кислота, хч. фарм., 100136.0100,..
  80.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Барій азотнокислий і його корисні властивостіХімічна сполука під такою назвою давно і активно використовується в промисловості. Друге його назва - нітрат барію.Барій азотнокислий: клас небезпеки і основні характеристикиЩо стосується хімічної формули даної речовини, то вона виглядає наступним чином -..
  38.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Гідроксіід калію (лат. Kalium hydroxidum, калієвий луг) - Безбарвні, дуже гігроскопічні кристали, але гігроскопічність менше, ніж у гідроксиду натрію. Гідроксіід калію (лат. Kalium hydroxidum, калієвий луг) - Безбарвні , дуже гігроскопічні кристали, але гігроскопічність менше, ніж у гідроксиду на..
  32.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Йод однохлористого Рідина однорідна, оранжево-жовтого кольору, на повітрі димить. Розчиняється в будь-яких співвідношеннях в воді і гліцериноподібні розчинниках типу триетиленгліколь. До складу препарату входить однохлористого йод і соляна кислота. Фармакологічні властивості І дія Антисепт..
  49.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Хімічна сировина оптом і в роздріб: ваша вигідна покупка! Сучасний виробник змушений розраховувати день з точністю до секунди, щоб укластися в щільний графік. Левову частку часу забирають пошуки постачальників, надійних і економічно вигідних. Вам більше не потрібно моніторити сотні сайтів, щоб ..
  420.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Тринатрійфосфат (НАТРІЮ ФОСФАТ, трехзамещенний фосфат натрій) ГОСТ 201-76 Використовується в енергетиці; целюлозно-паперової промисловості; харчової промисловості; при виробництві синтетичних миючих засобів; як ПАР у виробництві цементів та при бурінні свердловин; в бурових розчинах в склад..
  15.00 грн.
  Бренд: JIANGSU HONGYUAN PHARMACEUTICAL CO., LTD. Фасовка: кг.
  Кристалічний фіолетовий: опис, сфери використання ПРОДАЖ ВІД 100 ГРАМ !!! Генціанвіолет - це порошкоподібною кристалічна речовина, швидко розчиняється в воді, ефірах, етанолі. Його називають також кристалічним фіолетовим. Речовина завжди в наявності в нашому інтернет-магазині, ви зможете ..
  1 200.00 грн.
  Червоний фосфор
  Новинка
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ортоксилол: популярний компонент у лакофарбовому виробництві.Одним з компонентів, що найчастіше використовуються в хімічній промисловості, є ортоксилол. Це безбарвна, абсолютно прозора рідина, яка легко спалахує і практично не розчиняється у воді.Ортоксилол: основні фізичні та хімічні характеристики..
  32.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Купорос мідний (Україна, Китай) п / п мішки 25 кг Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрам..
  67.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Магній хлористий MgCl < sub > 2 чешуірований - високоочищений 6-ти водний магнію хлорид 48% в чешуірованой або порошкоподібної формі в залежності від замовлення споживача. Магній хлористий відповідають міжнародним стандартам CAS 7791-18-6, EINEC 232-094-6. < list-style-type: disc;"> Очищення б..
  9.00 грн.
  Бренд: Крымский титан Фасовка: кг.
  Купорос залізний (Україна) Мкр 850 кг., 50 кг Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єр..
  4.00 грн.
  Метиленовий синій для риб
  Новинка Хіт продажу -16 %
  Бренд: импорт Фасовка: кг
  Основні характеристики і варіанти використання метиленового синьогоМетиленовий синій - це органічний реактив, який одночасно є і барвником синтетичного походження. Візуально це хімічна речовина має вигляд порошку синього кольору, його гранули відливають легким відтінком бронзового.Характеристики мет..
  2 500.00 грн. 2 100.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Метиленовий блакитнийСинтетичний антисептичний засіб із групи хімічних індикаторів, що застосовується відразу в кількох сферах життя людини: у медицині, очищенні води, аналітичній хімії і навіть у розведенні акваріумних рибок. Це метиленовий синій (лат. Methylenum coeruleum). Аналогами препарату є ..
  3 400.00 грн.
  Розчин сірчаної кислоти 43%
  Новинка Хіт продажу
  Бренд: Сумыхимпром Фасовка: канистры
  упаковка - каністри 10 літрів (13.3 кг)вміст основної речовини: 43%код ТН ЗЕД: 2807000001CAS: 7664-93-9формула: H2SO4Хімічно очищена сірчана кислота - рідина, яка не має запаху і кольору. Варто враховувати те, що вона є токсичним реактивом і вимагає дотримання запобіжних заходів при використанні. Од..
  420.00 грн.
  Бренд: «Novacke chemicke zavody» A.S. Фасовка: кг.
  Карбід кальцію виробництва «Novacke chemicke zavody» AS (Словаччина) 100 кг Евробочка; Китай 100 кг., Споживча фасування 3, 5, 10, 25, 50 кг Шановні клієнти! У нас Ви зможете придбати оригінальний карбід кальцію 50 * 80 виробництво АТ"НОВАЦЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД» зі складу в Києві, Тернополі, ..
  65.00 грн.
  Показано з 1 по 24 із 439 (всього 19 сторінок)