Menu
Ваша корзина

  добрива

  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  КАС-32: внесення в грунт, склад, переваги Карбамидо-аміачна суміш - комплексне добриво, що об'єднує в складі розчинену у воді селітру і карбамідну складову. Якщо говорити про процентне співвідношення, то склад речовини можна розподілити таким чином: близько 45% селітри, 35% карбаміду, а також бли..
  10 100.00 грн.
  Бренд: Северодонецкое объединение Азот Фасовка: Тонна
  Карбамід недорого з доставкою, універсальний засіб для всіх культур і грунтів ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ На сьогоднішній день карбамід (сечовина) є самим універсальним і порівняно недорогим добривом. Відмітна особливість карбаміду, це те що він підходить практично під всі культури і види грунтів. Дани..
  23 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: тонна
  Гранфоска Новітнє мінеральне гранульоване добриво-меліорант. Склад: кальцію (Са) - 27%, фосфору (Р) - 17%, калію (К) - 5%; магній (Мg). Бор (В), сірка ( S ), цинк (Zn), марганець ( - Покращує середовище проживання ґрунтових мікроорганізмів і бактерій, що стимулюють ріст рослин. ..
  11 300.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: тонна
  Аміак водний технічний випускається двох марок в залежності від призначення: А - для різних галузей промисловості; Б - для сільського господарства як азотне добриво. Водний аміак - негорюча і не вибухонебезпечне рідина. Основні показники Норма для марки А Б Зовнішній вигляд ..
  6 100.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Діамофоска НПК 9-25-25 Україна N - 9; P2O5 - 25; K2O - 25 Упаковка: М 50 кг, ББ 1000 кг Діамофоска - концентроване, високоефективне азотно (10%) - фосфорно (26%) - калійне (26%) мінеральне добриво . Це гранульоване подвійне азотно-фосфорне добриво, яке містить 20-21% азоту і 50-53% Р2О5 в..
  15 900.00 грн.
  Фосфорітная мука (P = 69%)
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: 1 тонна
  Фосфоритне борошно - мінеральне добриво при внесенні в грунт послаблює шкідливу для рослин і мікроорганізмів кислотність грунту, тому, незамінне її внесення на кислі, дерново-підзолисті ґрунти, і для збагачення вилужених чорноземів Фосфоритне борошно - сприяє підвищень врожайності культур, стійкост..
  5 500.00 грн.
  Сірчистий ангідрид
  Немає у наявності
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Основна область застосування сірчистого ангідриду - виробництво сірчаної кислоти; застосовується в паперовій та текстильній промисловості, а також для сульфатации овочів і фруктів. Велика теплота випаровування і легка конденсованих дозволяють використовувати його в холодильній техніці. Як сильни..
  1.00 грн.
  Монокальцій фосфат, кормовий монокальцийфосфат ГОСТ 23999-80
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Монокальцій фосфат (кормової монокальцийфосфат) використовується в якості мінеральної підгодівлі для всіх видів сільськогосподарських тварин і птахів. З кормами, доповненими монокальційфосфат, тварини отримують кальцій і фосфор, які сприяють формуванню твердої кісткової тканини і скелета, покращуют..
  17 500.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Діамонійфосфат (гідрофосфат амонію, диаммофос) - водорозчинна сіль, що утворюється при взаємодії аміаку і фосфорної кислоти. Являє собою гранули білого або сірого кольору, добре розчинні у воді. Він фізіологічно нейтральний, негигроскопичен, не порошить і не злежується. Діамонійфосфат проводиться ш..
  15 900.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ТОВАР ПРОДАЄТЬСЯ ВІД 1 ТОННИ Мідний купорос - прозорі гігроскопічні кристали триклинной форми, яскраво- синього кольору. Є блакитним пентагідрат сульфату міді (II). Добре розчиняється у воді, концентрованих розчинах соляної кислоти, розбавленому спирті, погано розчинний в етанолі. На пов..
  67.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Селітра аміачна Аміачна селітра , формула NH4NO3 є одним з найпошіренішіх відів мінеральних добрив й універсальнім підвідом азотних добрив . Селітру застосовують здебільшого на великих фермерських підпріємствах та приватних угіддях. Шукаєте вісокоякісну аміачну селітру від провідніх українсь..
  6 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Комплексне мінеральне добриво Екоплант , виготовлення з рослинної сировини - золі соняшника. Основна діюча Речовини - < b> калій в легкодоступних для рослин формах - ..
  1.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 41 (всього 4 сторінок)