Menu
Ваша корзина

  добрива

  Бренд: Черкассы Азот Фасовка: тонна
  Аміак водний технічний випускається двох марок в залежності від призначення: А - для різних галузей промисловості; Б - для сільського господарства як азотне добриво. Водний аміак - негорюча і не вибухонебезпечне рідина. Основні показники Норма для марки А Б Зовнішній вигляд ..
  6 100.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Як добриво - ефективна у всіх зонах, майже поп всі сільськогосподарські культури. Застосовується як посівне (основне) добриво, а також ранньовесняне підживлення рослин. Упаковка - в поліетиленові або поліпропіленові мішки по нормативно-технічної документації, що забезпечують збереження продукту. Т..
  20 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Нітроамофоска NPK Дане добриво містить в собі величезну кількість доступного фосфору, а також калій і азот. Таке поєднання надає потрійний позитивний ефект на розвиток підгодовуваних рослин. NPK добрива відносяться до повільно чинним. Вони розбавляються в воді і вносяться під будь-які культ..
  16 200.00 грн.
  Наша компанія пропонує виготовлення тукосуміші NPK в асортименті. Доставка по всій Україні. Можливо виготовлення тукосуміші в пропорції NPK 31-10-10; NPK 28-8-8; NPK 22-8-12; NPK 20-25-10; NPK 20-20-10; NPK 20-10-10; NPK 14-28-16; NPK 12-24 + 8s; NPK 12-24; NPK 10-10-32; NPK 10-10-32; N..
  16 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ТОВАР ПРОДАЄТЬСЯ ВІД 1 ТОННИ Мідний купорос - прозорі гігроскопічні кристали триклинной форми, яскраво- синього кольору. Є блакитним пентагідрат сульфату міді (II). Добре розчиняється у воді, концентрованих розчинах соляної кислоти, розбавленому спирті, погано розчинний в етанолі. На пов..
  67.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Хімічна сировина для аграрної промисловості пропонується в наступному асортименті: Амонію карбонат кислий харч. Амонію монофосфат Амонію молибдат Амонію сульфат Амонію хлорид Аскорбінова кислота Борна кислота версенат двухнатріевий Заліза сульфат заліза окис червоний Калію..
  6 000.00 грн.
  Аміачна селітра Україна
  Хіт продажу
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Аміачна селітра Україна N-34,4 Шановні клієнти! У ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ СЕЗОНУ ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АКТУАЛЬНОЮ ЦІНИ ПРОСИМО ЗВОНИТЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ В РОЗДІЛІ КОНТАКТИ Упаковка: Мішок 50 кг Біг Біг 1000 кг навал Виробництво аміачної селітри. Промислове отрим..
  20 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: 1 тонна
  КАЛІЄВА СЕЛІТРА (КАЛИЙ АЗОТНОКИСЛИЙ, НІТРАТ КАЛИЯ, калійні СЕЛІТРА) Упаковка: М 50 Каліевая селітра являє собою білі кристали або порошок з жовтувато-сіруватим відтінком, без запаху. Калієва селітра добре розчиняється в воді, є сильним окислювачем і реагує з горючими матеріалами і відновника..
  42 000.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  КАС-32: внесення в грунт, склад, переваги Карбамидо-аміачна суміш - комплексне добриво, що об'єднує в складі розчинену у воді селітру і карбамідну складову. Якщо говорити про процентне співвідношення, то склад речовини можна розподілити таким чином: близько 45% селітри, 35% карбаміду, а також бли..
  10 100.00 грн.
  Бренд: Северодонецкое объединение Азот Фасовка: Тонна
  Карбамід недорого з доставкою, універсальний засіб для всіх культур і грунтів ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ На сьогоднішній день карбамід (сечовина) є самим універсальним і порівняно недорогим добривом. Відмітна особливість карбаміду, це те що він підходить практично під всі культури і види грунтів. Дани..
  23 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Суперагро Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів Додаткова підживлення ґрунту мінеральними речовинами і набором микрокомпонентов значно збільшує врожайність будь-яких сільськогосподарських культур. Ефективність витрачених на добрива фінансових коштів безпосередньо залеж..
  16 400.00 грн.
  Селітра натрієва зі складу від мішка, доставка по Україні, ціну уточнюєте ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ НАТРІЄВА СЕЛІТРА (НАТРИЙ АЗОТНОКИСЛИЙ, нІТРАТ НАТРІЮ) являє собою кристалічна тверда речовина білого кольору, іноді з сіруватим або жовтуватим відтінком. У воді добре розчинна (легше калійної селітри)...
  19 000.00 грн.
  Бренд: Czechoslovakia Фасовка: кг.
  Кальцієва селітра (нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і кальцій. Випускається кальцієва селітра в формі кристалів Телефонуйте прямо зараз! Доставка по Україні КОНТАКТИ Кальцієва селітра ( нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в ніт..
  17 000.00 грн.
  KNO3 азотнокислий калій, нітрат калію Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ГОСТ 19790-74 Калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузя..
  34.00 грн.
  Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ГОСТ 19790-74 Калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузях промисловості: в м..
  42 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Нітроамофоска NPK замовити зараз КОНТАКТИ Добриво, про Пожалуйста піде мова, містіть в Собі Величезне Кількість доступного фосфору, а такоже калій и азот. Таке поєднання має Потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваніх рослин. NPK добрива відносяться до Повільно дію..
  16 200.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  нітроамофоска 10:40 добрива NPK 10:40 Добриво, про Пожалуйста піде мова, містіть в Собі Величезне Кількість доступного фосфору, а такоже калій и азот. Таке поєднання має Потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваніх рослин. NPK добрива відносяться до Повільно діючіх. Смороду ро..
  16 200.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: тонна
  Гранфоска Новітнє мінеральне гранульоване добриво-меліорант. Склад: кальцію (Са) - 27%, фосфору (Р) - 17%, калію (К) - 5%; магній (Мg). Бор (В), сірка ( S ), цинк (Zn), марганець ( - Покращує середовище проживання ґрунтових мікроорганізмів і бактерій, що стимулюють ріст рослин. ..
  11 300.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Діамофоска НПК 9-25-25 Україна N - 9; P2O5 - 25; K2O - 25 Упаковка: М 50 кг, ББ 1000 кг Діамофоска - концентроване, високоефективне азотно (10%) - фосфорно (26%) - калійне (26%) мінеральне добриво . Це гранульоване подвійне азотно-фосфорне добриво, яке містить 20-21% азоту і 50-53% Р2О5 в..
  15 900.00 грн.
  Фосфорітная мука (P = 69%)
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: 1 тонна
  Фосфоритне борошно - мінеральне добриво при внесенні в грунт послаблює шкідливу для рослин і мікроорганізмів кислотність грунту, тому, незамінне її внесення на кислі, дерново-підзолисті ґрунти, і для збагачення вилужених чорноземів Фосфоритне борошно - сприяє підвищень врожайності культур, стійкост..
  5 500.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Аміачна селітра марки «Б» (NH4NO3) - високоефективне добриво, яке містить не менше 34,4% азоту. Молекулярна маса з міжнародних атомних масах 1971р. - 80,043. Аміачна селітра марки «Б» випускається з застосуванням кондиционирующих добавок, що містять кальцій, магній, сульфат або сульфат в сумі з ф..
  20 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Калій хлористий гранульований рожевий Білорусія K2O - 60 Упаковка : М 50, ББ 1000 Гранульоване просте концентроване калійне добриво. Хлористий калій це кристалічна сіль або гранули білого і рожевого кольору з хорошими фізичними якостями. Він малогігроскопічен, не злежується, легко розсіюєт..
  10.00 грн.
  Монокальцій фосфат кормовий
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Монокальцій фосфат (кормової монокальцийфосфат) використовується в якості мінеральної підгодівлі для всіх видів сільськогосподарських тварин і птахів. З кормами, доповненими монокальційфосфат, тварини отримують кальцій і фосфор, які сприяють формуванню твердої кісткової тканини і скелета, покращуют..
  17 500.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кальцієва селітра (нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і кальцій. Випускається кальцієва селітра в формі кристалів Кальцієва селітра (нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і кальцій. Випускається кальцієва селітра в фо..
  15.00 грн.
  Показано з 1 по 24 із 65 (всього 3 сторінок)