Menu
Ваша корзина

  Кормові добавки, амінокислоти

  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Крохмаль кукурудзяний і картопляний, найкраща ціна, мінімальна партія 1 мішок Крохмаль має дуже широку сферу застосування, як в побуті так і в промисловому значенні. Сама назва "Крохмаль" в першу чергу асоціюється з засобом для прання або харчовим інгредієнтом, але при цьому він використовується ..
  15.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Метіонін кормовий ADISSEO Франція зі складу в Києві, доставка по Україні Метіонін кормовий являє собою білий кристалічний порошок зі специфічним запахом з вмістом активної речовини (D-, L-ізомери альфа-аміно-гамма-метілтіомасляной кислоти) не менше 99%. Упаковка - мішки по 25 кг з паперу та пол..
  85.00 грн.
  Бренд: ADM Фасовка: кг.
  Лізин кормовий зі складу в Києві, доставка по Україні Лізин - одна з незамінних амінокислот, яка застосовується в якості кормової добавки в тваринництві. Отримують його методом глибинного культивування мікроорганізмів, які синтезують цю амінокислоту. Основні сировинні компоненти для виробницт..
  58.00 грн.
  Бренд: Крымсода Фасовка: тонна
  Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. У зв'язку з коливанням курсу валюти просимо Вас уточнювати вартість товару на поточну дату в відділі продажів. Шановні клієнти! Продукц..
  9 500.00 грн.
  Бренд: Артемсоль Фасовка: тонна
  Сіль харчова кам'яна / Сіль харчова кормова / Сіль фасована / Сіль затаренная / Сіль в брикетах / Сіль в брилах / Якщо Вам потрібна кормова сіль, то оптимальним рішенням буде сіль в брикетах. Реалізована нами сіль в брикетах має високий вміст необхідних мінералів і інших необхідних речовин. Про..
  4 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Формалін (або водометанольний розчин формальдегіду) - це гостро пахне безбарвна прозора рідина. При зберіганні можливе утворення білого осаду, розчинного при температурі не більше 40 В° С. Хімічна формула формаліну: СН2О Формалін застосовується у виробництві: синтетичного каучуку і смол, п..
  14.00 грн.
  Бренд: Мелстром Фасовка: кг.
  Крейда кормова з доставкою по Україні Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова по..
  3.00 грн.
  Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)