Menu
Ваша корзина

  засоби дезінфекції

  Бренд: Европа Фасовка: канистра
  очищення и санітарної ОБРОБКИ широкого спектру об'єктів, зокрема, поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, медобладнання, кювезів для новонароджених ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Методичні вказівки относительно! застосування засобів "ДЕЗЕКОН ОМ" ( "DISECON OM") з метою дезінфекції та досте..
  1 446.00 грн.
  Бренд: Интердез Фасовка: кг.
  "Неохлор" інноваційне високоефективне засіб дезінфекції з доставкою по Україні. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Шановний клієнт! у нас Ви зможете придбати засоби дезінфекції в асортименті і за оптимальними цінами. Коли ми говоримо дезінфікуючий засіб, то маємо на увазі не тільки В«хлоркуВ» (хлорне вапно..
  57.00 грн.
  Хлор в пігулках "СОЛІКОР"
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: упаковка 1 к
  Кращий засіб для басейнів, хлор в таблетках, краща ціна, висилаємо поштою ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ІНСТРУКЦІЯ (ПОВНА ВЕРСІЯ ІНСТРУКЦІЇ У РОЗДІЛІ "СТАТТІ") Із! застосування дезінфекційного засоби В«СоліклорВ» ( "Solikloor" ) виробництва "Baltiachemi" OU (Естонія) 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1.1..
  300.00 грн.
  Бренд: Интердез Фасовка: канистра
  для дезінфекції, достерілізаційного очищення и санітарної ОБРОБКИ широкого спектру об'єктів. Поєднує антімікробну, миючих и дезодоруючу дію ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ 1.1. Засіб В«ДезефектВ» (ТУ У 25636704.010 - 98) - концентрована рідина зеленого кольору, добре змішується з водою. Представляет собою ко..
  1 900.00 грн.
  Бренд: Baltiachemi Фасовка: кг.
  SARS ( В«атипових ПневмоніяВ»), грибів роду Candida, збудників дерматомікозів, плісняві гриби Aspergillus niger в спорових форм, спор мікроорганізмів, а також збудників особливо небезпечних інфекцій, зокрема сибірської виразки, чуми, холери, псевдотуберкульозу, бруцельозу, лептоспірозу. Показники ..
  57.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  цитомегаловірусної інфекції тощо), фунгіцидною (проти патогенних грибів роду Саndida і дерматофітів, а також ефективно в знищенні та попередження появи цвілі, в т.ч. в спорових форм) дією. (* Примітка. Туберкулоцидну дію засоби досліджено на тест-штамі Mycobacterim terrae ATCC 15755). Показники бе..
  540.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: тонна
  уточнювати ЦІНУ ЗА ТЕЛ .: КОНТАКТИ ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЯК ПО МІСТУ, ТАК І ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАКАЗАТЬ ДОСТАВКУ . СКЛАД СОЛІ таблетованих: Зміст натрію хлористого не менше 99,5%. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ФАСОВКА таблетованих СОЛІ: ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ МІШКИ ПО 25 кг зі складу ВІДПУСКАЄ..
  6 000.00 грн.
  Бренд: Волгоградский Химпром Фасовка: кг.
  Вапно 3 сорт; виробництво ВОАО В«ХІМПРОМВ» місто Волгоград. П / п мішки 21 кг. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів ( ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ) . Ми робимо доставку ..
  25.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Вапно 1 сорт; Румунія; ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова..
  22.00 грн.
  Бренд: Волгоградский Химпром Фасовка: кг.
  Вапно, продаж від мішка до вагона ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Вапно - є сумішшю двоосновний солі гіпохлориту кальцію, оксихлорида, хлориду і гідроксиду кальцію. Застосовується в якості сильного окислювача в текстильній і паперовій промисловості для відбілювання тканин і целюлози, в деяких хімічних виробн..
  22.00 грн.
  Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)