Menu
Ваша корзина

  розчинники

  Діетиленгліколь
  Новинка
  Бренд: импорт Фасовка: бочка 200 л
  Діетиленгліколь: властивості хімічного реактиву та його застосуванняДиэтиленгликоль, ще його називають дигликолем або скорочено ДЭГ – хімічне з'єднання, яке відноситься до двохатомним спиртам. Чаще всього його застосовують на підприємствах хімічної промисловості для синтезу нових сполук, виготовленн..
  49.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Бочка 160 кг
  Ізопропіловий спирт, пропанол-2 (2-пропанол), ізопропанол, діметілкарбінол, ІПС - найпростіший вторинний одноатомний спирт аліфатичного ряду. Належить до речовин 3-го класу небезпеки (помірно небезпечні речовини) за ступенем впливу на організм, має наркотичну дію. Кордон ГДК для парів изопропанола ..
  55.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  етиленгліколь (ГОСТ 19710-83) - це двоатомний спирт, безбарвна, в'язка, солодкувата на смак рідина, з температурою кипіння 197 ° С, щільністю при 20 ?С = 1,112-1,113 г / см3 , температурою початку замерзання мінус 12-13 ?С. Етиленгліколь - основа охолоджуючих рідин володіє унікальною можливістю не ..
  26.00 грн.
  Бренд: Dow Chemical Фасовка: Бочка 160 кг
  Ізопропіловий спирт, пропанол-2 (2-пропанол), ізопропанол, діметілкарбінол, ІПС - найпростіший вторинний одноатомний спирт аліфатичного ряду. Безбарвна рідина з характерним спиртовим запахом, більш різким в порівнянні з етанолом (по чому їх можна в деяких випадках відрізнити), t плавлення -89,5 °..
  55.00 грн.
  Бренд: Dow Chemical Фасовка: кг.
  Ксилол являє собою безбарвну рідину з характерним запахом бензолу. Малорастворима в воді (менше 0,015%), добре розчиняється в органічних розчинниках таких як етанол, діетиловий ефір, ацетон, хлороформ, бензол. Виявляє властивості типових ароматичних вуглеводнів, легко алкілуючі, хлорується, сульфир..
  32.00 грн.
  Спирт изопропиловый хч (наливши)
  -5 %
  Бренд: Европа Фасовка: Бочка 160 кг
  Ізопропіловий спирт, пропанол-2 (2-пропанол), ізопропанол, діметілкарбінол, ІПС - найпростіший вторинний одноатомний спирт аліфатичного ряду. Безбарвна рідина з характерним спиртовим запахом, більш різким в порівнянні з етанолом (по чому їх можна в деяких випадках відрізнити), t плавлення -89,5 В..
  58 000.00 грн. 55 000.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Бутанол (бутиловий спирт) - безбарвна, злегка масляниста рідина з характерним запахом сивушного масла (дуже і дуже сильно"паленої горілки"). Обмежено розчинний у звичайній воді. КОНТАКТИ Існують 4 ізомери бутанола: 1 - нормальний або первинний бутиловий спирт (н-бутанол) (1-бутанол), 2 - ..
  39.00 грн.
  Чотирихлористий вуглець чда
  Новинка
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Тетрахлорметан (чотирихлористий вуглець) CCl4 - безбарвна важка рідина, по запаху нагадує хлороформ. Негорючий. З вибухом реагує з лужними металами. Рідина вкрай отруйна, пари її також токсичні. При нагріванні з водою до 250 ° C відбувається гідроліз: при нестачі води утворюється фосген, при надл..
  255.00 грн.
  Бренд: Dow Chemical Фасовка: кг.
  ШАНОВНІ ПОКУПЦІ! Гептани КУПИТИ МОЖЛИВО ЛИШЕ ЗА НАЯВНОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ! Гептан - органічна сполука класу алканів. Гептан і його ізомери - безбарвні рідини, добре розчинні в більшості органічних розчинників, нерозчинні у воді. Володіють всіма хімічними властивостями алканів. Гептан є легкозаймисту..
  95.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Розчинник марки ТК Проводиться на основі на ефір- альдегідної фракції етилового спирту. Застосовується у виробництві автохімії (стеклоомиватель), в лакофарбової промисловості, в пр ве побутової хімії, поліграфії, для дезінфекції великих виробничих площ, для промивання виробничого обладнання. ..
  33.00 грн.
  Бренд: Dow Chemical Фасовка: кг.
  ізоаміловий спирт являє собою оптично неактивну рідина (т. Кип. 132,1 ° С, пл. 0,814 при 20 ° С), що має неприємний запах. ізоаміловий спирт є головною складовою частиною сивушних масел. Ізоаміловий спирт застосовується в промисловості як розчинник, а також використовується для приготування есенц..
  125.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трибутилфосфат (ТБФ, ефір фосфорної кислоти) - безбарвна рідина, погано розчиняється у воді, добре - в органічних розчинниках. Отримують взаємодією нормального бутилового спирту з POCl3. Трибутилфосфат-екстрагент для поділу РЗЕ і трансуранових елементів, вилучення металів з відпрацьованого ядерно..
  150.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Н-пропанол - органічна сполука, представник граничних одноатомних спиртів, спирт високого ступеня очищення. Являє собою безбарвну рідину з характерним спиртовим запахом. Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю т..
  45.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Нефрас С2-80 / 120 (ТУ 38.401-67-108-92) - бензиновий розчинник змішаного типу, містить не більше 50% вуглеводнів кожної з груп; легкокипящая фракція деароматізірованного бензину каталітичного риформінгу. Основні експлуатаційні характеристики: швидко розчиняє органічні сполуки, швидко випаровуєт..
  54.00 грн.
  Діоктилфталат, ДОФ
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Діоктилфталат (ДОФ) Пластифікатор Діоктилфталат (ДОФ) КОНТАКТИ Синоніми назви : Ді-2-етилгексиловий ефір фталевої кислоти, діоктилфталат, ДОФ Product name: Dioctylphthalate, DOP Нормативний документ: ГОСТ 8728-88 з ізм . 1 CAS: 117-81-7 Хімічна формула: CH 3 (CH 2 ) 7 OOC (..
  42.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Циклогексанон - безбарвна масляниста рідина з запахом ацетону і м'яти. Типовий представник кетонів, який при взаємодії з киснем або HNO3 окислюється до адипінової кислоти і нижчих моно- і дикарбонових кислот. Циклогексанон застосовують у виробництві адипінової кислоти, як напівпродукту у виробн..
  78.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Етоксідігліколь - очищений діетиленгліколю моноетиловий ефір. П розрачная рідина. Застосовується як розчинник різних активних компонентів, розчинника без запаху для екстрактів духів, дозволяє зменшити вміст ацетону в рідинах для видалення лаку для нігтів, покращує ефективність активних компоненті..
  70.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Дибутилфталат - це дибутиловий ефір фталевої кислоти (ДБФ). За зовнішнім виглядом дибутилфталат є маслянистою, безбарвною рідиною. Дибутилфталат погано розчиняється у воді - приблизно 1 відсоток, при температурі в 20 градусів за Цельсієм. Дибутилфталат добре розчиняється в ацетоні, етанолі та інш..
  40.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Изооктан (2,2,4-триметилпентан) - граничний вуглеводень аліфатичного ряду. Хімічна формула: С (СН3) 3-CH2-CH (CH3) 2. Ізомер октану. Изооктан - прозора безбарвна рідина з запахом уайт-спіриту; tпл -107,38 ° C, температуру кипіння 99,24 ° C, щільність 0,69192 г / см? (20 ° C), n20D 1,39145, теплот..
  325.00 грн.
  Бренд: Dow Chemical Фасовка: кг.
  н-Пропіловий спирт - безбарвна рідина. Температура плавлення (в ° C): -126,2 Температура кипіння (в ° C): 97,2 Розчинність (у г / 100 г або характеристика ): ацетон: растворімбензол: добре растворімвода: смешіваетсядіетіловий ефір: смешіваетсяетанол: змішується. н-Пропіловий спирт застосовують ..
  49.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Рухлива прозора рідина з характерним карамельним запахом, приємним в невеликих концентраціях. При збільшенні вмісту парів бутилацетата в повітрі запах стає різким, починає дратувати слизову оболонку рота і носа, очі. Існує 4 ізомери бутилацетата, в Росії промислово випускається продукт зазвичай міс..
  31.00 грн.
  Бренд: Dow Chemical Фасовка: кг.
  Метоксіпропанол або 1-метокси-2-пропанол, монометилового ефір пропілен гліколю - прозора рухлива рідина, ефірна запах. Застосовується як сповільнювач висихання основного розчинника флексодруку , при синтезі органічних речовин, дешевше свого технологічного аналога - Етоксипропанол, але більш чу..
  108.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Н-пропілацетат (Н-пропіловий ефір оцтової кислоти) відноситься до найбільш поширеній класу органічних розчинників - складних ефірів. За своєю розчинюючої здатності аналогічний етилацетату і має широке практичне застосування. Застосування Розчиняє велике число природних і синтетичних с..
  45.00 грн.
  Бренд: Dow Chemical Фасовка: кг.
  ШАНОВНІ ПОКУПЦІ! Гептани КУПИТИ МОЖЛИВО ЛИШЕ ЗА НАЯВНОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ! н-Гептан СН3 (СН2) 5СН3 - органічна сполука класу алканів. Гептан і його ізомери - безбарвні рідини з різким запахом, добре розчинні в більшості органічних розчинників, нерозчинні у воді. Мають усіма хімічними властивостя..
  160.00 грн.
  Показано з 1 по 24 із 132 (всього 6 сторінок)