Меню
Your Cart

  Харчові добавки

  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Сухе молоко Молоко можна знайти в складі більшості сучасних продуктів харчування. Воно корисне, смачне і поживне, його застосовують в промисловості і домашній кулінарії. Єдиний мінус цього продукту - нетривалий термін зберігання. Але час не стоїть на місці і вихід із ситуації є. З ухое моло..
  83 000.00 грн.
  Яблучна кислота Е296
  Новинка
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Головною відмінністю цієї речовини є той факт, що воно може бути як неорганічним, так і органічним. На упаковках продуктів харчування її також вказують як малонова, гідроксібутандіовую або оксіянтарная кислоту під абревіатурою Е296. Основні властивості активні речовини Належить яблучна..
  66.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Альгінова кислота має яскраво вираженим зволожуючим і ліфтінговим дією. Вона є лідером в косметології для моделювання овалу обличчя. Солі альгінової кислоти (альгінати калію, натрію, магнію) були відкриті англійцем Стенфорда в 1883 році в складі бурих морських водоростей. На сьогоднішній день ..
  270.00 грн.
  Фруктоза пищ
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Фруктоза (арабін-гексулоза, левулоза, фруктовий цукор) - моносахарид - кетогексоза В живих організмах присутній виключно D-ізомер - у вільному вигляді майже у всіх солодких ягодах і плодах, як моносахаридними ланки входить до складу сахарози і лактулози. Використовується при приготуванні напоїв і..
  31.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сорбіт (сорбітол) також відомий як глюціт - шестиатомний спирт, що володіє солодким смаком. Сорбіт харчовий - біла тверда кристалічна речовина, без запаху, добре розчиняється у воді, має приємний смак з солодкістю приблизно в 2 рази менше цукру. Отримують шляхом гідрування глюкози з заміною альде..
  38.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Молочна кислота (лактат) - α-оксіпропіоновая (2-гідроксіпропановая) кислота. Молочна кислота утворюється при молочнокислом бродінні цукрів, зокрема в кислим молоком, при бродінні вина і пива. В якості харчової добавки в хлібопеченні молочну кислоту використовують найчастіше для профілактики в бор..
  39.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Агар-агар ціна і вартість доставки, докладні характеристики- ласка уточнюйте у менеджера в відділі продажів. Агар-агар - продукт (суміш полісахаридів агарози і агаропектіна), одержуваний шляхом екстрагування з червоних (филлофора) і бурих водоростей. агар-агар (від малайського агар - желе) - ..
  540.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  бутилгідрокситолуол (E-321) - харчова добавка, синтетичний аналог вітаміну E, використовується як антиоксидант. бутилгідрокситолуол (E-321) використовується в якості речовини-антиоксиданти. Використовується в харчових продуктах, в косметиці, ліках, паливі для реактивних двигунів, гумових і нафтов..
  132.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Хлорид кальцію, CaCl2 - кальцієва сіль соляної кислоти. З нами в якості харчової добавки E509. Вважається нешкідливим (як добавка). Безбарвні кристали щільністю 2,51 г / см³, tпл 772 ° C. Має високі гігроскопічними властивостями. Розчинність (г на 100 г H2O): 74 (20 ° C) і 159 (100 ° C). Водні ро..
  11.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  карбоксиметилцелюлоза натрієва сіль - безбарвна аморфне речовина, по своїй хімічній природі є високополімерний іонний електроліт. Карбоксиметилцелюлоза виходить в результаті реакції монохлоруксусной кислоти з алкілцеллюлозой, яку, в свою чергу, отримують з целюлози і каустичної соди . Карбоксимет..
  85.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ізоаскорбінат натрію (Еріторбат натрію, харчова добавка Е316) являє собою кристали білого кольору, майже не мають запаху. У харчовій промисловості добавка Е316 в основному використовується в якості антиокислювача. З точки зору хімії ізоаскорбат натрію це натрієва сіль Еріторбовая кислоти. Хімічна..
  64.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Нітрит натрію представляє собою сіль азотної кислоти - безбарвні або злегка жовтуваті кристали, добре розчинні у воді, гігроскопічний. Температура плавлення 284 ° С; температура розкладання> 320 ° С; щільність 2,17 г / см ³; розчинність в воді 82 гр / 100 мл (20 ° C). Водний розчин нітриту натрію..
  24.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 42 (всього 4 сторінок)