Menu
Ваша корзина

  кислоти

  Надоцтова кислота, пероксиуксусная кислота, перуксусная кислота, НУК
  Хіт продажу
  Бренд: Украина Фасовка: 20 литров
  надоцтової кислоту отримують поступовим додаванням оцтової кислоти і пероксиду водню в воду, що містить сірчану кислоту в якості каталізатора. Отриману суміш витримують до десяти днів для збільшення виходу. Для отримання НУК можна використовувати також ацетилхлоридом або оцтовий ангідрид. надоцто..
  1 200.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Будь ласка ціну уточнюйте у відділі продажів https://soda.kiev.ua/contact-us/ Кислота азотна В чистому вигляді ця речовина є рідиною, що не має світла, але володіє їдким запахом. Висококонцентрована азотна кислота виділяє отруйний газ, тому при поводженні з нею потрібно бути гранично обере..
  9.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кислота азотна (Україна) Каністри 35 кг Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Н..
  9.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ШАНОВНІ ПОКУПЦІ! ЦЕЙ ПРОДУКТ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ПО ЛІЦЕНЗІЇ ! ПОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ НА АДРЕСУ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ. Сірчана кислота H2SO4 - сильна двухосновная кислота, що відповідає вищій мірі окислення сірки (+6). При звичайних умовах концентрована сірчана кислота - важка масля..
  9.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Олеїнова кислота - мононенасичених жирна кислота. Є найбільш поширеною в природі ненасиченої жирної кислоти. Безбарвна в'язка рідина, tпл 13,4 В° C (для нестабільної бета-модифікації) і 16,3 В° C (для стабільної альфа-модифікації). температуру кипіння 286 В° C. Олеїнова кислота і її ефіри застосо..
  22.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кислота ортофосфорна харчова 85% (Китай) Каністри по 35 кг КОНТАКТИ Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправля..
  22.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кислота ортофосфорна і азотна для аграрного сектора ВІДДІЛ ПРОДАЖУ: ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ товар відвантажується ВІД МІНІМАЛЬНОГО КІЛЬКОСТІ У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів , як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас завжди є в асортименті каустична сод..
  22.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кислота мурашина 85% -перший представник в ряду насичених одноосновних карбонових кислот. Зареєстрована в якості харчової добавки під позначенням E236. Мурашина кислота (систематичне найменування: метанова кислота) - перший представник в ряду насичених одноосновних карбонових кислот. Зареєстров..
  13.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Оцтова кислота льодяна " ХЧ "(метанова кислота) - прозора рідина з характерним запахом, змішується з багатьма розчинниками, добре розчиняє органічні сполуки, в ній розчиняються гази HF, HCl, HBr, HI і ін., гігроскопічна. Утворює азеотропні суміші. Отримання Оцтову кислоту (метанова к..
  59 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Винна кислота - DL (діоксіянтарная кислота, 2,3-дігідроксібутандіовая кислота, E334) - двухосновная оксікіслота.Внешній вид: порошок білого кольору. Винна кислота застосовується: в харчовій промисловості у виробництві консервів, джемів , желе, кондитерських виробів, у виробництві напоїв, столових..
  90.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  сульфаміновая, або сульфамідної, кислота - безбарвні кристали, добре розчиняються у воді і слабо реагують на органічні розчинники. Також іменується моноамідом сірчаної кислоти, амідосерной кислотою. Речовина має великий спектр застосування в десятках областей діяльності людини. водорозчинні. Ро..
  22.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Винна кислота - L (виноградна кислота, (діоксіянтарная кислота, 2,3-дігідроксібутандіовая кислота, E334) - двухосновная оксикислота. Підкислювачі, регулятор кислотності, синергист антіоксідан-тов, каталізатор гідролізу і інверсії. білий кристалічний порошок без запаху з кислим смаком. у природі м..
  90.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 35 (всього 3 сторінок)