Menu
Ваша корзина

  вітаміни

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Вітамін В5 - пантотенова кислота, пантотенат (лікарська форма - пантотенат кальцію). Пантотенова кислота по хімічній природі є дипептидом і складається із залишків амінокислоти ?-аланіну і пантоевой кислоти . пантотенова кислота отримала свою назву від грецького ВВ« пантотен ВВ», що означа..
  1 200.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Опис Вітаміни групи D утворюються під дією ультрафіолету в тканинах тварин і рослин з стеринів. до вітамінів групи D відносяться: вітамін D 2 - ергокальциферол; виділений з дріжджів, його провітаміном є ергостерину; вітамін D 3 - холекальциферол; виділений з тканин тварин, його про..
  825.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Вітамін PP - Нікотинова кислота (ніацин, також вітамін B 3 ) вітамін, що бере участь у багатьох окислювальних реакціях живих клітин, лікарський засіб. Білий кристалічний порошок без запаху, слабокислого смаку. Важко розчинний у холодній воді (1:70), краще в гарячій (1:15), мало розчинний в..
  175.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Холін хлорид Холін відносять до вітамінів групи В (вітамін В4). Його застосовують як важливу кормову добавку для тварин. Холін - складова частина фосфоліпідів лецитину і сфінгоміеліна, що входять в структури клітинних мембран. Будучи одним з джерел метильних груп, холін сприяє перетворенн..
  35.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  І тоді щавлева кислота з'єднується з кальцієм і утворює оксалати, які осідають у вигляді піску і каменів в нирках. Міститься. Міститься в багатьох продуктах. Особливо багато його міститься в зернових паростках, у волоських горіхах і фундуку , в шпинаті, картоплі і батат, моркви, кольорової мета..
  725.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Фолієва кислота (лат. Acidum folicum, фолацін; від лат. folium - лист) - водорозчинний вітамін B 9 необхідний для росту і розвитку кровоносної і імунної систем. Поряд з фолієвою кислотою до вітамінам відносяться і її похідні, в тому числі ди-, три-, поліглютамату і інші. Всі такі похідн..
  1 200.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Описание. Витаминами B12 называют группу кобальтсодержащих биологически активных веществ, называемых кобаламинами. К ним относят собственноцианокобаламин вЂвЂќ продукт, получаемый при химической очистке витамина цианидами, гидроксикобаламин и две коферментные формы витамина B12:метилкобаламин и 5-..
  1 400.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Компанія пропонує товари групи Вітаміни Всі товари представлені у вигляді каталогу. Актуальні ціни, виробник рекомендує монтаж я і наявність необхідно уточнювати у організму, представлені речовинами різних біохімічних класів, подібні за фізіологічною дією і мають сильну біо..
  2 800.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  1. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) - кормова добавка для виробництва преміксів з метою підвищення збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі і птахів 2. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) містить менадион нікотинамід бисульфит, одер..
  475.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Тіамін (вітамін B 1 ; стара назва - аневрин) - водорозчинний вітамін , з'єднання, що відповідає формулі C 12 H 17 N < sub> 4 OS. Безбарвна кристалічна речовина, добре розчинна у воді, нерозчинний в спирті. Руйнується при нагріванні. Відомий як вітамін B 1 тіамін грає важливу роль в..
  1 320.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  td align ="center" > 200 Тунець 4 Говяжье серце 8-50 Вплив. Входить до складу ферментів, що регулюють білковий і жировий обмін, має високу активність. Бере участь в синтезі глюкокінази - ферменту, що регулює обмін цукрів. Є коферментом різних ферментів, в тому числі і транскарб..
  650.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Є потужним антиоксидантом, блокує руйнівну діяльність вільних радикалів. Необхідний для нормального обміну в організмі білків, жирів і вуглеводів, а також вітаміну В6, вітаміну В3 (ніацину) і вітаміну В9 (фолієвої кислоти) . Разом з вітаміном А бере участь в забезпеченні колірного і світловог..
  600.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 38 (всього 4 сторінок)