Menu
Ваша корзина

  Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ветеринарні препарати і субстанції де купити краще і дешевше? Розводьте великий або дрібну рогату худобу, кролів, свиней і птахів? Дбаєте про здоров'я поголів'я, а також прибутковості бізнесу? Забезпечте безпеку тварин заздалегідь! Якісні і перевірені ветеринарні препарати - основа фермерсько..
  450.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Вазелінове масло Вазелінове масло, зване також рідким парафіном, являє собою нафтову фракцію. Масло отримують шляхом очищення гасом, завдяки чому воно не містить шкідливих речовин і безпечно для використання. Суміш має жирну консистенцію, не має кольору і відрізняється хорошою розчинність в ж..
  39.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Гематоксилін (hematoxylin, haematoxylin) - барвник, який виходить з ефірних екстрактів кампшевого дерева. Гематоксилін використовується в розчинах для фарбування гістологічних препаратів, широко застосовується при діагностики онкології. Гематоксилін забезпечує візуалізацію ядер клітин в зрізах (па..
  25 000.00 грн.
  Метиленовий синій для риб
  Новинка
  Бренд: импорт Фасовка: кг
  Основні характеристики і варіанти використання метиленового синьогоМетиленовий синій - це органічний реактив, який одночасно є і барвником синтетичного походження. Візуально це хімічна речовина має вигляд порошку синього кольору, його гранули відливають легким відтінком бронзового.Характеристики мет..
  2 100.00 грн.
  ЕОЗИН (EOSIN)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Антисептичний засіб. Показання У складі комбінованої терапії ушкоджень шкіри та слизової оболонки, в т. Ч. При ризику вторинного інфікування. Для обробки пуповини немовлят. Застосування Пошкоджені ділянки шкіри та слизової оболонки обробляють тампоном, змоченим препаратом. Слід уникати потрапля..
  2 250.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Димексид або Диметилсульфоксид (ДМСО) - хімічна речовина з формулою - (CH3) 2SO . Безбарвна рідина, важливий біполярний апротонний розчинник. Він менш токсичний, ніж інші представники цієї групи, такі як диметилформамід, диметилацетамід , N-метил-2-піролідон, ГМФТА. Завдяки своїй сильній роз..
  30.00 грн.
  Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз при ураженні: великої рогатої худоби: - шлунково-кишковими та легеневими нематодами (дорослі і личинкові стадії-) - Ostertagia spp., Haemonchus placei, Cooperia spp., Oesophagostomum radiatum, Trichostrongylus spp., Slrongyloides papillosas, Bunost..
  9 800.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Вазелін і його застосування Вазелін - універсальний засіб, яке знайшло застосування в різноманітних сферах життя і виробництва. Речовина була запатентовано в 1878 році, коли його першовідкривач помітив його відмінні зволожуючі і пом'якшуючі властивості. Також були виявлені загоюють можливості..
  69.00 грн.
  Бренд: BASF Фасовка: кг.
  Диметилсульфоксид (ДМСО) - хімічна речовина з формулою - (CH3) 2SO. Безбарвна рідина, важливий біполярний апротонний розчинник. Він менш токсичний, ніж інші представники цієї групи, такі як диметилформамід, диметилацетамід , N-метил-2-піролідон, ГМФТА. Завдяки своїй сильній розчинюючої здатн..
  72.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Хлорамфенікол (левоміцетин) - антибіотик широкого спектру дії. Безбарвні кристали надзвичайно гіркого смаку. Хлорамфенікол - перший антибіотик, отриманий синтетично. Застосовують для лікування черевного тифу, дизентерії та інших захворювань. Токсичний. Хлорамфенікол має бактеріостатичну дію, яке..
  780.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ветеринарні препарати і субстанції де купити краще і дешевше? Розводьте великий або дрібну рогату худобу, кролів, свиней і птахів? Дбаєте про здоров'я поголів'я, а також прибутковості бізнесу? Забезпечте безпеку тварин заздалегідь! Якісні і перевірені ветеринарні препарати - основа ф..
  140.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Натрій саліціловокіслий (Натрій саліцилат) - білий кристалічний порошок або дрібні лусочки без запаху слідкувати -соленого смаку. Розчинний у воді, гліцерині, розчиняється в ефірі, бензолі. Пріменяєтсяв медицині і фармацевтиці, як знеболювальну, жарознижувальну та протизапальну засіб. Фасо..
  110.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 84 (всього 7 сторінок)