Menu
Ваша корзина

  Сировина для хлібзаводів та пекарень

  Бренд: Крымсода Фасовка: тонна
  Харчова сода (гідрокарбонат натрію) безбарвна кристалічна речовина добре розчинна у воді. Сучасна харчова сода - промисловий продукт, а в природі вона зустрічається в твердому вигляді і у вигляді розчину у воді деяких содових озер, в лужних мінеральних джерелах і золі деяких рослин. Основне..
  9 500.00 грн.
  Бренд: Артемсоль Фасовка: тонна
  Сіль (столова сіль, хлористий натрій, кам'яна сіль, харчова сіль) - являє собою білі дрібні кристали добре розчинні у воді. Сіль природного походження має домішки інших мінеральних солей і в зв'язку з цим змінюються її відтінки (від жовтуватого до сірого). Може бути очищеної і неочищеної, велико..
  3 000.00 грн.
  Дріжджі
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Дріжджі - чудове джерело органічного заліза, натуральних вітамінів групи В і білка. Існує безліч джерел і рецептур отримання дріжджів. Наприклад, рідкі дріжджі вирощують на травах або медовому солодовому напої, пивні дріжджі отримують з хмелю, а найсильніший вид дріжджів - сироватка, продукт пер..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Щоб зменшити кількість цукру в деяких продуктах, виробники часто замінити його підсолоджувачів . Вони, звичайно, менше калорій, тому що ви улюблений збереження дієтою і не впливає так багато зубів. Підсолоджувачі, такі як сорбіт (E420) мають той же солодощі, як цукор і використовуються в тій же кі..
  10.00 грн.
  Бренд: Сода Фасовка: кг.
  Харчова сода (гідрокарбонат натрію) безбарвна кристалічна речовина добре розчинна у воді. Сучасна харчова сода - промисловий продукт, а в природі вона зустрічається в твердому вигляді і у вигляді розчину у воді деяких содових озер, в лужних мінеральних джерелах і золі деяких рослин. Основне ..
  12.00 грн.
  Цукор в асортименті з доставкою
  Новинка Немає у наявності
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Цукор, цукровий пісок або рафінад (цукор в формі кубиків) - побутова назва сахарози. Відвантаження від 20 тонн ТАКОЖ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРИДБАТИ ДОБРИВА В АСОРТИМЕНТІ, азотні, фосфорні, калійних, сірковмісних, КОМПЛЕКСНІ Батьківщина цукру - Індія, там його виготовляли з цукрового очерету..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Лимонна кислота - відома як харчова добавка Е330, являє собою кристалічний порошок білого кольору, без запаху, добре розчиняється у воді і в етиловому спирті, малорастворимая в діетиловому ефірі. Лимонна кислота широко застосовується в харчовій, кондитерській, медичної, хімічної та інших видах п..
  40.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  сахарінат натрію (натрієва сіль 3-оксо-2,3-дігідробензо [а1 з-тіазол-1,1 -діоксіда) - некалорійний цукрозамінник. Білий кристалічний порошок. Добре розчиняється у водних розчинах (до 700 г / л). Стабільний, в тому числі при високотемпературній обробці продуктів. За солодощі в 450 разів перевищу..
  256.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Крохмаль застосовують для часткової заміни борошна при приготуванні борошняних кондитерських виробів і варінні киселів, соусів, заправок. Існує крохмаль з бульб картоплі і крохмаль із зерен кукурудзи. Крохмаль не володіє запахом і смаком, не розчиняється в холодній воді, а в гарячій воді набухає і..
  20 000.00 грн.
  Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)