Menu
Ваша корзина

  Харчова хімія

  Бренд: S.A. Ajinomoto OmniChem N.V Фасовка: кг.
  Пропонуємо Вашій увазі танін для вина, країна походження Бельгія, танін купити за найкращою ціною зі складу в Києві або замовити доставку кур'єром по Україні. Танін є природним поліфенолом який видобувається з кори дерев, насіння і листя , також використовуються деякі види горіхів. Завдяки вмісту..
  480.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  КАЗЕЇНАТ НАТРІЮ харчових Казеїнат натрію - це молочний білок, отриманий з кислотного казеїну Шляхом ОБРОБКИ его розчин казеїнату натрію методом екструзії. Казеїнат натрію - багатофункціональній молочний білок, что підтверджують его характеристики, а самє: вологозв'язуюча (1: 7), емульгуюча ..
  280.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пальмова олія Якщо ви думаєте, що ніколи в житті не пробували пальмового масла, то ви помиляєтеся. Пальмова олія для виробництва використовують великі компанії, відомі по всьому світу, тому воно вже давно проникло до складу звичних товарів. Виготовлення масла почалося ще в Стародавньому Єгипт..
  32.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карбонат магнію (харчова добавка E504) - безбарвні кристали майже нерозчинні у воді, магнієва сіль вугільної кислоти. Добре реагує з кислотами, при цьому розкладається з виділенням вуглекислого газу. Широко поширений в природі як корисна копалина - мінерал В«магнезитВ». Хімічна формула: MgCO3. ..
  25.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Піросульфіт натрію являє собою кристалічний порошок білого або слабо-жовтого кольору з різким запахом сірчистого ангідриду, добре розчинний у воді, труднорастворім в етиловому спирті. Є сіллю піросерністой кислоти. Розчин піросульфіту натрію має кислу реакцію. У воді легко відбувається гідроліз з..
  18.00 грн.
  Глютен кукурудзяний
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  div class = "vendor mb"> Упаковка: Мішки 30кг Біг-Бег 1000кг Додаткова інформація про відвантаження: Глютен кукурудзяний фасується в мішки по 30кг. На палеті 35 мішків. Мінімальна партія 10 тонн. Застосування: Глютен кукурудзяний сухий - це сипучий порошок від світло-жовтого до темно-сірог..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: 25 кг.
  Декстроза моногідрат (глюкоза), 99,6%. Виробництво Китай. Мін. замовлення-25кг, доставка по Києву - безкоштовно при замовленні від 1000 грн. Доставка по Україні. Характеристики: Опис Білий, крісталічній порошок, з солодким смаком, вільний від штучних барвніків Відповідає іде..
  40 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  головним компонентом якого є дисахарид мальтоза. Отримують ІМ-50 з кукурудзяного крохмалю шляхом розщеплення полісахариду на цукру, методом кислотного і / або ферментативного гідролізу з використанням різних ферментних препаратів, які дозволяють отримати необхідний вуглеводний склад. Патока проходит..
  23.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Йодид калію, іодістий калій, KI - калієва сіль іодоводородной кислоти. Безбарвна кристалічна сіль, широко використовувана в якості джерела йодид-іонів. Менш гігроскопічна ніж йодид натрію. На світлі або при нагріванні на повітрі жовтіє через окислення киснем повітря йодид-іонів до елементарн..
  895.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 101 (всього 9 сторінок)