Меню
Your Cart

  Харчова хімія

  Бренд: S.A. Ajinomoto OmniChem N.V Фасовка: кг.
  Пропонуємо Вашій увазі танін для вина, країна походження Бельгія, танін купити за найкращою ціною зі складу в Києві або замовити доставку кур'єром по Україні. Танін є природним поліфенолом який видобувається з кори дерев, насіння і листя , також використовуються деякі види горіхів. Завдяки вмісту..
  480.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  КАЗЕЇНАТ НАТРІЮ харчових Казеїнат натрію - це молочний білок, отриманий з кислотного казеїну Шляхом ОБРОБКИ его розчин казеїнату натрію методом екструзії. Казеїнат натрію - багатофункціональній молочний білок, что підтверджують его характеристики, а самє: вологозв'язуюча (1: 7), емульгуюча ..
  280.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Піросульфіт натрію являє собою кристалічний порошок білого або слабо-жовтого кольору з різким запахом сірчистого ангідриду, добре розчинний у воді, труднорастворім в етиловому спирті. Є сіллю піросерністой кислоти. Розчин піросульфіту натрію має кислу реакцію. У воді легко відбувається гідроліз з..
  18.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карбонат магнію (харчова добавка E504) - безбарвні кристали майже нерозчинні у воді, магнієва сіль вугільної кислоти. Добре реагує з кислотами, при цьому розкладається з виділенням вуглекислого газу. Широко поширений в природі як корисна копалина - мінерал «магнезит». Хімічна формула: MgCO3. Ка..
  25.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  div class = "vendor mb"> Упаковка: Мішки 30кг Біг-Бег 1000кг Додаткова інформація про відвантаження: Глютен кукурудзяний фасується в мішки по 30кг. На палеті 35 мішків. Мінімальна партія 10 тонн. Застосування: Глютен кукурудзяний сухий - це сипучий порошок від світло-жовтого до темно-сірог..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Йодид калію, іодістий калій, KI - калієва сіль іодоводородной кислоти. Безбарвна кристалічна сіль, широко використовувана в якості джерела йодид-іонів. Менш гігроскопічна ніж йодид натрію. На світлі або при нагріванні на повітрі жовтіє через окислення киснем повітря йодид-іонів до елементарн..
  895.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карбонати кальцію добре відомі як звичайний білий крейда. Є хімічна сполука - сіль вугільної кислоти, нерозчинну введенні і етанолі. У природі карбонати кальцію поширені досить широко, зустрічаються у вигляді мінералів кальциту, арагоніта і ватеріта. Більшість груп безхребетних (молюски, губки) с..
  2.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сорбінова кислота (Sorbic Acid, E200) - консервант. Володіє ефективним антимікробну дію - пригнічує ріст більшості мікроорганізмів, особливо дріжджових грибків і плісняви. Міститься в соку горобини роду Sorbus. Сорбінова кислота малотоксична, легко засвоюється організмом. За деякими даними при ..
  140.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  методом ферментативного гідролізу з використанням різних ферментних препаратів, які дозволяють отримати необхідний вуглеводний склад. Патока (сироп глюкозний) проходить очистку активованим вугіллям, після чого концентрується. ІГ-42 володіє низькою в'язкістю і кольоровістю в порівнянні з крохмальної ..
  34.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 100 (всього 9 сторінок)