Menu
Ваша корзина

  Хімічна сировина для аграрної промисловості

  Щавлева кислота
  Новинка Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кислота щавлева - являє собою безбарвні моноклінні гігроскопічні кристали, легко розчинні у воді. Обмежено - в етиловому спирті і діетиловому ефірі, нерозчинні в хлороформі, петролейном ефірі і бензолі. Щавлева кислота це двухосновная гранична карбонова кислота. Належить до сильних органічних кис..
  35.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Амонію монофосфат Специфікація: Застосовується в якості добрива, антипирена для деревини, паперу, тканин, мінеральної поживи для худоби, компонента флюсів при пайці олова, бронзи, міді, цинку, розпушувач тіста, п'езо- і сегнетоелектрік. Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку..
  14.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Хлорид барію (хлористий барій) - бінарне неорганічне речовина, що відноситься до класу солей. Безбарвне кристалічна речовина у вигляді лусочок без запаху, має шарувату тріклінную грати, в якій молекули кислоти з'єднані водневими зв'язками в плоскі шари , шари з'єднані між собою міжмолекулярними з..
  21.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Специфікація: Амонію карбонат вуглекислий амоній, (NH4) 2CO3, сіль, безбарвні кристали. Добре розчинний у воді. Дуже нестійкий як на повітрі, так і в розчині, т. К. Вже при кімнатній температурі виділяє аміак, перетворюючись в бікарбонат амонію NH4HCO3. При t 60 В° С швидко розпадається н..
  9.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Моногліцериди дистильовані виробляються на основі пальмового масла. Форма тверді таблетки або порошок Колір від білого до кремового без запаху. Моногліцериди дистильовані - гліцеринові ефіри стеаринової і пальмітинової кислот. Зміст моноглицеридов не менше 90%, а-моногліцеридів не менше 80%, в..
  52.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Магнію окис Оксид магнію - хімічна сполука з формулою MgO, білі кристали, нерозчинні у воді, пожежо- та вибухобезпечний. Основна форма - мінерал периклаз. Формула: MgO Молярна маса: 40,3044 г / моль Температура плавлення 2 852 В° C Щільність: 3,58 г / см? Назва ІЮПАК: Magnesium..
  13.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  1,2-пропіленгліколь - прозора, в'язка рідина. Щільність пропиленгликоля трохи більша за густину води і становить 1,03 г / л при 20 В° С. Температура застигання: -60 В° С. Водний розчин пропіленгліколю 60% замерзає при температурі близько -70 В° С. Пропіленгліколь визнаний FDA безпечним (GR..
  110.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  кобальту хлорид оч. Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію: Засоби дезінфекції Амінокислоти Кислоти Хімічні реактиви Будівельні і зварювальні матер..
  570.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Разом з сульфатом марганцю, окис марганцю є компонентом добрива і харчових добавок. З цією метою щорічно використовується тисячі тонн окису марганцю. Марганець, який забезпечувався б окисом марганцю, покращує ріст кісток, забезпечує нормальний цукровий і жировий обмін, покращує функцію гемопоезу, і..
  27.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Йодид калію, іодістий калій, KI - калієва сіль іодоводородной кислоти. Безбарвна кристалічна сіль, широко використовувана в якості джерела йодид-іонів. Менш гігроскопічна ніж йодид натрію. На світлі або при нагріванні на повітрі жовтіє через окислення киснем повітря йодид-іонів до елементарного й..
  850.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Меди окис кормова Застосування Оксид міді (I) застосовується як пігмент для фарбування скла, кераміки, глазурі; як компонент фарб, що захищають підводну частину судна від обростання; в якості фунгіциду. Має напівпровідниковими властивостями, використовується в меднозакісних вентилях. Токс..
  68.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кислота фосфорна 85% Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: КОНТАКТИ У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічно..
  27.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 20 (всього 2 сторінок)