Menu
Ваша корзина

  органічна продукція

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Оцтову кислоту , концентрація якої близька до 100%, називають крижаною. 70-80% водний розчин оцтової кислоти називають оцтовою есенцією, а 3-15% - оцтом [15]. Водні розчини оцтової кислоти широко використовуються в харчовій промисловості (харчова добавка E260) і побутової кулінарії, а також в кон..
  59.00 грн.
  Гамма-бутиролактон НЕМАЄ В наявності
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ?-бутіролактон - органічна сполука, відноситься до класу складних ефірів, а точніше - лактонов. Запах ефірний, кілька різкий, специфічний. У забрудненого - гіркий, сильний. Застосовується: для виготовлення препарату ГАМК, за технологією фірми DuPont. як розчинник, в тому числі розчинник епок..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Креозот - безбарвна (іноді жовтувата або жовто-зелена), займиста, труднорастворимая в воді масляниста рідина з сильним запахом і пекучим смаком, що отримується з деревного і кам'яновугільного дьогтю. Являє собою суміш фенолів, головним чином гваякола і крезолів. Застосування Деревне креозот зас..
  9 500.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Нафталін - С10Н8 тверда кристалічна речовина з характерним запахом. У воді не розчиняється, але добре розчинний в бензолі, ефірі, спирті, хлороформі. Застосування Важливе сировину хімічної промисловості: застосовується для синтезу фталевого ангідриду, тетраліна, декалін, різноманітних похідних ..
  1 100.00 грн.
  Етиловий ефір
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Етиловий ефір Синоніми: Етиловий ефір, діетиловий ефір, етоксіетан, сірчаний ефір T кип: 34.48 В° С T замерзання: -116.30 В° С Етиловий ефір надходить у продаж у вигляді препаратів різного ступеня чистоти; тому вибір реактиву залежить від того, якою метою він призначається. Існує два со..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Формальдегід (від лат. Form?ca В«мурахаВ») - безбарвний газ з різким запахом, добре розчинний у воді, спиртах та полярних розчинниках. Ирритант, токсичний. Застосування Водний розчин формальдегіду (метандіол), стабілізований метанолом - формалін - викликає денатурацію білків, тому він застосову..
  14.00 грн.
  Смола формальдегіду, фенолформальдегідна смола
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  фенолформальдегидная смола Всі ми коли-небудь мали справу зі смолою, але, напевно, не замислювалися, звідки і як вона утворюється. Під словом смола ми представляємо дуже густе, тягуче речовина з характерним запахом, звичного для нас чорного або жовтуватого кольору. Дійсно, смолу можна отриму..
  14.00 грн.
  N-метил пирролидон
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Н-метілпірролідона (НМП) Міжнародна назва: N-Methyl-2-Pyrrolidone (NMP) Н-метілпірролідона (НМП) використовується в якості розчинника у виробництві технічних полімерів і смол для покриттів. Являє собою рідину з високою температурою кипіння, з полярної апротонного і низькою в'язкістю. НМП добр..
  140.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Формалін (або водометанольний розчин формальдегіду) - це гостро пахне безбарвна прозора рідина. При зберіганні можливе утворення білого осаду, розчинного при температурі не більше 40 В° С. Хімічна формула формаліну: СН2О Формалін застосовується у виробництві: синтетичного каучуку і смол, п..
  14.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Саліцилова кислота - 2-гідроксибензойна або фенольная кислота, С6Н4 (ОН) СООН; безбарвні кристали, добре розчинна в етанолі, діетиловому ефірі і інших полярних органічних розчинниках, погано розчиняється у воді (1,8 г / л при 20 В° C). Саліцилова кислота - активний компонент вербової кори. Ще в..
  110.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  пропілеїв (пропен) СН2 = СН-СН3 - неграничні (ненасичений) вуглеводень ряду етилену, горючий газ. Речовина з наркотичною дією сильнішим, ніж у етилену. Клас небезпеки - четвертий. Застосування Для виробництва оксиду пропілену, отримання ізопропілового спирту і ацетону, для синтезу альдегіді..
  42.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Тріацетин Е1518 (гліцерілтріацетат, тріацетілгліцерін, Triacetin) - харчова добавка штучного походження, яка використовується в якості влагоудерживающего агента, розчинника. Тріацетин являє собою безбарвну рідину, що має гіркий смак і слабкий жирний запах. Е1518 проводиться за допомогою хімічно..
  30.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 39 (всього 4 сторінок)