Menu
Ваша корзина

  неорганічна продукція

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Етиловий спирт - ефективний засіб для боротьби з хвороботворними мікроорганізмами Одним з найбільш часто використовуваних дезінфікуючих засобів є етиловий спирт, все завдяки його доступною ціною і невеликого переліку протипоказань. Спирт етиловий: властивості лікарського засобу Спирт ..
  31.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Канистра
  Пероксид водню (перекис водню), H2O2 - найпростіший представник пероксидов. Безбарвна рідина з ВВВВВВВВВВВВ«металевимВВВВВВВВВВВВ» смаком, необмежено розчинна у воді, спирті і ефірі. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Концентровані водні розчини вибухонебезпечні. Пероксид водню є хорошим розчинником. З води виділяє..
  600.00 грн.
  Н-ГЕКСАН, розчинник гексану, 2-Метилпентан, изогексан, 3-Метилпентан, 2,3-Диметилбутан,диизопропил
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Н-Гексан для олійноекстракційних заводів Виробництво соняшникової олії набирає обертів з великою швидкістю. На сьогоднішній день це величезний багатомільярдний бізнес, який виробляє близько 2 млн тонн продукції щорічно. Це пояснюється тим, що процес виробництва соняшникової олії не дуже витратний..
  49.00 грн.
  Метанол - СН 3 ОН - безбарвна, прозора, легкозаймиста рідина з запахом, що нагадує етиловий спирт без нерозчинних домішок. Метанол застосовується: Марка а - для процесів основного органічного синтезу. Марка Б - в нафтовій і газовій промисловості для ліквідації кристаллогидратов в трубопрово..
  24.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Парафін технічний Т-1 для виробництва свічок Технічний парафін (віск свічковий) - один з найбільш економічних і доступних матеріалів для виробництва свічок , які широко використовуються в господарстві: для освітлення приміщень при відключеннях світла, в якості столових або декоративних. ..
  65.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Канистра
  Як використовувати перекис водню для басейну? Пергідроль (Перекис водню) для басейну використовується замість агресивних хлорвмісних речовин, що перешкоджають активному цвітіння води. В основному це відноситься до невеликих басейнах на присадибних ділянках і в заміських будинках, якими люди..
  450.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: тонна
  Сіль технічна для посипання дороги. Доставка здійснюється при замовленні від 1 тонни. Вартість товару та доставки уточнюйте у відділі продажів https://soda.kiev.ua/contact-us/ Більшість людей вважає, що основна частина солі, яка видобувається, йде на фізіологічні потреби людини, але ця думка помил..
  3 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Зміст селену в земній корі становить 1 В· 10 -50 %, теллура - 1 В· 10 -7 %, а полонію - лише 2 В· 10 -15 %. Останній відноситься до найменш поширеним в природі елементів. Він радіоактивний і з хімічної сторони майже не вивчений. Для селену і теллура найхарактерніше спільне знаходженн..
  2 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Формалін (або водометанольний розчин формальдегіду) - це гостро пахне безбарвна прозора рідина. При зберіганні можливе утворення білого осаду, розчинного при температурі не більше 40 В° С. Хімічна формула формаліну: СН2О Формалін застосовується у виробництві: синтетичного каучуку і смол, п..
  14.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Канистра
  Очищаємо басейн без хлору! Власники дачних басейнів і водойм знають, як важливо підтримувати в них чистоту. І справа не тільки в тому, щоб у воді не плавав всякий сміття - потрібно надійно захистити її від мікроорганізмів, які з часом можуть перетворити акуратний прозорий басейн в справжнє бо..
  450.00 грн.
  Свічки господарські
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  СВЕЧИ ГОСПОДАРСЬКІ ПРОДАЮТЬСЯ ВІД 5000 штук Свічки господарські: ключові особливості та переваги Свічка - найпопулярніший декоративний елемент і просто незамінний помічник у господарстві. За допомогою декількох свічок можна легко створити особливу атмосферу або вирішити проблему освітле..
  1.00 грн.
  Ацетон
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ацетон (диметилкетон, систематичне найменування: пропанон) - найпростіший представник кетонів. Формула: CH3-C (O) -CH3. Безбарвна легкоподвижная летюча рідина з характерним запахом. Повністю змішується з водою і більшістю органічних розчинників. Ацетон добре розчиняє багато органічних речовин (..
  52.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 20 (всього 2 сторінок)