Menu
Ваша корзина

  Аніонні, катіонні, амфотерні і ін. Сумішеві пави

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Lakeland AMA 30%, кокоімінодіпропіонат натрію (30%), високопінний ПАР У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшої продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сир..
  148.50 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  кокамід ДЕА (діетаноламід жирних кислот кокосового масла) - похідне кокосового масла. Кокосове масло, як і багато рослинні масла, багате жирними кислотами. Це масло найлегше піддається гідролізу в присутності лугів, - саме таким чином утворюється мило і гліцерин. При додаванні кислоти з мила вивіль..
  38.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Молекулярна формула: R-C6H4SO3H R = C12-14 алкіл Характеристика 1. Один з основних компонентів в миючих засобах. 2. Хороша очищає здатність і піноутворення. Лінійна алкілбензоловая сульфокислота стабільна з кислотними, лужними і окисними розчинами. 3. Ступінь биоразложения більше 90%. Специфікаці..
  39.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Empigen BAC 50 (бензалконіум хлорид 50%, дезінфектант) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримат..
  80.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Acusol OP 301 - загущувач для лужних засобів У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичн..
  30.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Servon XB 58 (оптимізована суміш ПАР для індустріального клінінгу, аналог Berol 226 У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшої продажу. у нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню..
  116.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТІВ розчинні у воді, утворюючи прозорі розчини при будь-яких співвідношеннях; відрізняються хорошими піноутворювальний властивостями навіть в жорсткій воді; ; володіють високими миючими властивостями; добре сумісні з аніоноактівние, неіоногенними а амфотерними ПАР. У ..
  39.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Властивості Бетаин: - М'який со-ПАР, сумісний з аніонними / катіонними / неіонними ПАР - м'який допоміжний ПАР, не дратівливий шкіру - один з найбільш безпечних - До допоміжних ПАР відносять амфотерні, неіонні і катіонні речовини. Вони необхідні в складах шампунів для підвищення сумісності основних..
  27.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Lakeland AMA LF 70%, кокоімінодіпропіонат натрію (70%), низькопінний ПАР У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної..
  148.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Empigen OB (Lauramine Oxide), 30%, рідина У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні в..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Stepantex VL-90A (кондиціонер і пом'якшувач тканини) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати ..
  38.00 грн.
  Eltesol CS40 (Sodium Cumenesulfonate), 40%, рідина
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Eltesol CS40 (Sodium Cumenesulfonate), 40%, рідина У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати ме..
  48.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 43 (всього 4 сторінок)