Menu
Ваша корзина

  Розчинники парфумерні високого очищення

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  дипропіленгліколь У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформац..
  98.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Бутилгликоль, BASF У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформа..
  39.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Бутілдіглікольацетат, BASF У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу..
  39.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Бутилдигликоль, BASF У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інфор..
  39.00 грн.
  Ізопарафіни, Exxon Mobil
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ізопарафінов, Exxon Mobil У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу ..
  1.00 грн.
  Етілакрілат
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Етилакрилат У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. ..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ізопропілацетат, Ineos У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інф..
  45.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Н-пропілацетат, BASF У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інфор..
  55.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Бутилового ефір дипропіленгліколь DPnB, BASF У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати мето..
  81.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Бутилового ефір пропіленгліколю RnB, BASF У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні в..
  81.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ізопропіл абсолютований, парфум., Ч У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівк..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Поліетиленгліколь, ч У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інфор..
  56.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 14 (всього 2 сторінок)