Menu
Ваша корзина

  Ензими (біодобавки), консерванти, дезінфектанти, реагенти і інгібітори корозії

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ДБНПА (2,2-дібромо-3-нітрілопропіонамід), біоцид широкого спектра У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сирови..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Бензілалкілдіметіламоніум хлорид (Empigen BAG 50), дезінфектант У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини..
  64.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Циклогексиламін (інсектицид, інгібітор корозії металів) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отрима..
  65.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  1,2,3-Бензотриазол (інгібітор корозії) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказ..
  391.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: ..
  130.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Біс / 3-амінопропіл / додеціламін (триазин 30%) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати метод..
  350.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ДЕГА (Діетилгідроксиламін), інгібітор полімеризації, корозії, антиоксидант У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбан..
  18.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  АТМФ (Амінотріметіленфосфоновая кислота), інгібітор відкладень сульфатних і карбонатних солей, суха і рідка У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по те..
  54.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  плавиковою кислотою (фтористоводнева кислота) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методич..
  129.00 грн.
  Ензими (Everlase/Duramyl)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ензими (Everlase / Duramyl) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та інш..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Молібдат натрію дигідрат (алкалоїд, реагент, барвник, червоний пігмент) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу . У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної..
  475.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сульфат цинку моногідрат (пр-во віскози, мінеральних фарб, глазурі) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшої продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сиров..
  21.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 16 (всього 2 сторінок)