Меню
Your Cart

  Рідини для електронних сигарет без нікотину

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Гліцерин для електронних сигарет Прозорий і безбарвний гліцерин застосовується в якості основного або додаткового елемента для створення заправки електронних сигарет. VG (рослинний гліцерин) вважається абсолютно нешкідливим речовиною, яке використовується в багатьох сферах промисловості. Як..
  26.00 грн.
  Нікотин
  Немає у наявності
  Бренд: Германия Фасовка: кг.
  Нікотин для електронних сигарет Шановні покупці! Нікотин привозимо під замовлення на протязі 35 календарних днів, мінімальна партія 100 грам. Зверніть увагу, ми продаємо 100% натуральний нікотин (всього в світі 3 заводи, США, Німеччина, Китай). Нікотин для електронних сигарет є готов..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропіленгліколь для електронних сигарет Електронна сигарета - не тільки спосіб кинути курити, це ціла субкультура, присвячена певного способу життя. Переваги електронної сигарети над тютюнової попередницею доведені науково, тому все більше людей відмовляються від нікотину на користь нешкідливого ..
  42.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Нікотинова кислота - вітамін, що бере участь у багатьох окисних реакціях живих клітин. Білий кристалічний порошок без запаху, слабокислого смаку. Важко розчинний у холодній воді (1:70), краще в гарячій (1:15), мало розчинний в етанолі, дуже мало - в ефірі. Нікотинова кислота широко застосовуєть..
  42.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Тріацетин Е1518 (гліцерілтріацетат, тріацетілгліцерін, Triacetin) - харчова добавка штучного походження, яка використовується в якості влагоудерживающего агента, розчинника. Тріацетин являє собою безбарвну рідину, що має гіркий смак і слабкий жирний запах. Е1518 проводиться за допомогою хімічно..
  30.00 грн.
  Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)