Menu
Ваша корзина

  підсолоджувачі

  Декстроза моногідрат
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: 25 кг.
  / Span> Про 6 ) - це природне органічна сполука, яка відноситься до класу вуглеводів моносахаридів і кристалізується з водних розчинів, перетворюючись в моногідрат Альфа-глюкози. Декстроза моногідрат містить одну-єдину молекулу води (Н2О). У декстрозі моногідрат відсутні інші кристалічні форми, ..
  40 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: 25 кг.
  background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; "> НазваВ« декстроза В», як і латинська буква D, походять від латинського словаВ« dexter В», що перекладається якВ« правий В». Про це ж свідчить знак +. Це означає, що розчини глюк..
  40 000.00 грн.
  Кроськармеллоза натрію
  Немає у наявності
  кроскармелоза натрію кроскармелоза - хімічна речовина, білий або сіро-білий порошок. Запаху не має, позбавлений смакових якостей. Високий ступінь поглинання. Легко розчинний у воді. Спосіб застосування кроскармелоза натрію застосовують, перш за все, як дезінгідрант для ліків внутрі..
  300.00 грн.
  Бренд: Евро Союз, Украина, Китай Фасовка: кг.
  Концентрат лактулози - це сироп, а точніше водний розчин цукрів, що складається з лактози, лактулози і галактози. Концентрат лактулози виготовляється з молочного цукру (сирого або рафінованого). Інгредієнти - Фруктози, лкатози, галактози - до 25%. Застосування Концентрат л..
  270.00 грн.
  Хімічний склад Може викликатися дією сильних кислот (наприклад, соляної). 1 г лактулози нагрівається до 100 ?С, потім повністю гідрозізіруется на лактозу і глюкозу протягом однієї години в 100 мл 10% -ної сірчаної кислоти. При температурі нижче 10 ?С і при нагріванні, гідроліз може протікат..
  270.00 грн.
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  Фруктоза. Інсулінонезалежний цукрозамінник. Відноситься до редуцирующим сахарам. Найсолодший природний цукор. Коефіцієнт солодощі 1,5-2,0. Кристалічний порошок білого кольору. Міститься в меді, фруктах і ягодах. Має приємний, природний смак. Гігроскопічний. Володіє консервирующим дією. Об..
  31.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Цикламат натрію Компанія виробник: Wenda (Китай) Опис продукту: Підсолоджувач. Речовина, що використовується для надання солодкого смаку харчовим продуктам, напоїв, ліків. Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію: ..
  57.00 грн.
  Лактоза харчова Виробництво харчових продуктiв лактоза - білий або світло-жовтий кристалічний порошок. Смакові якості - поступається цукру. Міститься в молоці, де виступає його вуглецем. Джерело енергії для молодняка. Склад < p> Лактоза здатна адсорбувати аромати, тому її використо..
  35.00 грн.
  Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)