Menu
Ваша корзина

  азотні добрива

  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Аміачна селітра Україна N-34,4 Шановні клієнти! У ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ СЕЗОНУ ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АКТУАЛЬНОЮ ЦІНИ ПРОСИМО ЗВОНИТЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ В РОЗДІЛІ КОНТАКТИ Упаковка: Мішок 50 кг Біг Біг 1000 кг навал Виробництво аміачної селітри. Промислове отрим..
  20 000.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Карбамід - Запитів ЦІНУ У відділі ПРОДАЖУ Карбамід ( сечовіна) - хімічна Речовини, Котре Використовують в основном в якості добрива. На сегодня віпускається два різновиди карбаміду: карбамід марки В«АВ» - призначення для использование в Галузі тваринництва та хімічній промисловості; к..
  7 200.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: 25 кг.
  Натрієва селітра (натрій азотнокислий) Україна NaNO3 Упаковка : М 50 В даний час селітру натрієву або як її ще називають натрій азотнокислий або нітрат натрію, готують синтетичним шляхом з синтетичного аміаку або азоту повітря. Зовнішній вигляд Селітра натрієва є прозорі білі кристали, я..
  19 000.00 грн.
  Бренд: ЧеркассыАзот Фасовка: Тонна
  Карбамід Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів Карбамід (сечовина) - хімічна речовина, що використовується переважно в якості добрива . Сьогодні випускаються два різновиди карбаміду: марка В«АВ» - призначена для хімічної промисловості та сфери тваринництва; м..
  23 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  КАЛІЄВА СЕЛІТРА (КАЛИЙ АЗОТНОКИСЛИЙ, НІТРАТ КАЛИЯ, калійні СЕЛІТРА) Упаковка: М 50 Калієва селітраКаліевая селітра являє собою білі кристали або порошок з жовтувато-сіруватим відтінком, без запаху. Калієва селітра добре розчиняється в воді, є сильним окислювачем і реагує з горючими матеріал..
  42 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Карбамід Україна N-46,2 ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Упаковка - М 50 Карбамід як одне з найбільш поширених азотних добрив для грунту набув широкого поширення в сільському господарстві України. Обумовлено це, в першу чергу його достоїнствами, до яких відносяться: прискорення зростання вегетативної маси..
  23 000.00 грн.
  Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)