Menu
Ваша корзина

  фосфатні добрива

  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Унікальні властивості і користь амофосу При виборі ефективних добрив на основі фосфору вибір більшості досвідчених хліборобів падає на амофос, ціна і якість якого ідеально підходить як для сезонного внесення, так і регулярної підгодівлі різних зернових культур. Повна назва амофосу звучить як ..
  23 000.00 грн.
  Бренд: Siarkopol Фасовка: Тонна
  У нас в наявності СУПЕРФОСФАТ SIARKOPOL 19 (25-32) Ми зробимо швидку доставку добрива в будь-яку точку України власним автопарком або жд нормативом. Найчастіше Всього суперфосфат застосовують на кукурудзяному полі, рапсовій, соєвому. Але в цілому суперфосфат підходить до будь-якої сільськогоспода..
  11 400.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Мінеральні добрива амофос ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Амофос - фосфорно-азотне добриво ВИЩОГО ґатунку, что містіть 51% фосфору и около 13% азоту. Ґрунт, Який збагачена цімі Речовини, Забезпечує повноцінній розвиток рослин. Амофос формула которого розроблено з акцентом на екологічність, вважається ..
  14.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: Тонна
  Амофос Казахстан N - 10; Р - 46 Упаковка : М 50 Застосування амофос забезпечує: підвищення продуктивності культур; більш ефективний розвиток кореневої системи у рослини; прискорення розвитку рослин; меншу залежність процесів росту і розвитку рослин від погодних та кліматичних умов; ..
  23 000.00 грн.
  Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)