Menu
Ваша корзина

  Харчові добавки

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо добре розчинні комплексні фосфатні суміші адаптовані для виробництва ковбасних виробів, Складаються виключно з фосфатів Е451, Е452, Е450 Пропонуємо Вашій увазі - комплексні універсальні фосфатні суміші на основі високорозчинних фосфатних груп призначених для виробництва ковбасних вироб..
  45.00 грн.
  Ксантановая камедь
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо Вашій увазі один з найпопулярніших загусники - ксантанову камедь (Е415, Xantan gum). Використовується у всіх сферах харчової промисловості! Камедь ксантану. 1.Проісхожденіе. Камедь ксантану - це природний полісахарид, який був відкритий в кінці 50-х років під час наукових дослідж..
  65.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо Вашій увазі ефективний загущувач для м'ясних, молочних, олійно-жирових, кондитерських і інших видів харчових виробництв - камедь ріжкового дерева Камедь ріжкового дерева 1. Походження (місце зростання, зовнішній опис). Ріжкове дерево вирощують на півдні Марокко, в Чилі. Борош..
  65.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо пшеничну клітковину (харчові волокна, пшеничне клітковина, целюлоза) різних ступенів помелу (довжина волокна 90 мкн, 150 мкн, 200мкн і 1000мкн). В нашому асортименті пшеничного клітковини найпопулярніші продукти з наступною довгою волокна: 90 мкн, 150 мкн, 200 мкн 1000 мкн. Походженн..
  55.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Глютен - екологічно чистий продукт Пшеничний глютен є природним комплексом нерозчинних у воді і сольових розчинах груп білкових речовин, виділених як самостійна фракція методом сепарації з подальшим подрібненням і сушінням продукту способом , максимально зберігає природні властивості білка. С..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пшенична клейковина - екологічно чистий продукт Пшеничний глютен є природним комплексом нерозчинних у воді і сольових розчинах груп білкових речовин, виділених як самостійна фракція методом сепарації з подальшим подрібненням і сушінням продукту способом, максимально зберігає природні властивості ..
  50.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карагенан очищений Е 407 (Дає абсолютно прозорі розчини, еластичні гелі, практично не містить клітковини. Завдяки прозорому гелю очищений карагенан застосовується в більш широко - не тільки в мясопереработке, але і в молочної, кондитерської промисловостях). З точки зору застосування в м'ясо..
  320.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо Вашій увазі ГДЛ (глюконо-дельта лактон, лактон глюконової кислоти) - добре розчинний харчової регулятор кислотності, застосовують в м'ясний, молочно Для підвищення інтенсивності і стабільності забарвлення, регулеровку смакових якостей, регулювання рН ковбасних виробів рекомендується за..
  43.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо ефективний загущувач КМЦ (карбоксиметил целюллоза), яка у нас представлена ??в трьох реченнях з вязкозтью min5000cps, min6000cps, min7000cps У нашому асортименті представлена ??карбоксиметил целюлоза натрієва сіль наступних вязкостей: мінімум 5000cps, мінімум 6000cps, мініму..
  78.00 грн.
  Камедь тара (Е417)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо ефективний загущувач - камедь дерева тара (в'язкість мінімум 5000cps, Е 417, tara gum). Продукт дає кремообразную і щільну структуру золю. Камедь тари розчинна у холодній воді, а найбільшою в'язкості такий розчин досягає при температурах понад 70?С. При концентрації 2-3% утворюється..
  240.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Н І З І Н Антимікробне речовина Низин (Е-234) є практично єдиним консервантом природного походження. У цьому його головна відмінність від традиційних бензойної та сорбінової кислот. Низин має статус GRAS, що підтверджує його безпеку для здоров'я людини при використанні його в харчовій промисло..
  1 995.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  На 98% клітковина Проттект складається з баластних речовин і має велике значення з точки зору біологічної цінності і принципів здорового харчування. Клітковина є харчовими волокнами і дозволена до застосування як харчова добавка. Вона служить не тільки для збагачення продуктів баластними речовинами..
  26.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 38 (всього 4 сторінок)