Menu
Ваша корзина

  з'єднання алюмінію

  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Сульфат алюмінію в безводному стані - білий порошок з питомою вагою 2,71. З водних розчинів кристалізується у вигляді кристалогідрату, що містив при звичайній температурі 18 молекул кристалізаційної води. Гідрат A12 (SO4) 3 ? 18Н2О утворює безбарвні голчасті кристали з питомою вагою 1,62 і кислув..
  9 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  алюмокалієвого галун (KA1 (SO4) 2 - 12H2O) - кристалогідрат сульфату амонію-калію, INCI - Aluminium Potassium Sulphate. Зустрічаються у вигляді мелкокристаллического порошку без сторонніх включень або великих прозорих безбарвних кристалів з солодкуватим терпким смаком. Добре розчинні в гарячій ..
  45.00 грн.
  Бренд: Черкассы Азот Фасовка: кг.
  Аміак (від грецького ?????????? - «смолистая камедь») - хімічна сполука азоту з воднем, безбарвний газ з характерним різким задушливим запахом. Величезні кількості аміаку використовуються в хімічній промисловості для одержання азотної кислоти і аміачної селітри. Широке застосування мають і амоній..
  2.70 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Алюмоаммонійниє галун (сірчанокислий алюміній-амоній) являють собою безбарвні прозорі кристали, розчинні у воді, нерозчинні в спирті. Застосування: Алюмоаммонійниє галун застосовуються: в шкіряної промисловості в якості дубителів; для консервування деревини; в текстильній промисловості п..
  25.00 грн.
  Поліхлорід алюмінію
  Бесплатно Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: КОНТАКТЫ У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придб..
  0.00 грн.
  Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)